18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
W ramach "Tygodnia Antykomuny" łódzcy narodowcy zorganizowali pikietę pod siedzibą Gazety Wyborczej, przyznając jej dziennikarzom czerwoną kartkę za szereg kłamstw, manipulacji i nadużyć cechując artykuły w gazecie.

Podczas pikiety, narodowcy skandowali znane wszystkim hasło: "Kłamstwa Michnika wyrzuć do śmietnika", które chętnie podchwyciła także grupka przechodniów.

Organizatorzy przeczytali też listę artykułów GW szkalujących polską tradycję i historię lub uderzających w środowiska patriotyczne. Każdy z ich autorów dostał od demonstrantów czerwoną kartkę.

Na koniec przywołano św. Mikołaja, który przybył z wiązką rózg dla pracowników Agory, jednak nikt nie podjął się odebrania "prezentu".

Zgłoś
Avatar
piesniemyty 2013-12-15, 2:07
Cytat:

Podczas pikiety, narodowcy skandowali znane wszystkim hasło: "Kłamstwa Michnika wyrzuć do śmietnika", które chętnie podchwyciła także grupka przechodniów.


a o hasłach "JEBAĆ POLICJE" "JEBAC ŁKS" to juz nie wspomnicie nie?... hipokryci
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-12-15, 8:50
piesniemyty napisał/a:

a o hasłach "JEBAĆ POLICJE" "JEBAC ŁKS" to juz nie wspomnicie nie?... hipokryci


Jak ty zorganizujesz pikietę jakąś, a ja ciebie nienawidzę i przyłącze się do ciebie po czym rzucę w policję np. cegłą, to czy policja ma prawo spuścić równy wpierdol całej twojej pikiecie zamiast tylko mnie...?
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-12-15, 12:08
"Złodziej dla Emisji" heh ehee
Zgłoś