18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:30
🔥 Sven Hannawald z Kijowa. - teraz popularne
🔥 Hiszpańska łódź policyjna - teraz popularne
Avatar
menelreoot 2014-03-05, 18:23 2
A Jeśli miał mokre tuleje cylindrów?
Zgłoś
Avatar
Smuggler1920 2014-03-05, 18:25
Uszczelka pod głowicą
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2014-03-05, 18:39 3
Stuart20 napisał/a:


Jak czyjaś jedyna umiejętność mechaniczna to wymiana koła w samochodzie z pomocą wulkanizatora to nie rozumie o co kama ... Proszę przestudiować budowę ( silników PSA ) i udzielać komentarzy



Problemem nie jest to, że ktoś nie wie o co chodzi bo nie jest mechanikiem tylko to, że się kurwa naucz z sensem pisać.

I jeśli już się tak wymądrzasz to zapamiętaj nazwę "kolektor dolotowy", a nie żaden ssący.
Zgłoś
Avatar
bongo155 2014-03-05, 18:42
Ostatnio moje auto zaczęło tak dymić co się okazało filtr powietrza do wymiany, przez co nie przepalała się ropa i radośnie kopciło
Zgłoś
Avatar
anatomopatolog 2014-03-05, 18:52 2
Stuart20 napisał/a:


Jak czyjaś jedyna umiejętność mechaniczna to wymiana koła w samochodzie z pomocą wulkanizatora to nie rozumie o co kama ... Proszę przestudiować budowę ( silników PSA ) i udzielać komentarzy


Proszę przestudiować najpierw książkę do gramatyki, a w szczególności dział o interpunkcji.
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
antek025 2014-03-05, 18:57
co on kurwa, na węgiel jeździ?
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2014-03-05, 19:03
Co wy pierdolicie pseudo znawcy. Zwykły diesel i tyle
Zgłoś
Avatar
zupa*upa 2014-03-05, 19:04
pierścionki pozjadał i olej opier*ala
ostatnio mój 2L diesel 136KM (wiem że silnik od PSA ale samochód nie francuz a szwed ) po naciśnięciu gazu puszczał ciemną chmurkę co mnie bardzo zaniepokoiło (pierwsza myśl? - coś nie tak z turbinką ) co się później okazało, "nieszczelność kolektora wydechowego". Kolektor wydechowy wykonany z tworzywa rozszczelnił się na zgrzewie i przy wyższych obrotach szczelina się powiększała i dostawał "lewego" powietrza
Zgłoś
Avatar
Mc6 2014-03-05, 19:08 1
kurwa zaczęło się... mój diesel to, mój cylinder tamto, wymień korbki przewodowe...
Zgłoś
Avatar
blizniak 2014-03-05, 19:39
up3 a teraźniejsze szwedy mam na myśli volno to jakie mają silniki??renault niestety
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-03-05, 20:20
tylko nie pokazujcie tego temu panu
Zgłoś
Avatar
Sova30 2014-03-05, 20:21 1
RYJ23 napisał/a:

potem juz zrobilo sie maslo w oleju czyli mix woda/olej



Stuart20 napisał/a:

i woda z chodzenia poszła do misy korbowej



Kurwa mać, gdzie wy do kurwy nędzy, macie w układzie chłodzenia wodę???

W układzie chłodzenia silnika, znajduje się płyn chłodzący/chłodniczy, który nawet przy -30*C nie zamarznie a woda? wystarczy, że w nocy będzie -5 i rano do roboty nie dojedziesz, bo ci się baranie jeden z drugim będzie silnik grzał a dlaczego, bo kurwa woda w układzie zamarzła! Ja pierdole

To tak jak byś kurwa do silnika lał "kujawski" zamiast syntetycznego/pół/ czy minerala!
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2014-03-05, 20:23
Na filmiku widzimy efekty spalania płynu chłodniczego z powodu nieszczelności pomiędzy głowicą i blokiem silnika, wynikających z pęknięcia uszczelki lub odkształcenia głowicy. Objawia się taka usterka dużą ilością białego dymu (para wodna), w przeciwieństwie do nieszczelności w układzie dolotowym, usterki układu zasilania, lub sterowania silnikiem, kiedy to efektem spalania niewłaściwej mieszanki jest dym szary. Zużyte pierścienie tłokowe jak i gładzie cylindrów skutkują natomiast zabarwieniem spalin na fioletowo lub czarno w zależności od ilości spalanego oleju. Na czarno może też kopcić diesel przy usterce układu zasilania i nie musi mieć to związku ze spalaniem oleju. Na biało kopcić może również samochód z niewłaściwie wyregulowaną instalacją LPG.

Czyli stuartowi coś tam dzwoniło, tylko nie wiadomo w którym kościele, niemniej trafnie zdiagnozował przyczynę- spalanie płynu chłodniczego.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2014-03-05, 20:26 3
zupa*upa napisał/a:

Kolektor wydechowy wykonany z tworzywa

Ojapierdolę, co jeden to większe herezje odpierdala....
Zgłoś
Avatar
DubSon 2014-03-05, 20:34 2
Ja pierdole, jacy znawcy
Nawet nie będę opisywał, że ostatnio kupiłem starego trupa i sam wymieniałem uszczelkę pod głowicą, bo mi i tak nikt nie uwierzy i powiedzą żem baran.

PS.
Nawet głowicy nie planowałem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie