18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Vegeta13 2024-08-18, 8:36 13
takamahi napisał/a:

Koleś, odpierdol się z łaski swojej od mojego awatara ,skoro nie rozumiesz moich pobudek dlaczego awatar jest taki a nie inny. Tłumaczyłem to na łamach tego forum wielokrotnie, że nasz kraj ma w tym zajebisty interes (w zasadzie nie jeden) żeby Ukrainę wspierać w tej wojnie z russkimi, jednak widzę, że za cienki jesteś między uszami żeby w ogóle to zrozumieć, pokazałeś to zresztą, swoimi wypowiedziami, niejednokrotnie. Z łaski więc swojej, nie poruszaj tego tematu zwłaszcza, że jest on zupełnie inny niż to co napisałeś w tym, obecnym, temacie i do czego się odniosłem. Rozumiem że fakt, iż przypierdoliłeś się do mojego awatara oznacza że jesteś zbyt ubogi intelektualnie aby nawiązać jakąś merytoryczną dyskusję w temacie który sam zapoczątkowałeś swoim postem.
Fakt że nie potrafisz odróżnić flagi russkiej od Ukraińśkiej pominąłem, choć obrazuje on dość dobitnie twoje zdolności poznawcze i ogólnie intelekt.



jebać ciebie badnerowców i twoje pobudki
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-18, 8:50 7
takamahi napisał/a:

Koleś, odpierdol się z łaski swojej od mojego awatara ,skoro nie rozumiesz moich pobudek dlaczego awatar jest taki a nie inny. Tłumaczyłem to na łamach tego forum wielokrotnie, że nasz kraj ma w tym zajebisty interes (w zasadzie nie jeden) żeby Ukrainę wspierać w tej wojnie z russkimi, jednak widzę, że za cienki jesteś między uszami żeby w ogóle to zrozumieć, pokazałeś to zresztą, swoimi wypowiedziami, niejednokrotnie. Z łaski więc swojej, nie poruszaj tego tematu zwłaszcza, że jest on zupełnie inny niż to co napisałeś w tym, obecnym, temacie i do czego się odniosłem. Rozumiem że fakt, iż przypierdoliłeś się do mojego awatara oznacza że jesteś zbyt ubogi intelektualnie aby nawiązać jakąś merytoryczną dyskusję w temacie który sam zapoczątkowałeś swoim postem.
Fakt że nie potrafisz odróżnić flagi russkiej od Ukraińśkiej pominąłem, choć obrazuje on dość dobitnie twoje zdolności poznawcze i ogólnie intelekt.



a jaki mamy interes w tej wojnie? tylko nie pierdol mi o "buforze" pomiędzy ruskimi!
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-18, 9:00 14
@takamahi: A ja uważam, że wspieranie tej wojny to debilizm i powinno się wykorzystać okazję, że dwóch się bije i na trzeciego skorzystać, jak te kurwy mają to w swoim zwyczaju. Poszczególne flagi kultur turańskich mogą się od siebie różnić, ale nadal pod ich barwami znajdziemy tych samych zakłamanych parszywców, więc jeden chuj, jaki kolor ma flaga i jak tam sobie ją nazywasz. Nie bez powodu od lat mówi się "na Ukrainie", a nie "w Ukrainie".
Poczytaj sobie Feliksa Konecznego i zrozum, że nie ma kompletnie znaczenia, jaki kolor flagi i bandery mają wojska wschodu ani jaki hymn śpiewają.

A co do hymnu:
(...)покажем, що ми, браття, козацького роду
(Pokażemy, że my, bracia, z kozackiego rodu)

Aleksander Brückner:



Więc w piździe mamy awanturników w 2024 roku, gdy świat boryka się z naprawdę poważnymi problemami.
Chcą kozaczyć, to niech sobie kozaczą, ale na własną kieszeń, a jeśli my mamy się w to mieszać, to tylko po to, aby raz na zawsze zmieść z powierzchni ziemi ten lud bez szacunku do siebie i innych.
Nie myśl sobie, że jak mają inną chorągiewkę, to są nagle ludzie.
Zgłoś
Avatar
CzcigodnyAnioł 2024-08-18, 9:24 11
takamahi napisał/a:

Koleś, odpierdol się z łaski swojej od mojego awatara ,skoro nie rozumiesz moich pobudek dlaczego awatar jest taki a nie inny. Tłumaczyłem to na łamach tego forum wielokrotnie, że nasz kraj ma w tym zajebisty interes (w zasadzie nie jeden) żeby Ukrainę wspierać w tej wojnie z russkimi, jednak widzę, że za cienki jesteś między uszami żeby w ogóle to zrozumieć, pokazałeś to zresztą, swoimi wypowiedziami, niejednokrotnie. Z łaski więc swojej, nie poruszaj tego tematu zwłaszcza, że jest on zupełnie inny niż to co napisałeś w tym, obecnym, temacie i do czego się odniosłem. Rozumiem że fakt, iż przypierdoliłeś się do mojego awatara oznacza że jesteś zbyt ubogi intelektualnie aby nawiązać jakąś merytoryczną dyskusję w temacie który sam zapoczątkowałeś swoim postem.
Fakt że nie potrafisz odróżnić flagi russkiej od Ukraińśkiej pominąłem, choć obrazuje on dość dobitnie twoje zdolności poznawcze i ogólnie intelekt.



Polska nie ma żadnego interesu żeby wspierać banderowców którzy nas ani nie szanują ani lubią. Nie mamy z tego żadnej kasy, a wspieranie tej jebanej upadlińskiej chołoty np socjalem powoduje, że Polacy biednieją bo skądś dla nich którzy autokarami ze Lwowa i okolicy przyjeżdzają po polskie pieniądze kasa musi być. Jako pewnie potomek akcji wisła i pierdolonego dziadzi widlarza tego nie zrozumiesz ale dla Polski i Polaków wspieranie upadlińców to strzał w kolano.
Zgłoś
Avatar
subik 2024-08-18, 10:12 5
takamahi napisał/a:

podatkami



Hebeuebehehue co boisz sie że sie skończy dotacja? a ch** wam w dupe, macie oligarchów i było wczesniej sie uzbrajac a nie w chuja leciec przez 8lat xDD bajo bajoooo
Zgłoś
Avatar
TarczaKowadło 2024-08-18, 10:56 1
Don_cziczi napisał/a:

Jebac lewaków na całym swiecie



to otwieraj mordę i szykuj się na knagę.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-08-18, 11:10 3
takamahi napisał/a:

Trump = normalność? ja pierdolę, jak idiota może zagwarantować normalność?



Tylko lewarskie kurwy robią mu złą prasę. Jest trochę ekstrawagancki, ale stać go.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-18, 11:16 2
ale się tu ruskich trolli nazlatywało, boicie się o wybory misiaczki...
chuj wam w dupę ruskie trolle i waszemu putinowi też
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-18, 12:41 5
No proszę, uderz w stół a russkie onuce się odezwą tak w obecnych czasach to powiedzenie brzmieć powinno. To chyba najlepszy wątek w którym tak klarownie objawiło się kółeczko wzajemnej russkiej , ado... pszaszam penetracji. Żeby ktokolwiek z tych ćwierć inteligentów powiedział coś rozsądnego, to może, powtarzam może, poświęciłbym chwilę na rzeczową odpowiedź. Jednak nie trafił się taki na razie, ale to dobrze, to pokazuje że russokochanków i świadomych lub nieświadomych russkich agentów należy szukać w społecznym ścieku i marginesie, a to dobrze wróży dla naszego kraju i pokazuje że Polska jeszcze nie przepadła pod natłokiem debilizmu.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-18, 12:56 4
dżonyłojlker napisał/a:

Patrząc z boku to ja widzę, że oni mają znacznie łatwiejszy wybór; Trump = normalność, komuniści = nienormalność i dalszy upadek.


mazga50 napisał/a:

Tylko lewarskie kurwy robią mu złą prasę. Jest trochę ekstrawagancki, ale stać go.


Na szczęście to nie sadole wybierają prezydenta USA i wasze sympatie oraz opinie nic tu nie zmienią. Możecie tylko siedzieć i patrzeć, a później wylewać żale, że nie tak miało być.

Nome napisał/a:

ale się tu ruskich trolli nazlatywało, boicie się o wybory misiaczki...
chuj wam w dupę ruskie trolle i waszemu putinowi też


Dokładnie tak. Ta fiksacja na punkcie krucjaty Trumpa przeciw urojonemu "lewactwu" u naszych prawilnych dowodzi, że są pod wpływem ruskiej propagandy, bo to właśnie na Kremlu mają problem. Trump mocno stracił w sondażach od kiedy Biden zrezygnował. I dalej traci. Kampania mu się posypała, bo miał walczyć ze starym dziadem z demencją, a teraz to on jest starym dziadem. I jeszcze Vance, ten jego kandydat na vice, kliniczny przypadek mizogina, zmobilizuje kobiety żeby głosowały na Harris. Idiotyczny wybór.
Zgłoś
Avatar
okmont111 2024-08-18, 13:12 2
takamahi napisał/a:

Trump = normalność? ja pierdolę, jak idiota może zagwarantować normalność?



Normalnosc, bo chce sprzedac ukrainska kurwę, Ruskiemu alfonsowi
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-18, 13:32
dżonyłojlker napisał/a:

Spójrz na swój awatar, na którym flaga Polski jest skrzyżowana z ruską ścierą i zastanów się nad tym jeszcze raz



Tylko że typ ma rację wygrana trumpa dla nas nie jest zbyt korzystna.
Zgłoś
Avatar
ism 2024-08-18, 13:36 2
takamahi napisał/a:

Trump = normalność? ja pierdolę, jak idiota może zagwarantować normalność?



ostatnio mojemu sasiadowi ktos rzucil molotowem w jego dom z dumnie zapieta flaga ukrainska

Awersja spoleczna rosnie a takie ukrofilskie przeszczepy jak ty skupia na sobie cala nienawisc ludu
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-18, 13:44 2
ism napisał/a:

ostatnio mojemu sasiadowi ktos rzucil molotowem w jego dom z dumnie zapieta flaga ukrainska



A u mojego sąsiada wylądowali obcy, zgwałcili mu kury, krowy i psa. Odlecieli zostawiając na polu wypaloną podobiznę putlera.

A tak serio, czytam te twoje wypociny, patrzę na twojego avka, i dochodzę do wniosku że ty jesteś o kilka rzędów gorszy od tej grupy Ukraińców na którą się tak chętnie powołujecie, która to grupa tak wielbi banderowców, upa, oun itp itd. Masz w avku podobiznę człowieka odpowiedzialnego śmierć milionów naszych rodaków i późniejsze lata zapaści społecznoekonomicznej naszego kraju. Nie nazwę cię śmieciem, to byłby dla ciebie komplement.
Zgłoś
Avatar
ism 2024-08-18, 13:51 1
takamahi napisał/a:

A u mojego sąsiada wylądowali obcy, zgwałcili mu kury, krowy i psa. Odlecieli zostawiając na polu wypaloną podobiznę putlera.
A tak serio, czytam te twoje wypociny, patrzę na twojego avka, i dochodzę do wniosku że ty jesteś o kilka rzędów gorszy od tej grupy Ukraińców na którą się tak chętnie powołujecie, która to grupa tak wielbi banderowców, upa, oun itp itd. Masz w avku podobiznę człowieka odpowiedzialnego śmierć milionów naszych rodaków i późniejsze lata zapaści społecznoekonomicznej naszego kraju. Nie nazwę cię śmieciem, to byłby dla ciebie komplement.



jego balkon do dzis dumnie osmalony sadza wszystkie przejawy "solidarnosci" w okolicy tez poznikaly. Ty tez skulisz sie w koncu w strachu. Zaden ukr nie bedzie za ciebie nadstawial karku. Lepiej zrewiduj swoje poglady i osadz swoja lojalnosc po dobrej stronie "kolego"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie