18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Risen 2010-03-30, 13:13 3
Powinni to wszystko rozjebać w chuj. Szkoda tylko, że ludzka natura zawsze będzie szukała nowych, parszywych metod żeby zdobyć władzę nad innymi.
Zgłoś
Avatar
pasholvon88 2010-03-30, 13:49 1
religia jest super
władza nad innymi też jest super
po co to psuć?
Zgłoś
Avatar
kebabkilla 2010-03-30, 16:46
jebac kazda religie
Zgłoś
Avatar
Imralav 2010-03-30, 16:48
Nie jebać religie, tylko ciesz się, że opracowano tak sprytną metodę kontroli nad szarą masą. Bez przykazań typu "nie zabijaj" nikt by się przed tym nie powstrzymywał.
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-03-30, 16:54 6
Imralav napisał/a:

Nie jebać religie, tylko ciesz się, że opracowano tak sprytną metodę kontroli nad szarą masą. Bez przykazań typu "nie zabijaj" nikt by się przed tym nie powstrzymywał.



Rotfl, pojęcia takie jak społeczeństwo i prawo znasz?
Zgłoś
Avatar
Set 2010-03-30, 17:07 6
ja jebie. "a szkielety dinozaurów są po to by wystawić Twoją wiarę na próbę!" ;/ owned. jebać chrystusa i jego armie
Zgłoś
Avatar
Oski_m 2010-03-30, 17:19 9
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru.."
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2010-03-30, 17:20
Imralav napisał/a:

Nie jebać religie, tylko ciesz się, że opracowano tak sprytną metodę kontroli nad szarą masą. Bez przykazań typu "nie zabijaj" nikt by się przed tym nie powstrzymywał.



Myślisz że to religia powstrzymuje morderstwa, czy organy ścigania?
W średniowieczu dość często wbijano komuś sztylety w bebechy a sprawców nigdy nie łapano, ba, jeśli to był jakiś wieśniak to nawet nie szczególnie ich ścigano. Chyba że morderstwo popełnili na oczach strażników. A były to czasy kiedy to religia rządziła europą. Teraz coraz mniej jest ludzi wierzących, organy ścigania coraz lepsze, a przestępstw mniej. Połącz fakty i powiedz co powstrzymuje morderstwa.
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-03-30, 17:22 4
Saper89 napisał/a:



Myślisz że to religia powstrzymuje morderstwa, czy organy ścigania?
W średniowieczu dość często wbijano komuś sztylety w bebechy a sprawców nigdy nie łapano, ba, jeśli to był jakiś wieśniak to nawet nie szczególnie ich ścigano. Chyba że morderstwo popełnili na oczach strażników. A były to czasy kiedy to religia rządziła europą. Teraz coraz mniej jest ludzi wierzących, organy ścigania coraz lepsze, a przestępstw mniej. Połącz fakty i powiedz co powstrzymuje morderstwa.



Ciastka?
Zgłoś
Avatar
jonek00 2010-03-30, 17:28 4
Cytat:

ba, jeśli to był jakiś wieśniak to nawet nie szczególnie ich ścigano. Chyba że morderstwo popełnili na oczach strażników



no chyba w wiedźminie
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-03-30, 17:34
Imralav napisał/a:

nikt by się przed tym nie powstrzymywał.



Masz racje, ateiści to zazwyczaj seryjni mordercy.
Dobrze że jest religia bo inaczej wszyscy byśmy się pozabijali.

(ironia mode off)
Zgłoś
Avatar
M................n 2010-03-30, 17:45
I tak wszyscy umrzemy.
Zgłoś
Avatar
koksiq 2010-03-30, 17:54 1
Rhox napisał/a:



Ciastka?



Przykro mi, nie jesteś śmieszny

Widzę, że kolejne dzieło jakiegoś ateisty i dodane przez kolejnego ateistę. Co wam to przeszkadza że ludzie sobie w coś wierzą ? Ich sprawa. Jak dla mnie ateiści to dno. Nie mówię tu o tym, żeby być katolikiem, muzułmaninem itd. tylko wierzyć w Boga - stwórce. Bo chyba świat się z niczego nie wziął -.- Nawet jeśli był wielki wybuch to ktoś musiał to uczynić.
Zaraz pewne zostanę pojechany przez zakompleksionych ateistów
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-03-30, 17:57 5
koksiq napisał/a:



Przykro mi, nie jesteś śmieszny

Widzę, że kolejne dzieło jakiegoś ateisty i dodane przez kolejnego ateistę. Co wam to przeszkadza że ludzie sobie w coś wierzą ? Ich sprawa. Jak dla mnie ateiści to dno. Nie mówię tu o tym, żeby być katolikiem, muzułmaninem itd. tylko wierzyć w Boga - stwórce. Bo chyba świat się z niczego nie wziął -.- Nawet jeśli był wielki wybuch to ktoś musiał to uczynić.
Zaraz pewne zostanę pojechany przez zakompleksionych ateistów



Ty naprawdę chcesz, by w każdym temacie o religii robiono z ciebie debila? Nie jest ci głupio po ostatnim razie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie