18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Don_cziczi 2024-08-21, 2:32
TarczaKowadło napisał/a:

to otwieraj mordę i szykuj się na knagę.



Knage to Ty możesz przyjąć w odbyt gamoniu
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-08-22, 19:36
Tylko Trump, a dlaczego tak lewacy go nie chcą? Bo Ryży huj już podpadł Trumpowi i powiedział że Donald nie będzie miał wstępu do białego domu. A zaczeło się to od tego jak Donek zaczął się rządzić i mówić co Amerykanie mogą a co nie, to wtedy Trump go przywował do porządku. Ryży huj podkulił ogon i więcej się nie odzywał. MIÓD MA MOJE OCZY I FUCK DLA LEWACTWA
Zgłoś
Avatar
Skoku 2024-08-23, 10:56 1
takamahi napisał/a:

Koleś, odpierdol się z łaski swojej od mojego awatara ,skoro nie rozumiesz moich pobudek dlaczego awatar jest taki a nie inny. Tłumaczyłem to na łamach tego forum wielokrotnie, że nasz kraj ma w tym zajebisty interes (w zasadzie nie jeden) żeby Ukrainę wspierać w tej wojnie z russkimi, jednak widzę, że za cienki jesteś między uszami żeby w ogóle to zrozumieć, pokazałeś to zresztą, swoimi wypowiedziami, niejednokrotnie. Z łaski więc swojej, nie poruszaj tego tematu zwłaszcza, że jest on zupełnie inny niż to co napisałeś w tym, obecnym, temacie i do czego się odniosłem. Rozumiem że fakt, iż przypierdoliłeś się do mojego awatara oznacza że jesteś zbyt ubogi intelektualnie aby nawiązać jakąś merytoryczną dyskusję w temacie który sam zapoczątkowałeś swoim postem.
Fakt że nie potrafisz odróżnić flagi russkiej od Ukraińśkiej pominąłem, choć obrazuje on dość dobitnie twoje zdolności poznawcze i ogólnie intelekt.



Masz, przyda Ci się bo się zesrałeś.

Zgłoś