18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:43
Avatar
mygyry 2016-07-31, 13:41 10
Zanim by zdążyła ustawić ostrość, to już bym sobie poszedł w chuj zamiast tracić czas z idiotką (no i rachunek by został dla niej )
A tak poza tym to to chyba kolejna moda, bo od wczoraj to już 3 raz widzę coś podobnego
Zgłoś
Avatar
skrimek 2016-07-31, 14:56 62
O co chodzi z tym robieniem zdjęć jedzenia i wrzucaniu ich w Internet? Obstawiam, że 80% osób nie będzie wiedzieć czemu to robi tak samo jak z marszem KOD - bronimy demokracji! A w jaki sposób jest zagrożona? - yyyy... Czemu nikt nie wrzuca zdjęcia syfu w pokoju, czy ład na talerzu w Internecie ma odzwierciedlać poukładane życie, czy spierdolenie umysłowe
Zgłoś
Avatar
Guz-00 2016-07-31, 15:02 19
Jedzenie się kurwa je a nie robi mu zdjęcia! Dobrze zrobił!

Jedyny moment kiedy możesz zrobić zdjęcie jedzeniu to gdy samodzielnie je kurde zrobiłeś...
Zgłoś
Avatar
Novik 2016-07-31, 15:36 1
i prawidłowo
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2016-07-31, 16:22 9
Moja narzeczona też tak robiła. Strasznie wkurwiające. Zacząłem chodzić z nią do knajp ze starym polaroidem. Szybko przestała
Zgłoś
Avatar
goddamn 2016-07-31, 16:35 163
Cytat:

Pamiętacie jak za starych dobrych czasów... przed erą całego Facebooka, Instagrama czy Twittera...
kiedy robiliście sobie zdjęcia obiadu... a potem szybko zasuwaliście do fotografa i wywoływaliście film...
no a potem odwiedzaliście wszystkich swoich znajomych i pokazywaliście im zdjęcia swojego żarcia i wracaliście jeść zanim wystygnie?
Pamiętacie?
No, ja też nie.

Zgłoś
Avatar
JanHardkorowy 2016-07-31, 17:05 3
mogl jej klasycznie jebnac w telefon albo leb , tak jak normalnie na takich filmikach mozna zobaczyc, a tak to troche slabe.
Zgłoś
Avatar
qwerty1234567890 2016-07-31, 17:07 15
Ludzie napierdalają zdjęciami dla zasady, aby było. Chuj, że telefony pękają w szwach od ich ilości, nawet nie pamiętają co, gdzie i kiedy, ale są. Koślawe, zamazane lub takie na których nic nie widać albo lampa prześwietla kadr albo z najebanymi filtrami. Później jak moja była, kasują wszystko bo miejsca nie ma i nie patrzą co kasują bo jak mawiała musiała by przeglądać, a nie chce się jej. Kiedy były klisze to pierwsze trzeba było się zastanowić czy warto, a dziś napierdala się jak z karabinu.
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2016-07-31, 17:15 3
choroba 21 wieku....
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-07-31, 17:52 1
Ludziom z dobrobytu w głowach się już pojebało. czekajcie kurwa. Jeszcze przyjdzie czas że nie będzie co do gęby wsadzić do jedzenia.
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2016-07-31, 18:00 3
Po jaki chuj robić zdjęcie jedzeniu?
Pytam poważnie, bo nie wiem.
Zgłoś
Avatar
Monek-Pokemonek 2016-07-31, 19:01 9
To jest tak kurde głupie... Robisz zdjęcie żarciu, którego nawet sam nie ugotowałeś, BA, nawet nie wiesz czy jest smaczne bo jeszcze nie spróbowałeś... Wrzucasz do netu i co? Inni, którzy też robią zdjęcia cudzemu żarciu lajkują twoją fotę? No nie umiem tego ogarnąć ale to jest chyba przykład dzisiejszego snobizmu? "Paczcie ujki co i gdzie jem?" Strasznie to głupie
Zgłoś
Avatar
qhash 2016-07-31, 20:55 1
dobrze tak głupiej piździe
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2016-08-01, 10:14 1
Wy się śmiejecie, a dzieci w Afryce czekają na takie zdjęcia. Mogą sobie chociaż popatrzyć.
Zgłoś