18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Człowiek Skurwiel
crossdressphyxia • 2013-11-01, 0:25
Sytuacja z dzisiaj wieczora, me apogeum wkurwienia sięgnęło zenitu.

Wyjechałem z domu po browara na wieczór, bo jutro święto to se łyknę jak mam wolne. Darłem skuterem(wiem, prawdziwy facet jeździ hayabusą, harleyem lub najlepiej czołgiem, a jakby poruszał się do pracy mechem z kosmicznych wojen, to już szczyt męskości.)
Jadąc drogą dojazdową do kilku domów spostrzegłem na samym środku drogi gminnej zaparkowanego dostawczaka nieopodal domu uciech wszelakich czyli tzw żulerni. No kurwa, żebym miał miejsce to ok, ale jest tak ciasno, że nawet te dwa małe kułecka od skutera na drodze nie miały prawa bytu. Potrąbiłem....Cisza...Nic, drę rowem trawa pryska limfa sika w końcu 250 koni robi swoje. Obróciłem do sklepu, wracam, skurwysyn dalej stoi na środku rozesrany jak stara kurwa. To już za wiele. Trąbię, po czym wychyla się zza drzwi owego domku ryj najebany inteligencją nieskażony i pyta:
-Co?
Wywiązuje się dialog:
Przestawi Pan samochód?
-A przewieźć Cię?
-A przestawi Pan samochód?
-A przewieźć Cię kurwa?
-A przestawi Pan kurwa ten samochód?
-A przewieźć Cię kurwa?
Stwierdziłem, że mogę tak srać jeszcze pół nocy, ale pragnę łyka piwa, odpuszczę.
Wtem wypada z domu kierowca, czy chuj wie kto i pragnie z całego serca samochód przestawić. Niestety biedny inteligent zapomniał, że do odpalenia pojazdu spalinowego służącego do przewozu osób bądź towarów wszelakich z reguły potrzebne są kluczyki, więc drze mordę, żeby mu kluczyki przynieść.Ja ucieszony, że samochód ze środka drogi usuną w końcu znów objechałem rowem, gdyż więcej marznąć nie chciałem, a i miałem ochotę owej sąsiadce przekopać trawnik na nasypie w rowie, co też uczyniłem. (wiem ,skuterem się nie da, ale 80ccm w miarę daje radę poniszczyć jej piękny kawałek rowu) Wchodząc do domu stwierdziłem, że jednak będę konfidentem, i zadzwonię na policję, niech skurwysyna choć pouczą. Niestety ten zdążył przestawić brykę na swój ogród i po ich przyjeździe nie mogli nic zrobić, bo już jest na swej posesji, wydarzenie się zakończyło, etc czyli chuj w dupę...Czyli mogę sobie zastawić nawet kurwa krajową czwórkę rowerem, jebać wszystkich naokoło od kurew i zatamować w chuj ruch a 5 minut przed przyjazdem policji zjechać na bok i jest cacy....


PS. Errata dla hejterów:

-Tak, mam prawo jazdy, ale jeżdżę skuterem póki mogę bo jest w chuj taniej
-Nie, Nie chciałem kolesiowi najebać, bo to ruletka, najebany albo wyjmie nóż czy innego chuja,albo ja go pacnę a on wtedy zadzwoni po policję, że go biją i mam przejebane.
-Nie,nie jestem konfidentem, bo wiem, że skurwysyn jeździ najebany całe życie i w końcu albo zabije siebie (oby) albo kogoś innego.

I to by było na tyle, ot nic nadzwyczajnego, zwykła życiowa sytuacja z chujowym finałem który jest mam nadzieję wart kilku refleksji.
Zgłoś
Avatar
Kartezjusz 2013-11-01, 15:33 2
refleksja jest taka - przez takich jak ty ten portal utracił już swoją dawną moc. żeby ta historyjka faktycznie miała jakiś atut! jak miałeś potrzebę się z tym uzewnętrznić to załóż se bloga i nie karaj nas więcej takim szlamem...
Zgłoś
Avatar
Rocker9 2013-11-01, 15:55
Ogólnie historyjka ujowa.

Ale...
Cytat:

Darłem skuterem(wiem, prawdziwy facet jeździ hayabusą, harleyem lub najlepiej czołgiem, a jakby poruszał się do pracy mechem z kosmicznych wojen, to już szczyt męskości.)


mnie rozjebało
Zgłoś
Avatar
argen 2013-11-01, 16:04 3
"Apogeum sięgnęło zenitu." Ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
anetamineta 2013-11-01, 16:20 1
konfident jebany ;p
Zgłoś
Avatar
Mistrinic 2013-11-01, 16:49 1
Sam typie jesteś apogeum które sięgnęło zenitu ahahhahaa.
Zgłoś
Avatar
soadfan 2013-11-01, 17:40 2


O TY KONFITURO! Za dawanie na psy chuj w dupę!

Też bym tak zrobił
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-01, 18:31 1
sard napisał/a:

teraz każdy kto powie złe słowo na policję na jakąś kurwę pierdoloną co może ludzi zabić - to od razu konfident...


Bo ludzie nie kumają. Konfidentem jest ktoś, kto donosi na policję w sprawie, która go nie dotyczy, przeciwko człowiekowi, który nie robi nikomu krzywdy, a tylko łamie jakiś z dupy wyjęty przepis. Przykład: Pije koleś piwo na ławce wieczorem, nie grandzi, nie drze mordy, nikomu nie wadzi, a moher dzwoni na policję. Takich to nawet policja nie lubi. Jak w sylwestra u kumpla leciała muzyka, to policja przyjechała i wkurwieni, bynajmniej nie na nas, powiedzieli coś w stylu:
- Ściszcie trochę tą muzykę, bo te kurwy nam non stop wydzwaniają.
Zgłoś
Avatar
misiekkk 2013-11-01, 19:10 1
serio jebać cie cwelu że na psiarnie zadzwoniłeś.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-01, 19:22 7
Uwaga!
Pana @up można: Okraść, pobić, wyruchać w kakao, zniszczyć mu samochód, rower, deskorolkę, spalić mieszkanie i nasrać na głowę. Nie pójdzie nie psiarnię, bo przecież nie jest cwelem...
Zgłoś
Avatar
zenitam 2013-11-01, 21:34
ja pierdole... co za historia... szkoda że mnie tam nie było, uwieczniłbym to na moim aparacie Zorka 5. musiałeś się nieźle wkurwić, taki dym. ufff. Szacun
Zgłoś
Avatar
D................s 2013-11-01, 21:54
Na krajowej czwórce by to w chuj ludzi udokumentowało, mieliby zatem dowody, Ty tak nie postąpiłeś.
Zgłoś
Avatar
Psyhical 2013-11-02, 0:45
80ccm... gdzie Ty taki skuter dostałeś?
49ccm albo 125 ccm ale pomiędzy tym to się jeszcze nie spotkałem...
Zgłoś
Avatar
r................l 2013-11-02, 13:53
tłumaczysz się ludziom z sadistica czym i dlaczego jeździsz? ale kurwa żałosne.
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2013-11-02, 22:05
Ja mam golfa 3 i jestem z niego dumna. Dobre niezajeżdżane autko nie wiem czego chcecie od niego
Zgłoś
Avatar
Noxford 2013-11-03, 14:03
Stary pewnie był ormowcem, to się dziedziczy.
Zgłoś