18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Człowiek Skurwiel
crossdressphyxia • 2013-11-01, 0:25
Sytuacja z dzisiaj wieczora, me apogeum wkurwienia sięgnęło zenitu.

Wyjechałem z domu po browara na wieczór, bo jutro święto to se łyknę jak mam wolne. Darłem skuterem(wiem, prawdziwy facet jeździ hayabusą, harleyem lub najlepiej czołgiem, a jakby poruszał się do pracy mechem z kosmicznych wojen, to już szczyt męskości.)
Jadąc drogą dojazdową do kilku domów spostrzegłem na samym środku drogi gminnej zaparkowanego dostawczaka nieopodal domu uciech wszelakich czyli tzw żulerni. No kurwa, żebym miał miejsce to ok, ale jest tak ciasno, że nawet te dwa małe kułecka od skutera na drodze nie miały prawa bytu. Potrąbiłem....Cisza...Nic, drę rowem trawa pryska limfa sika w końcu 250 koni robi swoje. Obróciłem do sklepu, wracam, skurwysyn dalej stoi na środku rozesrany jak stara kurwa. To już za wiele. Trąbię, po czym wychyla się zza drzwi owego domku ryj najebany inteligencją nieskażony i pyta:
-Co?
Wywiązuje się dialog:
Przestawi Pan samochód?
-A przewieźć Cię?
-A przestawi Pan samochód?
-A przewieźć Cię kurwa?
-A przestawi Pan kurwa ten samochód?
-A przewieźć Cię kurwa?
Stwierdziłem, że mogę tak srać jeszcze pół nocy, ale pragnę łyka piwa, odpuszczę.
Wtem wypada z domu kierowca, czy chuj wie kto i pragnie z całego serca samochód przestawić. Niestety biedny inteligent zapomniał, że do odpalenia pojazdu spalinowego służącego do przewozu osób bądź towarów wszelakich z reguły potrzebne są kluczyki, więc drze mordę, żeby mu kluczyki przynieść.Ja ucieszony, że samochód ze środka drogi usuną w końcu znów objechałem rowem, gdyż więcej marznąć nie chciałem, a i miałem ochotę owej sąsiadce przekopać trawnik na nasypie w rowie, co też uczyniłem. (wiem ,skuterem się nie da, ale 80ccm w miarę daje radę poniszczyć jej piękny kawałek rowu) Wchodząc do domu stwierdziłem, że jednak będę konfidentem, i zadzwonię na policję, niech skurwysyna choć pouczą. Niestety ten zdążył przestawić brykę na swój ogród i po ich przyjeździe nie mogli nic zrobić, bo już jest na swej posesji, wydarzenie się zakończyło, etc czyli chuj w dupę...Czyli mogę sobie zastawić nawet kurwa krajową czwórkę rowerem, jebać wszystkich naokoło od kurew i zatamować w chuj ruch a 5 minut przed przyjazdem policji zjechać na bok i jest cacy....


PS. Errata dla hejterów:

-Tak, mam prawo jazdy, ale jeżdżę skuterem póki mogę bo jest w chuj taniej
-Nie, Nie chciałem kolesiowi najebać, bo to ruletka, najebany albo wyjmie nóż czy innego chuja,albo ja go pacnę a on wtedy zadzwoni po policję, że go biją i mam przejebane.
-Nie,nie jestem konfidentem, bo wiem, że skurwysyn jeździ najebany całe życie i w końcu albo zabije siebie (oby) albo kogoś innego.

I to by było na tyle, ot nic nadzwyczajnego, zwykła życiowa sytuacja z chujowym finałem który jest mam nadzieję wart kilku refleksji.
Zgłoś
Avatar
Grochu89 2013-11-01, 0:44 6
Żadnych zwrotów akcji. Zero wpierdolu. Nawet motorniczego i kierowcy autobusu nie bylo. chujowe...
Zgłoś
Avatar
606 2013-11-01, 1:27 7
Refleksja jest taka:
jeśli jeździsz skuterem, nie chwal się tym. Udawaj, że to rower, hulajnoga, kurwa Segway. Ale nie skuter.
Jezu, przeczytaj to na głos powoli
SKUUUU-TEEEER
Wydziedziczyłbym cię.
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2013-11-01, 2:04 69
@606 Przynajmniej nie golfem.
Zgłoś
Avatar
Anarchangel 2013-11-01, 3:05 2
@crossdressphyxia: Jak jeździ najebany całe życie i nikogo jeszcze nie potrącił, ani nie dał się złapać, to albo on magik albo uprzedzony jesteś. Jeśli już chciałeś zadzwonić na policję, to dlaczego nie zrobiłeś tego na początku? ...tylko nakłoniłeś gościa do przestawienia samochodu i dopiero wezwałeś policję? Coś ci się nie klei ta twoja historia, a mamy tylko twoje słowo na to, że samochód był niewłaściwe zaparkowany ...równie dobrze mogłeś wywołać zamroczonego alkoholem gościa z imprezy i wmówić mu, że ma źle zaparkowany samochód oraz, że musi go przestawić, a następnie jeszcze nasłać na niego policję (zauważ, iż brzmi to bardziej przekonująco niż twoja historyjka).
Później ludzie się dziwią, dlaczego tak ciężko się żyje w tym kraju
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-01, 7:15 2
Było powiedzieć psom, że jeździ najebany. Oni w większości też, ale może by się na niego zaczaili.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-11-01, 8:04 15
Po co jechałeś skuterem jak sąsiad chciał Cię przewieźć
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-11-01, 8:53 4
Ta historia zapewne ma drugie dno. Tutaj potrzebny jest Macierewicz i jego zespół
Zgłoś
Avatar
sard 2013-11-01, 10:21 9
crossdressphyxia napisał/a:


-Nie,nie jestem konfidentem, bo wiem, że skurwysyn jeździ najebany całe życie i w końcu albo zabije siebie (oby) albo kogoś innego.


Co wy debile majcie z tymi konfidentami... widać, że jednak dziadzia Stalin osiągnął to co zamierza i skurwił polski naród po wieki... To się czerwonej swołoczy udało... teraz każdy kto powie złe słowo na policję na jakąś kurwę pierdoloną co może ludzi zabić - to od razu konfident...
Cóż albo wyjebiecie takie myślenie ze łbów, albo w Polsce dalej będzie rządzić skurwusyństwo, dresiarstwo, mafia w sutannach i różne tępe chuje nie mające skrupułów. Nauczcie się, że nie ma nic złego w zajebaniu w pysk skurwiałemu dresikowi co rozpierdala wiatę na przystanku, czy przywiązanie za nogę pijanego skurwiela w aucie do kierownicy i wypierdolenia kluczyków do studzienki kanalizacyjnej.
Zgłoś
Avatar
Robster 2013-11-01, 11:14 3
Kurwa jak więcej osób pisze tak jak ty, to się nie dziwię, że ludzie nie lubią czytać długich tekstów. Niby poprawnie ortograficznie, ale tak chujowo się czyta, że lepiej zacznij komiksy rysować.
Zgłoś
Avatar
chrap 2013-11-01, 11:34 2
Ja pierdole. Ty to masz niesamowite życie. Historia nadaje się do wiadomości
Zgłoś
Avatar
own33333d7 2013-11-01, 14:57
Jeżeli wiesz że jeździ najebany podpierdol go jak najszybciej żeby nikomu krzywdy nie zrobił.
Zgłoś
Avatar
rjinswand 2013-11-01, 14:59
Za jeżdzenie skuterem nie ma piwka.
Zgłoś
Avatar
Centhariel 2013-11-01, 15:09
own33333d7 napisał/a:

Jeżeli wiesz że jeździ najebany podpierdol go jak najszybciej żeby nikomu krzywdy nie zrobił.



Ale jak już zrobi to wrzuć materiał na harda
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-11-01, 15:18
Dla czego mój kraj? Równie dobrze ktoś mógł zadzwonić że to ty skuterem zastawiałeś ulice i co mieli by cię ukarać bo niby "przestawiłbyś przed przyjazdem policji??
Nie ma dowodów to nie ma kary nie wiem co tym jest dziwnego cały wszędzie tak prawo działa. No chyba tylko nie w dzikich krajach gdzie rzeczywiście może wystarczy słowo że tamten jest złodziejem i go zajebią.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie