18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
s................e 2014-03-27, 11:26 8
Nie wiem czy typ mówi prawdę ale jestem skłonny mu uwierzyć... Pierdoli jak natchniony
Zgłoś
Avatar
Bugini 2014-03-27, 11:38 212
@up kurwa ty kampisz z tej poczekalni wszystko komentujesz, co za łeb
Zgłoś
Avatar
b................k 2014-03-27, 11:43
Często chowa
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-03-27, 13:02 1
Sama prawda. Z pielgrzymek to ma zysk tylko Klasztor. Bo to paulini zarządzają kto może sprzedawać, kto może karmić. I borą za to % od zysków.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-03-27, 13:11
Biały.... "Czechowice... pizdy i dziewice jak Ja was nienawidze"...
To ten z Must Be The Music.

Zgłoś
Avatar
onion 2014-03-27, 13:44 12
cóż za pyszny bul dópy, o większości polskich miast można stworzyć taki filmik. autor nie ma chyba poważniejszych problemów, skoro tak spuszcza się nad chujowością swojego miasta. a inteligentny człowiek zawsze sobie znajdzie jakieś zajęcie i nie ma czasu na marudzenie, pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-03-27, 14:13 8
pikuczWHY napisał/a:

cóż za pyszny bul dópy, o większości polskich miast można stworzyć taki filmik. autor nie ma chyba poważniejszych problemów, skoro tak spuszcza się nad chujowością swojego miasta. a inteligentny człowiek zawsze sobie znajdzie jakieś zajęcie i nie ma czasu na marudzenie, pozdrawiam



to fakt, że marudzisz nie świadczy czasem o Twojej inteligencji?
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-03-27, 14:45
ladny hejt

typ chce kultury? kultura to jest kiedy czlowiek ma chwile wolnego a drugi ma jakis pomysl, jak nie ma tego to sa albo jebane performensy albo zapierdalanie od rana do wieczora + piwko przy tv
Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2014-03-27, 15:21
Co dróg to racja.

Jedna wielka porażka. Chyba najgorsze w Polsce

I z tego co widać mzd.czest.pl/publiczny-transport-zbiorowy/rozklady-jazdy

Mają cztery linie tramwajowe w tym jedna nocna
Zgłoś
Avatar
arek12101 2014-03-27, 15:23
Hmmm w takim razie zapraszam do Lublina
Zgłoś
Avatar
janusz2222 2014-03-27, 15:32 10
Pozdrowienia dla autora, jeśli dla niego takie jest miasto - takie jest. Szkoda że nikt nie widzi że część młodzieży nie zdemoralizowanej chce coś robić, starają sie organizować coś, ale po co skoro nikt tego nie ogląda? Kultury chcecie a dupy ruszyć się nie chce jak coś się dzieje. W alejach co święta stragany stoją, a i w sierpniu dożynki i dzieje się dużo. Lokale są na różnym poziomie cenowym, chociaż wcale drogo nie jest a i standardy są coraz to wyższe teraz. W centrum można za 4ke już browarka normalnego wypić w lokalu a nie jak bydło w bramie.

Kultura w mieście jest, lecz to że jej ktoś nie widzi to jego problem. Bo kto nie ma kultury w sobie, to w mieście jej tymbardziej nie znajdzie. Dla autora filmu kultura kończy się na pójściu do kina.

Teatr w mieście działa, filharmonia działa, kina conajmniej 2 cinema city + drobniejsze OKF. Chyba opery tylko brakuje. Wszystko w mieście jest, więc po co narzekać? Wystarczy poszukać. No ale oczywiście że to nie jest wielkie miasto, które może sobie pozwolić na zapraszanie gwiazd światowej sławy bo po prostu ich nie stać.

A przemoc? Jest wszędzie. Po za tym jak masz trochę rozsądku to już chyba lepiej 5tke oddać jak widać że nie wygrasz i mieć spokój niż kozaczyć i skończyć w szpitalu? zjebany argument że taka przemoc.

A chodniki? aleje są elegancko odnowione, miasto się rozwija, drogi w większości przejezdne normalnie.

Miasto się rozwija taka prawda. Niech sobie ktoś popatrzy wstecz o 10 lat i zobaczy jaki jest przeskok. Więc zamiast pierdolić i lamentować warto docenić to co mamy?
Zgłoś
Avatar
A................n 2014-03-27, 15:32 1
I pewnie jak zwykle to wszystko wina włodarzy. Jak to jest że właśnie w postindustrialnych miastach rządzą nieudacznicy?

Bezproduktywni mieszkańcy to i miasto biedne. (nie chcę tu uogólniać) Z pustego nawet nie naleje a już tym bardziej taki wybierany przez to właśnie społeczeństwo
Zgłoś
Avatar
valia 2014-03-27, 16:01 3
@janusz2222
Wyprowadziłam się z tego miasta 10 lat temu i co? I jak wracam to nie widzę nic - żadnych zmian.
Nowe tramwaje i nowa linia. lol.. A droga do mojego blokowiska tak samo dziurawa i nie naprawiana od 20 lat. Kultura? może i tak, ale nie w sposób kiedy finansowane są jedynie przedsięwzięcia miejscowych kacyków. Coś co jest nie po lini tych ze wzgórza traci finansowanie i wsparcie. Nie łudźmy się, to nie jest Warszawa ani Gdańsk tu teatry prywatne bez wsparcia się nie utrzymają.
Nawet wyjechać się z tego z.. nie da? Chyba że na Śląsk.. Do Krakowa 2 pociągi o 5 i 17, do Wrocławia bez przesiadki pociągiem nie dojedziesz, ooh do Wawy aż 5 pociągów jeździ. Dlaczego? Bo nikt nie pomyślał, żeby zawalczyć o to cholerne województwo. Pieniądze poszły do aglomeracji śląskiej a Częstochowa pozostała na doczepkę z miejscową @#$! 'elytą'
A już najbardziej zawsze wkurzało mnie to, że gdy siedziałam na piwie w niedziele ze znajomymi, w alejach leciała msza na cały regulator. Do @!$ ile można?
Szkoda gadać.
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2014-03-27, 16:07 2
Troche przesadza . Znam te miasto z troche innej strony
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie