18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-10, 15:58 1
baronturbina napisał/a:

Pleszew to nie całkiem spore miasto. Ale co masz na myśli sporym? Idź do Katowic jak chcesz miasto zobaczyć i przejdź się nocą. To samo Gliwice. Zapraszam.



Znajomy mi kiedyś opowiadał, że był nocą w Katowicach. Mówił, że po północy ćpuny wyłażą z kanałów i ganiają ludzi po dworcu ze strzykawkami z HIVem. Ale to było ćwierć wieku temu, teraz pewnie już tak się nie dzieje. Mogłeś zaproponować jeszcze Bytom albo Zabrze
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-10, 16:31 2
dżonyłojlker napisał/a:

Znajomy mi kiedyś opowiadał, że był nocą w Katowicach. Mówił, że po północy ćpuny wyłażą z kanałów i ganiają ludzi po dworcu ze strzykawkami z HIVem. Ale to było ćwierć wieku temu, teraz pewnie już tak się nie dzieje. Mogłeś zaproponować jeszcze Bytom albo Zabrze



Krasnojarsk to nie Katowice.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-10, 16:48 2
smc napisał/a:

Krasnojarsk to nie Katowice.



O, multikonto siwego się aktywowało Pozdrów "niewidzialną ekipę". zaporoże to nie zagłębiowskie podziemia.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-10, 16:48
dżonyłojlker napisał/a:

Znajomy mi kiedyś opowiadał, że był nocą w Katowicach. Mówił, że po północy ćpuny wyłażą z kanałów i ganiają ludzi po dworcu ze strzykawkami z HIVem. Ale to było ćwierć wieku temu, teraz pewnie już tak się nie dzieje. Mogłeś zaproponować jeszcze Bytom albo Zabrze


Bytom to cyganeria. W Zabrzu też mają swoją enklawę. Ale cyganie to jeszcze gorsza klasa. Wpadnij do dużego miasta zobaczysz. A Ty jak byłeś w ciagach zanim przestałeś pić? Też pod sklepem stałeś? Przypomnij sobie i zastanów się nad tym co wcześniej pisałeś, co faktycznie lepsze.
Murzyni czy alkoholicy co nie chcą się leczyć pod sklepem?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-10, 16:57 1
baronturbina napisał/a:

Bytom to cyganeria. W Zabrzu też mają swoją enklawę. Ale cyganie to jeszcze gorsza klasa. Wpadnij do dużego miasta zobaczysz. A Ty jak byłeś w ciagach zanim przestałeś pić? Też pod sklepem stałeś? Przypomnij sobie i zastanów się nad tym co wcześniej pisałeś, co faktycznie lepsze.
Murzyni czy alkoholicy co nie chcą się leczyć pod sklepem?



Chcesz zobaczyć ciekawostkę przyrodniczą, to przejedź się hulajnogą na Ząbkowice w Dąbrowie, cała okolica zalana jakimiś żółtkami, wietnamce albo co.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-10, 17:49
dżonyłojlker napisał/a:

Chcesz zobaczyć ciekawostkę przyrodniczą, to przejedź się hulajnogą na Ząbkowice w Dąbrowie, cała okolica zalana jakimiś żółtkami, wietnamce albo co.


Nie mogę na hulajnodze bo mam hulajfobię. W Ząbkowicach na robotniczym są czary mary, wietnamcow tam nie uraczysz.
Zgłoś
Avatar
kretol1304 2024-09-10, 17:58
Może być coś gorszego.

Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-10, 18:01
dżonyłojlker napisał/a:

Znajomy mi kiedyś opowiadał, że był nocą w Katowicach. Mówił, że po północy ćpuny wyłażą z kanałów i ganiają ludzi po dworcu ze strzykawkami z HIVem. Ale to było ćwierć wieku temu, teraz pewnie już tak się nie dzieje. Mogłeś zaproponować jeszcze Bytom albo Zabrze



Nikt nikogo nie ganiał, ćpuny ganiały tylko za dilerami i wyglądało to jak poruszające się zombie. Widziałem to wielokrotnie, ale - jak piszesz - to było prawie ćwierć wieków temu, gdy nie było ani jednego policjanta w mieście. Gorzej było na Załężu, bazar blisko, tam się działy cyrki nocną porą
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-10, 18:02 1
baronturbina napisał/a:

wietnamcow tam nie uraczysz



To widać, że tam dawno nie byłeś. Wejdź sobie do Spara w godzinach popołudniowych to nie uwierzysz.
Zgłoś
Avatar
Grymson 2024-09-10, 18:16
Czarnym ukrem z wyznania zyd
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-09-10, 18:23
zielu75 napisał/a:

Mógł być jeszcze żydem. Gorzej nie można.



Pedałem jeszcze może być.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-10, 18:59 1
W końcu znalazł się murzyn z tego dowcipu:
Cytat:

Amerykański szpieg dostał od swoich szefów zadanie w Rosji. Przebrany za Rosjanina miał wkraść się do wioski przy bazie wojskowej. Przez kilka miesięcy szlifował mowę, kulturę i zwyczaje rosyjskie. Po wylądowaniu na spadochronie, ruszył do wioski. Spotkał po drodze drwala:
- Zdrastwuj, amerykański szpiegu.
Zdziwiony agent dotarł do wioski, ale każdy mieszkaniec witał się z nim:
- Zdrastwuj, amerykański szpiegu.
W końcu dotarł do wioski gdzie spotkał staruszkę i ona też do niego:
- Zdrastwuj amerykański szpiegu.
Na to on do niej że jest prawdziwym Rosjaninem, a na dowód zatańczył kazaczoka, na to satruszka uparcie że on amerykański szpieg. No to on czystym rosyjskim wyrecytował Puszkina, Dostojewskiego, a staruszka dalej swoje że on amerykański szpieg, w końcu się jej pyta:
- Skąd wiecie, że jestem amerykańskim szpiegiem? Przecież doskonale znam rosyjski, kulturę i zwyczaje...
Na to staruszka:
- Bo u nas cziornych niet.

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-10, 19:36
dżonyłojlker napisał/a:

To widać, że tam dawno nie byłeś. Wejdź sobie do Spara w godzinach popołudniowych to nie uwierzysz.


O. To może spotkamy się tam jutro wieczorem i pozwolisz mi uwierzyć? Jest ich dużo tak samo jak Hindusów i Nepalczyków bo w Sosnowcu miedzy innymi robią. U mnie mieszkało całe
Stado hindusów i dopiero jak ludzie z osiedla z pochodniami i widłami im wytłumaczyli że robią źle, zaczęli wyrzucać do kosza a nie do koszy pod blok. Ale dało się.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-10, 19:42 1
baronturbina napisał/a:

O. To może spotkamy się tam jutro wieczorem i pozwolisz mi uwierzyć? Jest ich dużo tak samo jak Hindusów i Nepalczyków bo w Sosnowcu miedzy innymi robią. U mnie mieszkało całe
Stado hindusów i dopiero jak ludzie z osiedla z pochodniami i widłami im wytłumaczyli że robią źle, zaczęli wyrzucać do kosza a nie do koszy pod blok. Ale dało się.



Poważnie ci piszę (tym razem), wskakuj na hulajkę i sam się przekonasz co się ostatnio porobiło na Ząbkowicach.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-10, 19:47
dżonyłojlker napisał/a:

Poważnie ci piszę (tym razem), wskakuj na hulajkę i sam się przekonasz co się ostatnio porobiło na Ząbkowicach.


Zapytam kumpeli zaraz może accerol bierze? Szkoda paliwa do Ząbkowic a tym bardziej ze jakoś nie lubię. Ale dobrze wiedzieć gdzie mieszkasz skoczymy na coca-colę? Chce Cię bliżej poznać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie