18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-10, 19:54 1
baronturbina napisał/a:

Zapytam kumpeli zaraz może accerol bierze? Szkoda paliwa do Ząbkowic a tym bardziej ze jakoś nie lubię. Ale dobrze wiedzieć gdzie mieszkasz skoczymy na coca-colę? Chce Cię bliżej poznać.



Nie no, ja tam nie mieszkam, niech mnie Pōnbōczek chroni przed zagłębiem. Jestem czasem w gościach na tym nowym mikro osiedlu przy Pogorii 1.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-10, 20:08
dżonyłojlker napisał/a:

Nie no, ja tam nie mieszkam, niech mnie Pōnbōczek chroni przed zagłębiem. Jestem czasem w gościach na tym nowym mikro osiedlu przy Pogorii 1.


Ślunzok ze Piekarów? Znajdz sobie lepsze miejsce na zagłębiu. Egzotarium w Sosnowcu nowe. Zobaczysz roślinki i zwierzątka. Nie będzie tam osobników jak z filmu z tego posta.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-10, 21:42 1
draxidox napisał/a:

"Czy może być coś gorszego? Niż bycie czarnuchem i kacapem."
Może, rudym czarnuchem, kacapem i żydem.



I to wszystko z upadliny.


[ Dodano: 2024-09-10, 21:44 ]
baronturbina napisał/a:

Ślunzok ze Piekarów? Znajdz sobie lepsze miejsce na zagłębiu. Egzotarium w Sosnowcu nowe. Zobaczysz roślinki i zwierzątka. Nie będzie tam osobników jak z filmu z tego posta.



Drogie w chuj i mało ciekawe. Palmiarnia w Gliwicach lepsza i tańsza o 2/3.
Aczkolwiek oba obiekty warto odwiedzić w celu wyrobienia własnej opinii.
Czy tam; własnych.

Edit; tańsza o połowę.

[ Dodano: 2024-09-10, 21:47 ]
kretol1304 napisał/a:

Może być coś gorszego.



Mużyd? Jak Lenny Kravitz?
Zgłoś
Avatar
Srakotłuk 2024-09-10, 21:57 4
Tak, bycie pedałem i ukraińcem.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-10, 22:02
"I have a high ground" Anakin
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-09-10, 22:41
bycie ukraincem w polsce gorsze
Zgłoś
Avatar
werido 2024-09-12, 14:41
Można być polakiem ukrofilem
Zgłoś
Avatar
Jojojoss 2024-09-13, 20:29
baronturbina napisał/a:

Przyjedź do miasta to sposób myślenia Ci się przestawi.



W miastach od zawsze jest syf. Jeżdżę już 5 lat po Polsce dzisiaj Gdańsk jutro Zakopane a po jutrze Rzeszów. Firma gdzie pracuje ma ponad 20 tys sklepów szkół spirali restauracji dps i uj wie czego do zrobienia. Od 2 lat widzę mniej meneli niż tego czarnego ścierwa. Kolejna sprawa to żaden imigrant ci nie pomoże ja jak wożę żywność po terminie i często jest tam dobra żywność to menele załadują mi busa w zamian za trochę jedzenia po terminie. Ilość żuli do utylizacji to może 10 % a znam ich setki jak nie tysiące bo najczęściej bezdomni żerują na śmietnikach przy marketach. Polski menel jest bardziej wartościowy niż te jebane czarne małpy
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-13, 21:04
Jojojoss napisał/a:

W miastach od zawsze jest syf. Jeżdżę już 5 lat po Polsce dzisiaj Gdańsk jutro Zakopane a po jutrze Rzeszów. Firma gdzie pracuje ma ponad 20 tys sklepów szkół spirali restauracji dps i uj wie czego do zrobienia. Od 2 lat widzę mniej meneli niż tego czarnego ścierwa. Kolejna sprawa to żaden imigrant ci nie pomoże ja jak wożę żywność po terminie i często jest tam dobra żywność to menele załadują mi busa w zamian za trochę jedzenia po terminie. Ilość żuli do utylizacji to może 10 % a znam ich setki jak nie tysiące bo najczęściej bezdomni żerują na śmietnikach przy marketach. Polski menel jest bardziej wartościowy niż te jebane czarne małpy


Nie no to wszystko ok.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2024-09-15, 6:01
draxidox napisał/a:

"Czy może być coś gorszego? Niż bycie czarnuchem i kacapem."
Może, rudym czarnuchem, kacapem i żydem.



A najgorsze w tym wszystkim jak musiałbyś przebywać w jednym pomieszczeniu z tymi wszystkimi
Zgłoś