18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
elim 2024-08-18, 13:56
Nieobliczalny Trump vs. komunistka Harris, to tak jakby u nas na prezydenta Kaczyński zmierzył się z Tuskiem.
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2024-08-18, 14:36 6
takamahi napisał/a:

No proszę, uderz w stół a russkie onuce się odezwą tak w obecnych czasach to powiedzenie brzmieć powinno. To chyba najlepszy wątek w którym tak klarownie objawiło się kółeczko wzajemnej russkiej , ado... pszaszam penetracji. Żeby ktokolwiek z tych ćwierć inteligentów powiedział coś rozsądnego, to może, powtarzam może, poświęciłbym chwilę na rzeczową odpowiedź. Jednak nie trafił się taki na razie, ale to dobrze, to pokazuje że russokochanków i świadomych lub nieświadomych russkich agentów należy szukać w społecznym ścieku i marginesie, a to dobrze wróży dla naszego kraju i pokazuje że Polska jeszcze nie przepadła pod natłokiem debilizmu.



Pozwolisz, że wpierdolę się między wódkę a zakąskę.
Spośród tych wszystkich wyzwisk od upadlinców i ruskich onuc wiecie kto jest najgorszy i/lub najbardziej umyslowo niedojebany?
Polak który w ten sposób szufladkuje innego Polaka pod "drużynę oponenta" z którym nie ma nic wspólnego.
Jebać Ukrainę
Jebać Rosję
Jebać trumpa
Jebać Bidena
Polska dla Polaków
I chuj.
Zgłoś
Avatar
ism 2024-08-18, 14:50 5
Olashenco napisał/a:

Pozwolisz, że wpierdolę się między wódkę a zakąskę.
Spośród tych wszystkich wyzwisk od upadlinców i ruskich onuc wiecie kto jest najgorszy i/lub najbardziej umyslowo niedojebany?
Polak który w ten sposób szufladkuje innego Polaka pod "drużynę oponenta" z którym nie ma nic wspólnego.
Jebać Ukrainę
Jebać Rosję
Jebać trumpa
Jebać Bidena
Polska dla Polaków
I chuj.



Amen bracie
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-08-18, 14:59 5
Andrzejas napisał/a:

@: A ja uważam, że wspieranie tej wojny to debilizm i powinno się wykorzystać okazję, że dwóch się bije i na trzeciego skorzystać, jak te kurwy mają to w swoim zwyczaju. Poszczególne flagi kultur turańskich mogą się od siebie różnić, ale nadal pod ich barwami znajdziemy tych samych zakłamanych parszywców, więc jeden chuj, jaki kolor ma flaga i jak tam sobie ją nazywasz. Nie bez powodu od lat mówi się "na Ukrainie", a nie "w Ukrainie".
Poczytaj sobie Feliksa Konecznego i zrozum, że nie ma kompletnie znaczenia, jaki kolor flagi i bandery mają wojska wschodu ani jaki hymn śpiewają.
A co do hymnu:
(Pokażemy, że my, bracia, z kozackiego rodu)
Aleksander Brückner:
Więc w piździe mamy awanturników w 2024 roku, gdy świat boryka się z naprawdę poważnymi problemami.
Chcą kozaczyć, to niech sobie kozaczą, ale na własną kieszeń, a jeśli my mamy się w to mieszać, to tylko po to, aby raz na zawsze zmieść z powierzchni ziemi ten lud bez szacunku do siebie i innych.
Nie myśl sobie, że jak mają inną chorągiewkę, to są nagle .



Na YT w początkach wojny bardzo popularna była piosenka jakiegoś upaińskiego zespoliku "Sława ukrainie"!😡Jak brzmiał refren tej piosenki?"ukraiiiiina!OD KIJOWA DO BERLINAAAAA"!😡😡😡Jeszcze macie wątpliwości po co jest ta "wojna"?To UKŁAD!Zrobienie z Polski i upainy JEDNEGO PAŃSTWA!Operacja rozciągnięta planem na kilka pokoleń!😡Już "losowanie" Mistrzostw Euro 2012 mnie wkurzyło:z jakiej racji Polska I UPAINA? 😡Trwa to już od lat!Nobel upainki Tokarczuk,podającej się za Polkę!Kilka lat temu-premiera Strasznego Dworu Moniuszki!POLSKI KANON!-MAZUR!-ODTAŃCZONY PRZEZ POLSKI BALET NIE W POLSKICH KONTUSZACH ALE W UPAIŃSKICH STROJACH LUDOWYCH! 😡DYRYGENT za pulpitem-UPAINIEC! 😡W polskiej TVP Kultura-"upaińska czytanka";noż;q.....!!!ŚLEPI JESTEŚCIE?😡
takamahi napisał/a:

A u mojego sąsiada wylądowali obcy, zgwałcili mu kury, krowy i psa. Odlecieli zostawiając na polu wypaloną podobiznę putlera.
A tak serio, czytam te twoje wypociny, patrzę na twojego avka, i dochodzę do wniosku że ty jesteś o kilka rzędów gorszy od tej grupy Ukraińców na którą się tak chętnie powołujecie, która to grupa tak wielbi banderowców, upa, oun itp itd. Masz w avku podobiznę człowieka odpowiedzialnego śmierć milionów naszych rodaków i późniejsze lata zapaści społecznoekonomicznej naszego kraju. Nie nazwę cię śmieciem, to byłby dla ciebie komplement.



Z tą twoją ukochaną upainą to tylko STALIN WIEDZIAŁ JAK POSTĘPOWAĆ!Wygłodził w cholerę tę mierzwę! To nie są żadni Słowianie ale potomkowie Waregów,odłamu Wikingów!Chamscy i brutalni!Wystarczy WIEDZIEĆ PRAWDĘ o Wołyniu! 😡

Zgłoś
Avatar
zipi 2024-08-18, 15:09
pazuzu napisał/a:

Trump stary dziad, kurwiarz, krętacz finansowy, kolega korei północnej, w ostatniej konferencji prasowej podczas godziny skłamał lub wprowadził w błąd 162 razy, tyle to nawet morawiecki nie kłamał. Typowy populista mówiący to co gawiedź chce usłyszeć wiedząc że pieprzy głupoty. Faktycznie = normalność.



zauważyliscie jak nagle juz Biden nie startuje to lewactwo zaczyna atakować trumpa tym ze jest stary ? jak by ktoś suporter to trumpa tak powiedział podczas kampanii na bidena to by był nazwany pod człowiekiem JAK TAK MOZNA XD a teraz lewactwo to robi xd ale to są skurwysyny wykrzykujące hasla które łyka szary człowiek miłość, pokój, wszystko dla wszystkich, lewactwo jest jak ten Efialtesa z filmu 300, patrzą tylko i wyłącznie na siebie a dopiero jak swoimi zjebanymi decyzjami ich zaczyna dotykać sprawa to zaczynają coś robić w tym kierunku i to nie zawsze. Jeszcze zaden lewak w historii swiata który tak krzyczy o imigrantach nie wziął pod swój dach zadnego imigranta NIGDY.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-08-18, 15:54 4
ja pierdole, ale fajnie sie czytało tą gówno burzę, ale szkoda że skonczyłem tą lekturę mam niedosyt i chcialbym tylko dodac, że jebać upadlinę nie maja nic wspolnego z nami, ludzi ktorzy maja jakies korzenie nasze przywiezc do kraju, rosyjskie korzenie do rosji itd a reszte tej bandy porąbać jak i oni lubili zawsze rąbać i posiać rzepak albo kukurydze byle nie przekopywac tej gleby ponownie, tyle albo az tyle a ziemie podzielic miedzy rodowitymi krajami do ktorych ona nalezala zanim ten twor zydowski powstal, jebany izrael v2 a wy co popieracie ukre wypierdalac z proca w okopy

PS. sram na kazda strone, dla mnie wazna jest tylko Polska wiec nie wpierdalac mi tu teraz ze jestem onuca wy tępe łby którzy od razu wrzucaja kogos do wora bo nie zgadza sie z wasza teoria zaszczepiona propaganda lepszej od ruskiej
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-18, 16:36
@Caanonierka: I to jest twoja odpowiedź na mojego posta? Ty się do niego odnosisz, czy przypadkiem Ci się kliknęło?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-18, 16:56 1
zipi napisał/a:

zauważyliscie jak nagle juz Biden nie startuje to lewactwo zaczyna atakować trumpa tym ze jest stary ? jak by ktoś suporter to trumpa tak powiedział podczas kampanii na bidena to by był nazwany pod człowiekiem JAK TAK MOZNA XD a teraz lewactwo to robi xd ale to są skurwysyny wykrzykujące hasla które łyka szary człowiek miłość, pokój, wszystko dla wszystkich, lewactwo jest jak ten Efialtesa z filmu 300, patrzą tylko i wyłącznie na siebie a dopiero jak swoimi zjebanymi decyzjami ich zaczyna dotykać sprawa to zaczynają coś robić w tym kierunku i to nie zawsze. Jeszcze zaden lewak w historii swiata który tak krzyczy o imigrantach nie wziął pod swój dach zadnego imigranta NIGDY.



Nie wiem dlaczego w swoim wywodzie cytujesz mój wpis i co mam do lewactwa ale ok. przypomnę tylko mój wcześniejszy wpis kiedy jeszcze kandydowal Biden. który obala twoje stwierdzenie że wcześniej nikt nie atakował Trumpa za wiek.

Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-18, 17:15
Pałą i gazem ich!!!
Zgłoś
Avatar
Qba_123 2024-08-18, 18:18 2
takamahi napisał/a:

Trump = normalność? ja pierdolę, jak idiota może zagwarantować normalność?



Nie wywołał ŻADNEJ wojny, obniżył podatki, za jego rządów nawet murzyni poszli do roboty, gadał z oboma Koreami, inni go szanowali na szczytach państw, mazadaniowe/biznesowe podejście do rządzenia. Na pewno jemu bliżej do normalności niż śpiącemu Joe.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-18, 18:38 1
Jest taki program na MAX (kiedyś HBO MAX), nazywa się "Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem", to satyryczny program w którym komik wyśmiewa bardzo często polityków i debilizmy których się dopuszczają. Obejrzyjcie sobie programy z sezonu który przypadał na czas prezydentury Trumpa i trochę po, oraz te obecne- kampania trwa więc o niej też mówił. Ja wiem że ten gość jest komikiem, ale poza tym jest to bardzo inteligentny człowiek (zresztą trzeba być inteligentnym żeby być komikiem). Sezonów tego programu jest chyba 11, a koleś ani nie siedzi w pierdlu za pomówienia, ani nie płaci milionowych odszkodowań. A że to są Stany i żaden prawnik mu nie zrobił z dupy i portfela jesieni średniowiecza świadczy tylko o tym że mówi prawdę i nie ma się do czego przyjebać żeby zamknąć mu usta. Także zapraszam, poznajcie tą normalność Trumpa. Oczywiście programów dokumentalnych w których pokazane jest że Trump to idiota, jest masa, ale podałem taki o najlżejszej formie, przyjemny a jednocześnie wiarygodny.

[ Dodano 2024-08-18, 18:46 ]
Caanonierka napisał/a:

Na YT w początkach wojny bardzo popularna była piosenka jakiegoś upaińskiego zespoliku "Sława ukrainie"!😡Jak brzmiał refren tej piosenki?"ukraiiiiina!OD KIJOWA DO BERLINAAAAA"!😡😡😡Jeszcze macie wątpliwości po co jest ta "wojna"?To UKŁAD!Zrobienie z Polski i upainy JEDNEGO PAŃSTWA!Operacja rozciągnięta planem na kilka pokoleń!😡Już "losowanie" Mistrzostw Euro 2012 mnie wkurzyło:z jakiej racji Polska I UPAINA? 😡Trwa to już od lat!Nobel upainki Tokarczuk,podającej się za Polkę!Kilka lat temu-premiera Strasznego Dworu Moniuszki!POLSKI KANON!-MAZUR!-ODTAŃCZONY PRZEZ POLSKI BALET NIE W POLSKICH KONTUSZACH ALE W UPAIŃSKICH STROJACH LUDOWYCH! 😡DYRYGENT za pulpitem-UPAINIEC! 😡W polskiej TVP Kultura-"upaińska czytanka";noż;q.....!!!ŚLEPI JESTEŚCIE?😡



Powiedzieć żeś głupia, to jebnąć ci komplement.
Zgłoś
Avatar
razak 2024-08-18, 19:02 4
takamahi napisał/a:

No proszę, uderz w stół a russkie onuce się odezwą tak w obecnych czasach to powiedzenie brzmieć powinno. To chyba najlepszy wątek w którym tak klarownie objawiło się kółeczko wzajemnej russkiej , ado... pszaszam penetracji. Żeby ktokolwiek z tych ćwierć inteligentów powiedział coś rozsądnego, to może, powtarzam może, poświęciłbym chwilę na rzeczową odpowiedź. Jednak nie trafił się taki na razie, ale to dobrze, to pokazuje że russokochanków i świadomych lub nieświadomych russkich agentów należy szukać w społecznym ścieku i marginesie, a to dobrze wróży dla naszego kraju i pokazuje że Polska jeszcze nie przepadła pod natłokiem debilizmu.



jebać ukraińskie ścierwo tak samo jak lewaków. Z przyjemnością bym patrzył jak sie kurwy palą
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-18, 20:12
razak napisał/a:

jebać ukraińskie ścierwo tak samo jak lewaków. Z przyjemnością bym patrzył jak sie kurwy palą



Przynajmniej jesteś stały w swojej głupocie...
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-08-18, 20:46 4
takamahi napisał:"Powiedzieć żeś głupia, to jebnąć ci komplement."

😂😂😂..Pańska reakcja jest TYPOWA dla braku argumentów!😂😂😂Zderzenie z PRAWDĄ jest na tyle bolesne,że..wyzwala w panu..chamski genetycznie,obrażający interlokutorów,bełkot!😂😂😂Mnie pan nie ukąsisz;jesteś pan na to za krótki!😂😂😂

Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-18, 22:15 1
takamahi napisał/a:

No proszę, uderz w stół a russkie onuce się odezwą tak w obecnych czasach to powiedzenie brzmieć powinno. To chyba najlepszy wątek w którym tak klarownie objawiło się kółeczko wzajemnej russkiej , ado... pszaszam penetracji. Żeby ktokolwiek z tych ćwierć inteligentów powiedział coś rozsądnego, to może, powtarzam może, poświęciłbym chwilę na rzeczową odpowiedź. Jednak nie trafił się taki na razie, ale to dobrze, to pokazuje że russokochanków i świadomych lub nieświadomych russkich agentów należy szukać w społecznym ścieku i marginesie, a to dobrze wróży dla naszego kraju i pokazuje że Polska jeszcze nie przepadła pod natłokiem debilizmu.



nie odpiszesz, bo nie masz co, proste pytanie, prosta odwiedź, ale ty jesteś zbyt mądry, żeby na nie odpowiedzieć!
wtórując komuś z postów wyżej, również uważam, że ruscy i ukry to jeden chuj, ta sama sieczka pod kopułką i to samo zacietrzewienie! niech się wybiją co do sztuki!
tak, jestem onucą, bo chcę, żeby się nawzajem powybijali... kurwa, twoje myślenie logiczne jest na poziomie trzylatka, albo jeszcze gorsze, bo trzylatek sześcian wepchnie do kwadrawowej dziurki, a ciebie nawet to widzę przerasta!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie