18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Nome 2024-08-17, 23:32 7
kurwa ci amerykańcy mają wybór, miedzy dżumą a cholerą... prawie tak jak u nas
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-17, 23:47 27
Nome napisał/a:

kurwa ci amerykańcy mają wybór, miedzy dżumą a cholerą... prawie tak jak u nas



Patrząc z boku to ja widzę, że oni mają znacznie łatwiejszy wybór; Trump = normalność, komuniści = nienormalność i dalszy upadek.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-17, 23:56 23
Trump = normalność? ja pierdolę, jak idiota może zagwarantować normalność?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-17, 23:58 148
takamahi napisał/a:

Trump = normalność? ja pierdolę, jak idiota może zagwarantować normalność?



Spójrz na swój awatar, na którym flaga Polski jest skrzyżowana z ruską ścierą i zastanów się nad tym jeszcze raz
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-17, 23:59 25
dżonyłojlker napisał/a:

Patrząc z boku to ja widzę, że oni mają znacznie łatwiejszy wybór; Trump = normalność, komuniści = nienormalność i dalszy upadek.



Trump stary dziad, kurwiarz, krętacz finansowy, kolega korei północnej, w ostatniej konferencji prasowej podczas godziny skłamał lub wprowadził w błąd 162 razy, tyle to nawet morawiecki nie kłamał. Typowy populista mówiący to co gawiedź chce usłyszeć wiedząc że pieprzy głupoty. Faktycznie = normalność.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-18, 0:09 28
dżonyłojlker napisał/a:

Spójrz na swój awatar, na którym flaga Polski jest skrzyżowana z ruską ścierą i zastanów się nad tym jeszcze raz



Koleś, odpierdol się z łaski swojej od mojego awatara ,skoro nie rozumiesz moich pobudek dlaczego awatar jest taki a nie inny. Tłumaczyłem to na łamach tego forum wielokrotnie, że nasz kraj ma w tym zajebisty interes (w zasadzie nie jeden) żeby Ukrainę wspierać w tej wojnie z russkimi, jednak widzę, że za cienki jesteś między uszami żeby w ogóle to zrozumieć, pokazałeś to zresztą, swoimi wypowiedziami, niejednokrotnie. Z łaski więc swojej, nie poruszaj tego tematu zwłaszcza, że jest on zupełnie inny niż to co napisałeś w tym, obecnym, temacie i do czego się odniosłem. Rozumiem że fakt, iż przypierdoliłeś się do mojego awatara oznacza że jesteś zbyt ubogi intelektualnie aby nawiązać jakąś merytoryczną dyskusję w temacie który sam zapoczątkowałeś swoim postem.

Fakt że nie potrafisz odróżnić flagi russkiej od Ukraińśkiej pominąłem, choć obrazuje on dość dobitnie twoje zdolności poznawcze i ogólnie intelekt.
Zgłoś
Avatar
Don_cziczi 2024-08-18, 0:45 27
Jebac lewaków na całym swiecie
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2024-08-18, 0:48 52
takamahi napisał/a:

Fakt że nie potrafisz odróżnić flagi russkiej od Ukraińśkiej pominąłem, choć obrazuje on dość dobitnie twoje zdolności poznawcze i ogólnie intelekt.


Przecież dobrze napisał - Ukraina to ruska ściera...także martw się o swój intelekt, jak nie rozumiesz aluzji.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-18, 0:55 11
luxpiotr napisał/a:

Przecież dobrze napisał - Ukraina to ruska ściera...także martw się o swój intelekt, jak nie rozumiesz aluzji.



"Aluzja (łac. allusio) – nawiązanie do czegoś, kogoś; przywołanie nie wprost danej sprawy. Z reguły aluzje są łatwe do odgadnięcia przez odbiorcę wypowiedzi"
Za wikipedią.
Pisanie że flaga Ukrainy jest flagą rossji, (pomijam tu już aspekty wizualne które są nie do przeoczenia, a których zignorowanie świadczy albo o głupocie albo o poważnej chorobie) jest przejawem co najmniej ignorancji, Jednak w kontekście toczącej się obecnie wojny pomiędzy tymi dwoma krajami, to nie jest już ignorancja, a skrajny debilizm, dokładnie tak samo jak bronienie tego stwierdzenia.
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-18, 1:53 3
Zaczyna się to co widzieliśmy w 20-tym, tylko tym razem do kwadratu, na sterydach. Najlepiej skłócić naród od środka, aj waj.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-08-18, 5:41 11
dżonyłojlker napisał/a:

Patrząc z boku to ja widzę, że oni mają znacznie łatwiejszy wybór; Trump = normalność, komuniści = nienormalność i dalszy upadek.



takamahi napisał/a:

Trump = normalność? ja pierdolę, jak idiota może zagwarantować normalność?



Przynajmniej za Trumpa ameryka nie była ZARZEWIEM WOJEN na całym świecie!😡Oni teraz będą strugać dobrego wujka bohatera i NAMAWIAĆ IZRAEL i Hamas do ZAWIESZENIA BRONI!😡 A KTO TEN IZRAEL UZBROIŁ W TĘ BROŃ I CAŁY CZAS TO ROBI DALEJ?😡 Ponadto;.żymiański karzeł jeżdził po całym świecie i ŻEBRAŁ O BROŃ!"BO ROSJA NAPADŁA NA JEGO KRAJ!"-To dostał tę broń i kasę(zdzieraną podatkami od mojej emerytury!😡) i miast zwalczać ruskich na swoim terytorium,wyzwalać swój kraj walcząc-żymiański karzeł poszedł sobie na wojnę z Rosją,która(wojna),nie wiadomo w co się może rozwinąć! Aaale,chyba NIKT NIE WIERZY,ŻE ZROBIŁ TO SAMOWOLNIE!😡Zrobił to pod dyktat amerykańskich demokratów,KTÓRZY SĄ KRYMINALISTAMI!😡AMERYKA TO WRZÓD NA DUPIE ŚWIATA!

Zgłoś
Avatar
bobro 2024-08-18, 6:13 28
takamahi napisał/a:

Koleś, odpierdol się z łaski swojej od mojego awatara ,skoro nie rozumiesz moich pobudek dlaczego awatar jest taki a nie inny. Tłumaczyłem to na łamach tego forum wielokrotnie, że nasz kraj ma w tym zajebisty interes (w zasadzie nie jeden) żeby Ukrainę wspierać w tej wojnie z russkimi, jednak widzę, że za cienki jesteś między uszami żeby w ogóle to zrozumieć, pokazałeś to zresztą, swoimi wypowiedziami, niejednokrotnie. Z łaski więc swojej, nie poruszaj tego tematu zwłaszcza, że jest on zupełnie inny niż to co napisałeś w tym, obecnym, temacie i do czego się odniosłem. Rozumiem że fakt, iż przypierdoliłeś się do mojego awatara oznacza że jesteś zbyt ubogi intelektualnie aby nawiązać jakąś merytoryczną dyskusję w temacie który sam zapoczątkowałeś swoim postem.
Fakt że nie potrafisz odróżnić flagi russkiej od Ukraińśkiej pominąłem, choć obrazuje on dość dobitnie twoje zdolności poznawcze i ogólnie intelekt.



Zamknij mordę i wypierdalaj. Nie będziesz nam tu ani ruskiej ani ukrainskiej propagandy wciskał.

W ogóle to dlaczego tutaj tylu Ukraińców jest pierdolacych te same kocopoły jak my mamy myśleć? Ciekawe czy za 5 lat będą tak już wszędzie nas męczyć. Wolałbym już Białorusinów chyba.

Admini mogliby zrobić z tym porządek, ale rozumiem że mają słabość do tego kraju że względu na kurwy zaniżające ceny usług przy drogach krajowych.
Zgłoś
Avatar
Kutaw 2024-08-18, 6:26 26
takamahi napisał/a:

"Aluzja (łac. allusio) – nawiązanie do czegoś, kogoś; przywołanie nie wprost danej sprawy. Z reguły aluzje są łatwe do odgadnięcia przez odbiorcę wypowiedzi"
Za wikipedią.
Pisanie że flaga Ukrainy jest flagą rossji, (pomijam tu już aspekty wizualne które są nie do przeoczenia, a których zignorowanie świadczy albo o głupocie albo o poważnej chorobie) jest przejawem co najmniej ignorancji, Jednak w kontekście toczącej się obecnie wojny pomiędzy tymi dwoma krajami, to nie jest już ignorancja, a skrajny debilizm, dokładnie tak samo jak bronienie tego stwierdzenia.



Nie zesraj się szoszonie i jazda na front. Ha tfu.
Zgłoś
Avatar
panmatador 2024-08-18, 7:44 6
stulejarze z sadola głosują na Trumpka, hurra.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie