18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
@bsynt 2012-11-17, 7:28 8
Tak na marginesie, gdy dyskutuje się o pierwszeństwie zasiedlenia. Żydzi mieszkali na terenach obecnych przed Filistynami. Ci ostatni to był jeden z tzw Ludów Morza, którzy w starożytności sporo namieszali, m.in/ w Egipcie. A już na pewno byli tam przed Arabami i islamem.
Żądanie wyprowadzenia się Żydów ma tyle samo sensu, co wyprowadzenie się Europejczyków z Europy i oddanie tych terenów Lapończykom i być może Baskom.
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-11-17, 8:02 1
@up zgadzam się z tobą... zresztą nie rozumiem po co ktokolwiek z Europy czy Ameryki miesza się w ten konflikt. Ta walka trwa od tysięcy lat i my nie mamy tam nic do powiedzenia... zresztą kurwa o czym my mówimy żydzi mieli swoją najważniejszą świątynię a arabowie przyszli rozjebali to i na ich świątyni postawili swoją ciapaci mają takie nastawienie, że wszystko traktują jak swoje i widać to po tym co się dzieje we Francji i w Szwabenlandzie.
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-11-17, 8:08
bingo100 napisał/a:



Kobiecina została zniszczona


a gdzie aftermatch?
"została zniszczona" - spodziewałem się kolejnego ataku rakietowego na bezbronną babuszkę
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-11-17, 8:43 83
Czy tylko mnie wkurwiło jak powiedziała ,że żydzi powinni wrócić do polski?
Zgłoś
Avatar
hamusq 2012-11-17, 9:52 5
GTFO from POLAND!
Zgłoś
Avatar
@bsynt 2012-11-17, 10:04 11
Velture napisał/a:

Czy tylko mnie wkurwiło jak powiedziała ,że żydzi powinni wrócić do polski?


Do Polski, nie do polski.
Zgłoś
Avatar
r................a 2012-11-17, 11:50
@bsynt Jak to nie ma sensu?! Jak pojawię się w Twoim domu z powieścią z przed 5 tysięcy lat gdzie będzie napisane, że "ja" tu pierwszy mieszkałem więc od tej pory będziesz mieszkał w piwnicy bez prądu kibla i wody, a za każdy pomruk niezadowolenia dostaniesz kijem przez plecy to podejrzewam, że w tedy dyskusja o pierwszeństwie zasiedlenia nabierze dla Ciebie sensu.
Zgłoś
Avatar
@bsynt 2012-11-17, 12:00 2
@up
Nie ma sensu, bo historii nie d się cofnąć.
Przed powstaniem nowożytnego państwa Izrael, Jerozolima była zapadłą dziurą Imperium Otomańskiego. Liczyła 15 000 mieszkańców. Dopiero po przybyciu Żydów i nowoczesności na te tereny zaczęli napływać Arabowie z okolic. Różnicę w cywilizacji pokazuje nawet Google. zobacz widok z satelity na Izrael- zielony i poza granicami nadal pustynia. Arabowie na wojny z Izraelem dostali tyle szmalu od szejków, że mogliby sobie wybudować akwedukt nawet z Lourdes, ale nie wolą na rakiety. W kwestii wolności i swobód - Arabowie mają więcej wolności w Izraelu niż w jakimkolwiek kraju arabskim.
A jak się popatrzy, co muzułmanie robią, gdy mają władzę (np ostatnio w Danii), to nawet zatwardzały antysemita powinien popierać Izrael.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2012-11-17, 12:36 24
Rozmowy o izraelu ogólnie są nieprzyzwoite i wysoce niestosowne
Zgłoś
Avatar
bingo100 2012-11-17, 15:48 21
Został jej odebrany dorobek życia. Była uznaną dziennikarką i przyznawano nawet nagrody z jej nazwiskiem. Po jej wypowiedzi stwierdzono, że nie wolno przyznawać tych nagród.

Nie chodzi o to, żeby izraelczycy wrócili teraz do Polski czy Niemiec. Chodzi o to, że nie powinni tych terenów w ogóle opuszczać po wojnie (nie twierdzę, że byłoby to z pożytkiem dla nas). Kobieta dobrze mówi, że izraelczycy to nie Semici tylko Europejczycy.

Tereny zajmowane dziś przez izrael NIE należą do nich. Przegrali je dawno, dawno temu i skoro wtedy dali dupy i rozleźli się po całym świecie to teraz nie powinni płakać, że nie mają własnego państwa (może nie teraz, ale kilkadziesiąt lat temu takie lamenty były podnoszone). Łopatologicznie rzecz biorąc - to trochę tak, jakbyśmy się wjebali na Litwę, wsadzili Litwinów do obozu a światu obwieścili, że te ziemie kiedyś należały do Polski więc jako gest dobrej woli nie zabijemy wszystkich Litwinów tylko będziemy ich stopniowo wysiedlać. Albo lepiej - niech Indianie z całego świata się kurwa zbuntują i każą amerykanom wypierdalać - to dokładnie taka sama sytuacja. Jak przegrałeś swój kraj, to go kurwa nie masz. Nie ma czegoś takiego, że go sobie odzyskujesz po setkach czy tysiącach lat "bo tak chcę i chuj"

I tu nie chodzi o to kto lepszy, żyd czy muzułmanin. Chodzi o brak jakichkolwiek zasad, o ukrócenie bezczelności i samowoli zbrodniczego narodu, który nie zna słowa wstyd czy hańba. Który nagminnie wykorzystuje holocaust do celów politycznych.
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2012-11-17, 17:37 1
@up
Niby tak ale generalnie to bierzesz to co jesteś w stanie wziąć. Jeżeli jesteś na tyle silny. Nie ma generalnie jednostkowego porównania ale izrael mając za plecami usa może robić co chce bo niby kto im zabroni?
Zgłoś
Avatar
bingo100 2012-11-17, 17:55
@up I to jest dokładnie to, co mi się nie podoba
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-11-17, 17:55
czyli wedlug tego co starsza Pani o tym zeby Zydzi wracali do Siebei do domu czyli do np Polski albo do Niemiec znaczyloby to ze...Dzizas byl z PL ? kurde to by mialo sens - Absurd wywodzilby sie z absurdu ;D
Zgłoś
Avatar
bingo100 2012-11-17, 18:34
@nie, to nie znaczy, że dzizas był z PL;) Chociaż patrząc na Świebodzin wszystko na to wskazuje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie