18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Avatar
Adiro 2012-03-12, 22:33
Ja pierdole, nie mogę zrozumieć jak ludzie mogą być tak naiwni i tępi, nawet na wikileaks jest napisane, że to wszystko to ściema... Kurwa, no...
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-03-12, 22:34 3
Też tak odnośnie tego Kony - w sumie tak widzę większość tych ludzi, co klikają w to i tak dalej.

Zgłoś
Avatar
dupaCyckDupa 2012-03-12, 22:57
to całe zamieszanie z tym kolesiem wyskoczyło jakoś tak niespodziewanie i jest mocno nagłaśnianie w massmediach , nie ma bata, musi być jakieś drugie dno... ktoś wie , o co tak naprawdę chodzi ?
Zgłoś
Avatar
iPoCoTaRejestracja 2012-03-12, 23:20
dupaCyckDupa napisał/a:

to całe zamieszanie z tym kolesiem wyskoczyło jakoś tak niespodziewanie i jest mocno nagłaśnianie w massmediach , nie ma bata, musi być jakieś drugie dno... ktoś wie , o co tak naprawdę chodzi ?



Tak jak napisał makabrax, podobno odkryto w Ugandzie spore złoża ropy. Ja tam nie wiem, ale dziwne, że tak nagle to wyskoczyło.
Porywał dzieci ponad 2 dekady i nagle olśnienie: o jest problem.
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-03-12, 23:50
Ciekawe czy sam dyktator dał lajka
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-03-13, 0:39
gościu pewnie na śniadanie konsumuje surowe serce jakiegoś dziecka cały temat
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2012-03-13, 2:05
ODkarzacz napisał/a:

Typ dobry
Ci ludzie na prawdę myślą, że się dyktator przejmie koszulkami, wpisami na fb czy innymi takimi? ja pierdole...



Myślę, że dyktator za bardzo się nie przejmie, zwłaszcza, że Uganda jest republiką, z wielopartyjnym systemem rządzenia, więc dyktatora jako takiego tam nie ma, a prezydent wybierany jest demokratycznie. Fakt, że demokracja wygląda tam podobnie jak w Rosji, aczkolwiek, nie jest to jakiś drugi Kim Dzong Il ;]
Zgłoś
Avatar
3m 2012-03-13, 10:01
W... Wait? W... What? Czy jakaś informacja mnie ominęła w ostatnich latach? Jakie potężne złoża surowców naturalnych odkryto na Ugandzie, że nagle zaczęto się Kony'm interesować?
Zgłoś
Avatar
konował 2012-03-14, 13:58
skurwysyn z tego dyktatora pamiętam go jeszcze z filmu predator
Zgłoś