18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Na niecodzienny pomysł zebrania funduszy, potrzebnych do wynajęcia autobusu, wpadły matki dzieci z hiszpańskiej szkoły Evaristo Calatayud z miejscowości Montserrat pod Walencją.

Hiszpańskie matki, w szczytnym celu, postanowiły pokazać światu swoje nagie ciała. Kobiety zdecydowały się, pozować do specjalnego wydania kalendarza na 2013 rok. Kalendarz z ich erotycznymi zdjęciami umożliwił realizację celu, już po miesiącu od jego opublikowania. Koszt jednego egzemplarza to 5 euro, a dotychczas zebrane pieniądze pozwolą wynająć autobus na 3 miesiące.

Panie z Montserrat hiszpańskie media okrzyknęły już "najgorętszymi matkami kraju”.






źródło: jegostrona.pl/erotyka/galeria/415073,1,nagie-mamuski-w-kalendarzu-roze...
Zgłoś
Avatar
Qrecik 2013-01-02, 16:57
Potem dzieci jadą do szkoły autobusem,a kierowca na każdym przystanku z uśmiechem napaleńca spogląda na kalendarz z ich starymi.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-01-02, 17:22 7
Pokazywanie swojego ciała w zamian za korzyści materialne jest dość starym wynalazkiem i w każdym języku świata ma swoją nazwę. Rozumiem, że Hiszpania pogrążona jest kryzysie i pruderią dziecka nie nakarmisz, ale jak mawiał klasyk "nie nazywajmy szamba perfumerią".
Zgłoś
Avatar
tekkit 2013-01-02, 18:19 2
Szmaty. Nie przeraza was to co sie dzieje na swiecie : / ?! Wszedzie gole dupy. Niedlugo wasza zona da szefowi podczas branczu, bo stanie sie to normalnym zwyczajem, ktory rozładowuje napięcia w pracy.. Świat ocipiał...
Zgłoś
Avatar
solton021987 2013-01-02, 18:30
ciekawe co każda z tych mam zrobi jak dziecko zechce pojechać na kolonie
Zgłoś
Avatar
Tasak_PL 2013-01-02, 18:44 2
macie tu wiecej kalendarzowych mamusiek sadole

i lepsze ujecie Pani z pierwszego i drugiego zdjecia
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2013-01-02, 18:47
"Hiszpańskie matki, w szczytnym celu, postanowiły pokazać światu swoje nagie ciała. Kobiety zdecydowały się, pozować do specjalnego wydania kalendarza na 2013 rok. Kalendarz z ich erotycznymi zdjęciami umożliwił realizację celu, już po miesiącu od jego opublikowania. Koszt jednego egzemplarza to 5 euro, a dotychczas zebrane pieniądze pozwolą wynająć autobus na 3 miesiące."

gdzie tu ciulu masz nagie ciala
Zgłoś
Avatar
wojtas2169 2013-01-02, 18:55
Nawet po polsku napisane!
Zgłoś
Avatar
JcS 2013-01-02, 18:58
Fake na bank. Przecież niemożliwe, żeby wszystkie matki w klasie były kurwami. Chyba że to klasa dla dzieci matek samotnie wychowujących swe pociechy..
Zgłoś
Avatar
pit@ 2013-01-02, 19:04
Jak matka taka, jedna z drugą, do agencji idzie pracować by dzieciak miał co żreć to jest git, tak? Idziemy i ruchamy, tak? A jak laski trzasnęły kalendarz to już jest be, tak? Obłuda, panowie, czystej maści.
A MILFy palce lizać.
Zgłoś
Avatar
darthbercik 2013-01-02, 19:11 2
Współczuję dzieciakom tych matek...
Zgłoś
Avatar
pit@ 2013-01-02, 19:17
tzw autentyk:

Swego czasu pewien mąż pewnej dziewczyny z Playboya zagadnięty przez kumpla:
- Tie, stary, ja to nie wiem czy bym chciał żeby mojej żonie ktoś robił takie zdjęcia, i żeby się potem tak inni faceci na cycki mojej żony patrzyli..
Mąż laski z rozkładówki odparł:
- Wiesz.. Kto chciałby robić twojej żonie takie zdjęcia i ją oglądać.

Tak właśnie.
Zgłoś
Avatar
Hampelek 2013-01-02, 19:22
nie chciał bym tam widzieć swojej matki...
Zgłoś
Avatar
KAZ!K 2013-01-02, 19:24
powieście ten kalendarz w tych autobusach....
Zgłoś
Avatar
browarinho 2013-01-02, 21:32 1
ale sie moralizatorzy odezwali ... przeciez one tam nawet pol sutka nie pokazaly wiec co w tym zlego ? na plazach czlowiek wiecej zobaczy niz na tych fotkach... jakos jak modelki chodza w bieliznie czy inne cichopki wystepuja w takich reklamach to od dziwek nie wyzywacie
Zgłoś
Avatar
patryk_1 2013-01-03, 22:23
Kupiłbym taki kalendarz. Tam jest "troche" inna kultura. Roznegliżowane ciała wywołują po prostu dobre emocje a nie fale napalonych facetów trzepiących do narysowanego okręgu z kołem w środku i podpisanego "cycek".
Zgłoś