18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
~LeweOkoSaurona 2021-11-16, 11:39 1
I miej teraz brodę.
Zgłoś
Avatar
jjuice 2021-11-16, 15:50 6
wy z pinksmanem ścigacie sie kto wrzuci bardziej chujowy materiał?
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-11-16, 16:14 2
jjuice napisał/a:

wy z pinksmanem ścigacie sie kto wrzuci bardziej chujowy materiał?


będziesz miał ponad 1,3M piw, założysz ponad 5 tysięcy tematów, napiszesz 10 tysięcy komentarzy to pogadamy, oki?
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-11-16, 16:30
@Halman

ja tez moge?
Zgłoś
Avatar
hardowski 2021-11-16, 18:19 11
@Halman

Serio kurwa, otrzymywanie wirtualnych punkcików i spam to według ciebie jest jakaś nobilitacja?
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2021-11-16, 18:47 1
@Halman

ca za pierdolenie. Nie popłacz się. Widać, że gość zdjął dziesosłonkę, aby podkręcić gaz.. No magia normalnie. Za dzieciak nie jeden, pewnie tak robił. chujowy materiał.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2021-11-16, 18:49 4
nie chinskie tylko poprostu zapalniczki :

sciagasz metalowa obudowe (na filmie juz sciagnieta)
podnosisz plastikową obejme, podnosisz do gory a potem opuszczasz, wtedy przekrecasz zawor w strone +
nastepnie powtarzasz manewr i dalej krecisz na plusa. Po kilku obrotach masz niezly tuning zapalniczki. Jak przesadzisz - mozesz miec tak jak pan na filmiku.
Zgłoś
Avatar
SlawiZiooM 2021-11-16, 20:48 3
Dzisiaj napisał/a:

nie chinskie tylko poprostu zapalniczki :
sciagasz metalowa obudowe (na filmie juz sciagnieta)
podnosisz plastikową obejme, podnosisz do gory a potem opuszczasz, wtedy przekrecasz zawor w strone +
nastepnie powtarzasz manewr i dalej krecisz na plusa. Po kilku obrotach masz niezly tuning zapalniczki. Jak przesadzisz - mozesz miec tak jak pan na filmiku.


Dokładnie tak. Kiedyś mi jebnela w ręku i gaz poszedł pod rękaw kurtki ale jebalo swiniakiem
Zgłoś
Avatar
jjuice 2021-11-16, 21:15 1
@Halman

nie, oki. te wszystkie piwa sa efektem chujowych komentow i jeszcze chujowszych postow ktorych liczysz w milionach.... boli tylko to ze tobie mozna pocisnac i komentarze zostaja a sproboj pocisnac pinksmanowi i wszystko jest usowane
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-11-16, 21:59 1
jjuice napisał/a:

@Halman
nie, oki. te wszystkie piwa sa efektem chujowych komentow i jeszcze chujowszych postow ktorych liczysz w milionach


skoro dają ludzie piwa to widocznie się podoba.

jjuice napisał/a:

@Halman
boli tylko to ze tobie mozna pocisnac i komentarze zostaja a sproboj pocisnac pinksmanowi i wszystko jest usowane


a to już nie moja sprawa, powiem tylko że nigdy nie byłem pupilkiem modów.
Zgłoś