18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Avatar
donkapusta 2023-02-04, 18:27 5
Jak się przechodzi za barierki w zoo to tak się kończy.

Zgłoś
Avatar
Folur 2023-02-04, 19:07
ciekawe co im białas zrobił hehe
Zgłoś
Avatar
kubol 2023-02-04, 21:44 7
Pewnie wkurwil...
Byc moze mial gdzies ukrytego banana (jednego)
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-02-04, 22:13
Przeciez to biale małpy
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2023-02-04, 23:12
lac ta biala mende
Zgłoś
Avatar
Xenon 2023-02-05, 0:00 3
brawo macie całe równouprawnienia małp a to dopiero początek
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-02-05, 0:21 7
Folur napisał/a:

ciekawe co im białas zrobił hehe



Pewnie nic cz4rnuchu



Dzisiaj np słyszałem krzyki w parku, ale nic takiego się nie działo zwykła bójka na noże w UK. Takie max 18lat szczawiki się nożami w parku dźgały sobie minąłem całe stado z moim psiakiem nawet przez tele nie można było porozmawiać takie darcie pizdy tych śmierdzieli. Jutro tam zawitam jak bedzie jasno moze bedzie na tej jebane trawie cos widac albo beda pisac. Podobno właśnie tam jakis jegomosc chail takie nacpane stado rozdzielac czy zwrocil im uwage i juz tam zostal do rano raze z psem . To sa takie cioty, ze musza kosami latac bo lapia od kazdego po ryju. W Polsce tez zacyna ta jebana moda wchodzić... Dzieci suchoklatesy z kosami i batonami
Zgłoś
Avatar
SpoconyMariusz 2023-02-05, 1:17 3
ProVVe napisał/a:

Pewnie nic cz4rnuchu

Dzisiaj np słyszałem krzyki w parku, ale nic takiego się nie działo zwykła bójka na noże w UK. Takie max 18lat szczawiki się nożami w parku dźgały sobie minąłem całe stado z moim psiakiem nawet przez tele nie można było porozmawiać takie darcie pizdy tych śmierdzieli. Jutro tam zawitam jak bedzie jasno moze bedzie na tej jebane trawie cos widac albo beda pisac. Podobno właśnie tam jakis jegomosc chail takie nacpane stado rozdzielac czy zwrocil im uwage i juz tam zostal do rano raze z psem . To sa takie cioty, ze musza kosami latac bo lapia od kazdego po ryju. W Polsce tez zacyna ta jebana moda wchodzić... Dzieci suchoklatesy z kosami i batonami



Podrzuć fotki denata jak coś xD
Zgłoś
Avatar
encoder178 2023-02-05, 2:18 3
chcieli multi kulti to maja
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-02-05, 3:09 1
podcinać gardła małpom jak leci
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-02-05, 5:55 1
ProVVe napisał/a:

Pewnie nic cz4rnuchu

Dzisiaj np słyszałem krzyki w parku, ale nic takiego się nie działo zwykła bójka na noże w UK. Takie max 18lat szczawiki się nożami w parku dźgały sobie minąłem całe stado z moim psiakiem nawet przez tele nie można było porozmawiać takie darcie pizdy tych śmierdzieli. Jutro tam zawitam jak bedzie jasno moze bedzie na tej jebane trawie cos widac albo beda pisac. Podobno właśnie tam jakis jegomosc chail takie nacpane stado rozdzielac czy zwrocil im uwage i juz tam zostal do rano raze z psem . To sa takie cioty, ze musza kosami latac bo lapia od kazdego po ryju. W Polsce tez zacyna ta jebana moda wchodzić... Dzieci suchoklatesy z kosami i batonami



O chuju złoty kto kurwa fajnie się tam macie....

Zgłoś
Avatar
Aligejtor 2023-02-05, 13:21 2
kill all niggers kill all jews
Zgłoś
Avatar
natansky 2023-02-05, 14:57
Szkoda że nie miał klamki, by odjebał może ze dwóch chociaż
Zgłoś
Avatar
Folur 2023-02-05, 21:53
SpoconyMariusz napisał/a:

Podrzuć fotki denata jak coś xD



i ty za to "nic" jeszcze od niech nie oberwales? a taki cwany na sadolu...
Zgłoś