18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
ozarimielin 2017-09-15, 14:07 19
jakiś nieśmiały ten ciapak
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-09-15, 14:13 96
myślałem, że oni wieprzowiny nie mogą?
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-09-15, 14:31 1
Może lubi wyjadać jej majonez.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2017-09-15, 15:09 3
Całe szczęście nam wystarczy dowód...
Jeszcze.
Jednak musi być zdesperowany... kurwa taka maciora.
Zgłoś
Avatar
F................o 2017-09-15, 15:38 5
Lepsza świnia czy koza?
Zgłoś
Avatar
Alonso 2017-09-15, 15:50 7
Gdyby chciał to może zaruchać. A ona jeszcze ładnie podziękuje, wypierze majtki i kupi kebaba.
Zgłoś
Avatar
s................s 2017-09-15, 17:29 3
Wybor4ażacie sobie sytułacje odwrtoną jaki by był pisk kobiet i feministek o wykorzystywanie kobiet ja pierodle lewacka hipokryzja a w polsce to zwłaszcza

kobiety nie powiny miec tego prawa że jak dadza komuś dupy i oddadza ręke to ten ktoś dostaje paszport i obywatelstwo niby z jakiej racji kobiety mają mięc ten przywilej skoro nic nie zrobiły dla danego kraju a ich jedyny wkłąd to siedzenie sobioe na dupie pasożytowanie na systemie socjalnym i rodzenie dzieci w przypadku białych kobiet powiny byc obciązone karą pieniężn a bo rodzą za malo a mają placone co najmniej za 10 nie wywiązują się z tego za co im płacimy

ale inna sytulacja jest to że to jakieś nieporuzmienie że kobieta może miec wpływ na naród albo na kraj bo da komuś dupy i paszport
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-09-15, 17:51 5
shokobons napisał/a:

Wybor4ażacie sobie sytułacje odwrtoną jaki by był pisk kobiet i feministek o wykorzystywanie kobiet ja pierodle lewacka hipokryzja a w polsce to zwłaszcza


W sensie, że przystojny, umięśniony, wysoki facet bierze jakąś brzydką afrykańską lochę bo ona chce obywatelstwo?
Nie wyobrażam sobie.
Zgłoś
Avatar
UberPatriot 2017-09-15, 19:04 2
@Velture
Szpetny, spasiony obrzydliwiec bierze sobie brzydką afrykańską lochę bo ona da mu dupy

Ogólnie nie rozumiem postu shokobons, w obu przypadkach to kobiety wykorzystują facetów bo jak baba jest brzydka to szuka fajnego bolca (on dostaje paszport) a jak baba chce paszport to może chcieć i bolca i paszportu, może chcieć również tylko paszportu ale chłop się z nią nie ożeni jak nie da mu dupy. Ona mu da ale to nadal nie jest wykorzystywanie kobiet bo ona dostaje paszport więc jej cel jest osiągnięty. Gdyby się musiała ładna ożenić z brzydkim, dawać mu dupy i nie dostałaby paszportu- wtedy można mówić o wykorzystaniu. W sumie nawet jak z fajnym chłopem by się dymała ale nie dostałaby paszportu to nadal- dymała się z fajnym chłopem. Przecież mimo tego, że laski dają dupy oczekując czegoś w zamian to nadal sprawia im to przyjemność.
Zgłoś