18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Janko 2023-07-08, 0:20
Jebany chuj posrany
Zgłoś
Avatar
VALKIRIA666 2023-07-08, 3:25 2
Witam serdecznie moje drogie sadole.. Bywam tu od kilku lat.. Choć nie udzielam się.. Bo mogę.. I z całym szacunkiem poproszę kolegę Velture o udostępnianie niczego. Poważnie stary albo Ty masz 12 lat albo twoja stara puszcza się ze wszystkimi w internecie.. Weź idź se koleś zrób badanie prostaty albo zapalenia sutków.. Bo wkurwiasz niemożebnie... I te twoje komentarze.. Człowiek chce coś obejrzeć.. Sadol uczy i sadol bawi.. A Ty kutwa znowu.... Wczoraj o godzinie twoja stara.. Koleś idź w ch.. Halman I'm with you..
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-07-08, 6:26 1
@up

Człowieku, ty się dobrze czujesz ? XD
Zgłoś
Avatar
Geniuuuu 2023-07-08, 10:45 1
darayavahus napisał/a:

@up
Człowieku, ty się dobrze czujesz ? XD



Gość w swoim nicku odnosi się do dwóch sprzecznych religii/wierzeń a Ty masz odwagę zapytać czy u niego ok z czapeczką?
Szacun:D
Zgłoś
Avatar
Exclip 2023-07-08, 11:23
chico35 napisał/a:

tak się składa że autorem nagrania jestem ja, długo polowałem żeby wymusić odszkodowanie i w końcu się udało



Biedny type r, rzeczywiscie deska na pierwszym w filmiku to ewidetnie civic ufo, wspolczuje
Zgłoś
Avatar
Majtkomen 2023-07-08, 12:51
jakbym chciał to bym sobie na yt wszedł pooglądać stopchama
Zgłoś
Avatar
chico35 2023-07-08, 13:54
VeIture napisał/a:

Tam są 2 filmy... na ostatnim, 2gim, jest wymuszenie odszkodowania przez czarne bmw



sorry nie zauważyłem
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2023-07-08, 15:12
chico35 napisał/a:

tak się składa że autorem nagrania jestem ja, długo polowałem żeby wymusić odszkodowanie i w końcu się udało



Ty pizdo
Zgłoś
Avatar
Spec122 2023-07-08, 15:34
Tak się składa że tyłek apropos wymuszenia napewno wygrał . To jest wiast na most stary most w Toruniu A dokładnie w stronę lewobrzeża gość próbujący włączyć się do ruchu niestety niema prawa tam wyjeżdżać od strony starówki ponieważ wyjazd tylko dla Taxi i uprzywilejowanych także ciężko będzie bez tego nagrania udowodnić że gość zrobił to specjalnie
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-07-08, 16:13
Geniuuuu napisał/a:

Gość w swoim nicku odnosi się do dwóch sprzecznych religii/wierzeń a Ty masz odwagę zapytać czy u niego ok z czapeczką?
Szacun:D



No w sumie racja. Na to nie zwróciłem uwagi Debil w chuj
Zgłoś
Avatar
NosaczPL 2023-07-08, 18:55 1
Dla tej pizdy z bmw powinni wjebać taki mandat i zabrać prawko kutas głupi !

pierdylion83 napisał/a:

Uj nie wymuszenie. Hamulec ściąga w lewo. Mechanik do odje*nia



ty sam ściągasz w lewo ,gorszej głupoty nie czytałem ^ albo zmień samochód bo masz rozjebany albo śmigasz co najwyżej taczką i nie masz pojęcia co gadasz ^ po za tym na filmiku widać że to nie było mocne hamowanie tylko łagodne więc nie ma mowy o jakimś ściąganiu burak z bmw chciał wymusić takich to tępić
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-07-08, 19:56 1
pierdylion83 napisał/a:

Uj nie wymuszenie. Hamulec ściąga w lewo. Mechanik do odje*nia



Bredzisz. Jakoś na początku gdy zaczął hamować go nie ściągało, dopiero na ostatnim metrze, przy minimalnej prędkości, gdy wiedział, że szkoda będzie niewielka. Kutas powinien dożywotnio stracić prawko.
Zgłoś
Avatar
chico35 2023-07-10, 21:52
danielxc717 napisał/a:

Ty p*zdo



pi*za to cie wykluła szmato
Zgłoś