18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Mała sprzeczka na temat procesu produkcyjnego w Tajwanie.

ukryta treść
W firmie technologicznej w mieście Zhunan w hrabstwie Miaoli doszło do konfliktu pracowniczego! Według filmu opublikowanego w Internecie przez opinię publiczną, dwóch pracowników miało konflikt w czystym pomieszczeniu. Jeden z nich nagle uderzył drugą osobę siedem razy okrągłym żelaznym stołkiem na podłodze. Widząc to, kolega z boku szybko podszedł, aby go odwieść. Kiedy pobity pracownik pojawił się później, jego obwoluta była poplamiona krwią, co było szokujące! Film wywołał gorące dyskusje wśród internautów i pozostawił wiadomości: „Jaki rodzaj nienawiści może prowadzić do takiej nienawiści?”, „Co za składany stołek! Zasługuje na miano pierwszej z dziesięciu najlepszych ukrytych broni”, „Ludzie w dzisiejszych czasach są bardzo emocjonalni i będą bić innych na każdym kroku”.

W firmie technologicznej Zhunan w Miaoli doszło do konfliktu między pracownikami. Jeden z pracowników został uderzony 7 razy okrągłym żelaznym stołkiem, a jego obwoluta była poplamiona krwią.

Posterunek policji hrabstwa Miaoli w Zhunan oświadczył, że otrzymał zgłoszenie około godziny 5 rano 15 lipca, że ​​pracownicy firmy technologicznej w mieście Zhunan mieli fizyczny konflikt. Po otrzymaniu zgłoszenia policja pośpieszyła na miejsce zdarzenia, aby zbadać sprawę. Kiedy policja przybyła na miejsce, obie strony opuściły miejsce zdarzenia same. Policja odwiedziła miejsce, w którym doszło do przestępstwa i wyraziła chęć uzyskania najpierw pomocy medycznej. Zainteresowana osoba nie złożyła jeszcze skargi. Następnie policja skontaktowała się z osobą zaangażowaną, aby poinformować ją o jej prawach i obowiązkach prawnych, i poprosiła ją o pomoc w wyjaśnieniu sprawy po ustabilizowaniu obrażeń.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-07-22, 16:11 11
to ze ten typ co napierdalał taboretem to jest agresywne gówno które powinno byc izolowane to jest powiedzmy oczywista oczywistość

ale dziwi mnie zachowanie ofiary, stoi pizda i przyjmuje kolejne razy na głowe a potem zamiast szukać fachowej pomocy to wrócił cały zakrwawiony i dalej stoi jak huj w pizdzie, nie ogarniam jakie procesy myslowe zachodzą w głowie takiej osoby serio.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-22, 16:39 7
Procesy myślowe są na poziomie fizyki kwantowej. Poróżnili się o bozon Higgsa, a to niełatwa sprawa.
Zgłoś
Avatar
janmod 2024-07-22, 16:40 4
Poszedl na zaplacze, oblal sie ketchupem dla lepszego efektu i wrocil
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-07-22, 17:32 1
OldMann napisał/a:

to ze ten typ co napierdalał taboretem to jest agresywne gówno które powinno byc izolowane to jest powiedzmy oczywista oczywistość
ale dziwi mnie zachowanie ofiary, stoi pizda i przyjmuje kolejne razy na głowe a potem zamiast szukać fachowej pomocy to wrócił cały zakrwawiony i dalej stoi jak huj w pizdzie, nie ogarniam jakie procesy myslowe zachodzą w głowie takiej osoby serio.



Wytłumaczę Ci.
Mianowicie na filmiku są dwie pizdy. Ten co bije wiedział że bije pizdę co mu nie odda. CAŁA TAJEMNICA twojego putania. I właśnie DLATEGO GO BIJE BO TAMTEN MU NIE ODDA. To są dwie pizdy.

Iniepierdolciemiżeten jeden agresor nie pizda jak pizda

Ja po tyakiej mowie ciała i agresywnym nastawieniu już jestem gotowy do napierdalania, i zgasiłbym krzesełkowego jak znicz na grobie jego babki.

Ale co ciota to ciota,nic nie poradzisz. Krzesełkowy ubiłby jakieś 80% Sadoli jak nic....
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-22, 18:04 4
psotny_fiutek napisał/a:

Wytłumaczę Ci.
Mianowicie na filmiku są dwie pizdy. Ten co bije wiedział że bije pizdę co mu nie odda. CAŁA TAJEMNICA twojego putania. I właśnie DLATEGO GO BIJE BO TAMTEN MU NIE ODDA. To są dwie pizdy.
Iniepierdolciemiżeten jeden agresor nie pizda jak pizda
Ja po tyakiej mowie ciała i agresywnym nastawieniu już jestem gotowy do napierdalania, i zgasiłbym krzesełkowego jak znicz na grobie jego babki.
Ale co ciota to ciota,nic nie poradzisz. Krzesełkowy ubiłby jakieś 80% Sadoli jak nic....



Jest jeszcze trzecia pizda, która się chwali w internecie jak to da wszystkiemu i każdemu rady.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-07-22, 18:08 1
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Wytłumaczę Ci.
Mianowicie na filmiku są dwie pizdy. Ten co bije wiedział że bije pizdę co mu nie odda. CAŁA TAJEMNICA twojego putania. I właśnie DLATEGO GO BIJE BO TAMTEN MU NIE ODDA. To są dwie pizdy.
Iniepierdolciemiżeten jeden agresor nie pizda jak pizda
Ja po tyakiej mowie ciała i agresywnym nastawieniu już jestem gotowy do napierdalania, i zgasiłbym krzesełkowego jak znicz na grobie jego babki.
Ale co ciota to ciota,nic nie poradzisz. Krzesełkowy ubiłby jakieś 80% Sadoli jak nic....



Każdy ma prawo do swojego zdania. Ciesz się bo jak wojna w Polsce wybuchnie to trzeba będzie klawiaturę w tel. czy w komp. poprzeć czynami. Ja to robiłem nie raz a ty ?
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-22, 18:16 3
psotny_fiutek napisał/a:

Każdy ma prawo do swojego zdania. Ciesz się bo jak wojna w Polsce wybuchnie to trzeba będzie klawiaturę w tel. czy w komp. poprzeć czynami. Ja to robiłem nie raz a ty ?



Tak tak wybuchnie ale w tvn i innych dzikich mediach, by wyjebać społeczeństwo z siana na zakup USrAelskiej broni za którą płacimy kilkudziesięciokrotnie więcej niż jest warta. Po2 pięści na wojnie przydają się najmniej z wyjątkiem np. żydów którzy napierdalają i gwałcą ludność palestynska
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-07-22, 18:23 2
To jakaś nowa metoda dezynfekcji Korona wirusa
Zgłoś
Avatar
WhiteJR27 2024-07-22, 20:12 1
Kłótnia jak kłótnia, ciekawe co mu powiedział że ten drugi bez żadnego Liścia na początek, odrazu taboretem go zaczął okładać 😅🤔
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-22, 21:09 1
Ale taborecik kozak, siadałbym.
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2024-07-22, 23:51 2
I bardzo rozsądnie, że mu nie oddał to wy pizdy jesteście i kozaczycie przez komputerem. To nie boisko szkolne, gdzie oko za oko ząb za ząb. Wyleciałby razem z tym psycholem z roboty, a tak dobrze go ugotuje w sądzie.
Zgłoś
Avatar
huncfot130 2024-07-23, 9:22 1
Dziwne te chińskie Minionki
Zgłoś