18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Cztery sytuacje jednego dnia
Nocturno • 2014-08-30, 12:04
Miałem wczoraj zajebisty dzień. Łaziłem sobie po mieście i - dziwnym trafem - kilka razy byłem świadkiem śmiesznych scenek. Bon Appétit

BIEDRONKOWY GRUBAS

Musiałem kupić sobie coś do picia, więc wlazłem do Biedronki po napój Ice Tea Yerba Mate za 1,49 zł. Wychodzę, a tam taka scenka: matka i dwoje dzieci (chłopak i dziewczynka) niosą zakupy. Byłem za nimi przez minutę/dwie, bo tamowali całe wyjście. Matka obłożona reklamówkami, wielka torebka na ramieniu; córka niesie jakieś tam dwie wody (malutka była), a synalek niósł jedną reklamóweczkę (niedużą). Synek ubrany - od góry do dołu - w markowe ciuchy Nike, spasiony niczym wieprz przed ubojem, był niższy ode mnie (na oko - gimnazjum). Cały spocony narzekał w stronę mocno już obciążonej matki:
- To jest cięęęęężkieeeee!
Na to matka zasapana:
- No chodź, do samochodu tylko kawałek.
- Ale ja nie jestem twoim służącym! Płać mi za noszenie takich rzeczy!
A że było gorąco, a oni się wlekli i z powodu faktu, że nienawidzę braku szacunku do własnych rodziców, powiedziałem do niego:
- Matka kupuje ci żarcie, sportowe i markowe ciuchy, łoży na twoje utrzymanie, komórkę i komputer. Powinieneś, grubasie, kurwa ją po stopach całować, a nie do niej pyskować. Jak ci ciężko to zrzuć z dwa kilo - zrób użytek ze sportowych ciuchów Nike.
Gruby cały czerwony, widać, że chciał coś powiedzieć, a na to matka:
- Właśnie, Kamil. Rusz kurwa dupę, bo przejście blokujesz tłuszczem, niewdzięczniku. Przypominam, że niesiesz własne słodycze, a ja żarcie dla całej rodziny.


AntyPEDERASTYCZNY TARG

Idąc dalej postanowiłem przejść w stronę targu. Jest tam budka z wybornymi, słodkimi bułeczkami, a ja się zrobiłem głodny patrząc na tego małego wieprza z Biedy. Przechodząc przez targ zobaczyłem mały straganik ze świecidełkami. Pomyślałem sobie, by wziąć jakiś prezencik dla swojej dziewczyny - lubię czasem być romantyczny Podchodzę do stoiska, patrzę na bibelotki i pytam kolesia (facet w moim wieku, ubrany w ciemną koszulę bez ramiączek, przypakowany):
- Dzień dobry. Czy ma Pan może damskie bransoletki z flagami?
- W sensie?
- No na przykład taką różową z flagą USA..
- Mam. Ale szybciej: zadam Panu pytanie. Czy jest Pan jebanym pedałem?
- ??
- No bo.. kupujesz Pan babską bransoletkę.
- Nie jestem pedałem. Jestem narodowcem, mam dziewczynę i chciałem jej wziąć mały prezent.
- To dobrze, bo pedałowi bym nie sprzedał.

Okazało się, że koleś nie tylko ma zdrowe poglądy, ale też jest czytelnikiem sadistic więc, jakby co: bransoletka się spodobała. Dzięki, ziomek! Przywróciłeś mi wiarę w ludzi

EKOLOGICZNY SKLEP

Po kilku godzinach, gdy już w domu pożyłem na kompie, postanowiłem przejść się do spożywczaka, bo chleba było mało, a czasy są ciężkie. Przechodząc koło lokalnego sklepu "ekologicznego" (sklep oferował korzonki, kiełki, amulety i całe gówno New Age), byłem świadkiem kolejnej ciekawej sceny. Przed Ekosklepem stał sobie szwadron New Age'owców - mieli chyba jakąś akcję promocyjną, do której wliczał się też nabór świeżego mięsa dla ideologii. Rozstawili się przed sklepem, rozdawali broszurki i amulety "anielskie", dawali też ulotki: "CZYSTA ZIEMIA - CZYSTA DUSZA" (wiem, bo wziąłem jedną). Gadałem sobie z nimi (rzecz jasna - krytykując), gdy nagle taka niska babka - zajebista dupa, cyce jak marzenie tak btw - ubrana w stylu "indiańskim" zaczepiła typowego placka w dżinsach i w za dużej bluzie:
- Witamy! Czy zechciałby Pan wesprzeć nasz projekt ochrony planety? *podała mu w tym miejscu ulotkę*
Koleś tak patrzy na ulotkę, na nią, na ulotkę i pyta:
- A po chuj?
- No jak to? Czysta planeta, to czysta dusza!
- A co, jeśli nie mam duszy?
- Nie ma problemu! Na pewno ceni Pan swoje zdrowie?
- Nie.
- Nie?
- No nie, kurwa. Pochłaniam masę fast-foodów, żyję w stresie i nie w głowie mi zdrowie.
- No to może inaczej.. na pewno ceni Pan czyste powietrze na naszej plane...
- Palę trzy paczki fajek dziennie i robię u mechanika, więc wdycham opary benzyny.
Baba na chwilę zamilkła, po czym - niezrażona - wróciła do namawiania:
- A ma Pan dzieci?
- Mam.
- To może będzie Pan odpowiedzialny, pomyśli Pan o ich przyszłości i podpisze petycję w spr...
- Kurwa, no tego to już za wiele! Zapierdalam 24/7, nie sypiam, bo mam nocną zmianę w innej robocie, dorabiam kurwa na boku, nie mam czasu dla siebie, ani dla swojej żony, bo jestem Polakiem i, jako dumny mężczyzna, muszę utrzymać rodzinę! Spierdalaj paniusiu z tymi swoimi gównianymi tekstami i sama zacznij robić coś dla siebie i swojej rodziny, bo sprzedając jebane żarcie dla królików i rozdając chujowe ulotki, nigdy żadne drzewo nie ocalało, a tylko wkurwiasz ludzi.
Po czym podarł ulotkę i polazł. Zestresowany facet, ale rację miał. Mina baby bezcenna

JEHOWCOWY ZAWRÓT GŁOWY

Pod wieczór miałem ochotę pobiegać. Lato się kończy, a w wypizdowie nie mam zamiaru odmrażać sobie dupska. Ubrałem się "sportowo" i ruszyłem do biegu. W parku usiadłem sobie na ławkę i popijałem wodę mineralną z żabki za 2,39 zł. Wtem, dosiadają się do mnie dwie dziewczyny.
- Czy zechciałbyś wpuścić Chrystusa do swojego serca?
- Jesteście Świadkami Jehowy?
- Tak, oczywiście! *babka uradowana, jakbym jej jaguara kupił*
- A ja jestem katolikiem. Choć zdarza mi się robić grzesznie, to nie zmienię wyznania.
- Porozmawiajmy, może uda mi się ciebie przekonać?
(rozmowa trwała z 30 min, więc daruję wam to)
- Czyli uważasz (mówi babka), że tylko Kościół Katolicki ma rację?
- Tak.
- To kim my w takim razie jesteśmy?
- Sekciarzami i heretykami.
- Wypraszam sobie.
- To wypraszaj sobie, droga Pani. Ale tak wierzę i mam do tego prawo.
Babka już chciała coś odpowiedzieć (druga siedziała skulona, chyba nowa - obydwie chyba nowe, bo mnie jehowcy w tym mieście znają i unikają), gdy nagle dosiadł się do nas mój kuzyn! Nie mam pojęcia, skąd się wziął - po prostu nagle siadł.
- Cześć. Z kim gadasz? Co to za laski?
- No to są Świadkowie Jehowy.
- Jehowy?
Babki pokiwały głowami i jedna do niego:
- A może ty zechcesz wpuścić Chrystusa do swojego ser...
- Nie, jestem ateistą, wypierdalajcie. A tak w ogóle, wiecie, że ten typ tutaj *wskazał na mnie* to ten typ katola, co popiera Krucjaty i Inkwizycję? Na dodatek wie, w co wierzy i ni chuja go nie przekonacie, że jakaś jebana sekta jehowców ma rację. Dajcie sobie spokój, bo chyba jesteście nowe i nie wiecie, co on czasem wyczyniał z "waszymi" w tym mieście. Nawet wasz "szef" lokalny go w dyskusji nie pokonał, jeśli chodziło o Biblię. Darujcie sobie i idźcie gdzieś, gdzie się przydacie. Może do burdelu albo piekła. Won do piekła, kurwo wściekła!
Babki onieśmielone wstały i poszły sobie. Wieczorem dostałem esa od wujka, który jest w Jehowych:
"Dowiedziałem się od dwóch dziewczyn, że trafiły na jakiegoś katola, który je przez pół godziny masakrował religijnie, a potem jego "chyba kumpel" je poniżył. Weź no.. to były nowe dziewczyny. Musiałeś na dzień dobry im zaserwować full-service?"


To tyle Piękny dzień. Może i suche, ale ja miałem pół dnia radochę. Nie wiem tylko, czy to do Absurdów dnia codzienniego, czy do kawałów. Mnie osobiście to rozśmieszyło. Czołem!
Zgłoś
Avatar
Pankracy_Młot 2014-08-30, 17:20 1
A za każdym razem klaskali inni czy ten sam kierowca autobusu?
Zgłoś
Avatar
Pszszemek 2014-08-30, 17:22 1
Jacek poprawił mi humor na cały ten zjebany dzień Dzięki!
Zgłoś
Avatar
Trzyszcz 2014-08-30, 17:27
Jebią cie mocno, ale... piwa stawiają . Mnie się podobały historie, szczególnie pierwsza mnie rozśmieszyła, nieźle napisane i fajnie się czyta.
Zgłoś
Avatar
jacek44 2014-08-30, 18:15 8
Cholera, pisałem to w pośpiechu i zapomniałem jeszcze dopisać prawdziwej wersji z ekologicznym sklepem, a więc:

-Nie mogłeś znaleźć żadnej pracy więc zatrudniłeś się w tym ekosklepie jako ich uliczny promotor. Tak nawiasem ten kto Cię rekrutował na to stanowisko musiał być ślepy lub głupi, żeby zatrudnić GRUBEGO pedała
- Koleś którego zaczepiłeś pocisnął Ci no bo kurwa, poczuł się jakby poszedł do szkoły tańca i spotkał tam beznogiego instruktora tańca.
- Poczułeś smutek i żal, wyjebali Cię z tej roboty w pierwszych pięciu minutach .

Ze łzami w oczach zerknąłeś w swój różowy pedalski portfel i zauważyłeś, że masz tylko 2,50 i tu nawiązanie do jedynego prawdziwego fragmentu Twojej wersji tej historii - poszedłeś po CHLEB, bo na nic więcej Cię stać nie było.

Haha, dzięki ludzie za słowa uznania dla moich wypocin. Pisałem na wielkim nieogarze i w sumie to nie spodziewałem się, ze ktoś to przeczyta
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2014-08-30, 20:11
Co za koleś narodowiec? Buahahaha
co za kurwa nieudacznik na głównej, idź se konika jebnij może zaczniesz myśleć
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2014-08-30, 20:51 1
Tak sobie was czytam i mnie rozpierdalacie
Po1 to ja jestem narodowcem, nie moja dziewczyna. Chuj wam do tego, co jej kupiłem
Po2 i chyba najważniejsze - serio dla was te prawdziwe historie są aż tak nierealne? To z kim ja tu piszę - z sadolami, czy jebanymi ciotami, co w necie dają "piwo" każdej masakrze i Wow, jacy to my sadistic, a w życiu kurwa kulicie się ze strachu przed ciapatymi? Wypierdalać na kwejka, niedojeby umysłowe i karły moralne Przywrócić sadolowi dawną świetność, gdy co drugi obrazek i historia były z życia wzięte!
Zgłoś
Avatar
MaskAmOtion 2014-08-30, 22:01 3
Żaden świadek by tak do ciebie nie napisał, znam ich bardzo dużo ze względu na to, że rodzinę w świadkach mam.
Nie ma tam "nowych dziewczyn" kłamliwa kurwo. Z nowymi ZAWSZE chodzi ktoś kto zna się lepiej na tym, i nie rzuca się ich od razu na ludzi.
Po drugie, żadna matka nie dałaby tak zciupać swojego dzieciaka jak w 1.
Po trzecie, ktoś, kto tak by się spytał klienta jak w twoim opowiadaniu byłby idiotą, bo stracił by szybko klientelę. AA poza tym narodowiec i USA?
Pierdolisz 3 po 3
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2014-08-30, 22:25 2
Nocturno19 napisał/a:

Tak sobie was czytam i mnie rozpierdalacie
Po1 to ja jestem narodowcem, nie moja dziewczyna. Chuj wam do tego, co jej kupiłem
Po2 i chyba najważniejsze - serio dla was te prawdziwe historie są aż tak nierealne? To z kim ja tu piszę - z sadolami, czy jebanymi ciotami, co w necie dają "piwo" każdej masakrze i Wow, jacy to my sadistic, a w życiu kurwa kulicie się ze strachu przed ciapatymi? Wypierdalać na kwejka, niedojeby umysłowe i karły moralne Przywrócić sadolowi dawną świetność, gdy co drugi obrazek i historia były z życia wzięte!



W rzeczy samej, Twe historie nadają sadolowi dawnego blasku. Są tak hardkorowe, że aż dziwi mnie, iż nie są na hardzie

Mam tylko nadzieję, że zdajesz sobie sprawę tego, że chwalenie się życiowymi anegdotami w internecie, dajesz w pewnym stopniu odzwierciedlenie swemu życiu towarzyskiemu?
Przy okazji, tym postem, przekonałeś mnie o tym, że nie tylko historie te są zmyślone, ale również wiek jaki podałeś.
Zgłoś
Avatar
CahirMawrDyffryn 2014-08-30, 22:28 3
Ja pierdolę, jak trzeba mieć nasrane w życiu by musieć wymyślać takie ścierwo w celu dowartościowania własnego ego na Sadistic.pl.

Współczuję ci naprawdę okropnego żywota :/

A tak w ogóle jaka sahara. Tak sucho, tak sztucznie

Nie, nie jest to podnoszenie poziomu strony. Jest to dalsze robienie z tej strony kwejkopodobnej spierdoliny.
Zgłoś
Avatar
yatoya 2014-08-30, 22:35
No przyznajcie się, który sadol sprzedaje bransoletki z flagą US i A?
Zgłoś
Avatar
pepik 2014-08-30, 23:35 1
jacek44 - Rozjebałeś mnie tym na łopatki!, wielkie propsy w twoja strone , a autorowi tego tematu Gruby chuj w dupe.
pozdrowienia dla Grubasa
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2014-08-31, 3:15
Cytat:

Tak sobie was czytam i mnie rozpierdalacie
Po1 to ja jestem narodowcem, nie moja dziewczyna. Chuj wam do tego, co jej kupiłem
Po2 i chyba najważniejsze - serio dla was te prawdziwe historie są aż tak nierealne? To z kim ja tu piszę - z sadolami, czy jebanymi ciotami, co w necie dają "piwo" każdej masakrze i Wow, jacy to my sadistic, a w życiu kurwa kulicie się ze strachu przed ciapatymi? Wypierdalać na kwejka, niedojeby umysłowe i karły moralne Przywrócić sadolowi dawną świetność, gdy co drugi obrazek i historia były z życia wzięte!



Taki chłam to by nawet na kwejku ci wyjabali do sucharów, czy chuj wie co tam mają.
Proszę cię nie pisz że jesteś narodowcem bo obrażasz tym prawdziwych narodowców i naszych przodków, bardziej bym powiedział że jesteś jakimś rurkowcem podchodzącym po geja.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-08-31, 6:29 1
Dawno nie czytałem takich bajek...
Zgłoś