18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
rodendron 2023-11-25, 8:40 1
A mnie wkurza ze piesi nawet kątem oka nie popatrzą czy cos nie jedzie
Zgłoś
Avatar
Izabelas1994 2023-11-25, 11:15
To samobójca
Zgłoś
Avatar
Belweder 2023-11-25, 11:46 2
Niech taka głupoota ciągnie się dalej i będzie coraz więcej zabitych myślących, że przecież mają pierwszeństwo. Co za kretyn takie zasady wymyślił. Pieszy powinien wejść na jezdnie będą pewnym, że nic się nie odpierdoli a nie kaptur na łeb albo kurwa hulajnoga elektryczna i pełna pizda przez pasy. Ja bym takich idiotów wpierdalających się na pasy po rekonwalescencji jeszcze do więzienia wysyłał i kazał opłacać szkody wyrządzone kierowcy. Kurwy bezmyślne.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-11-25, 14:42 1
Kujda napisał/a:

Gdyby nagrywający nie zachował się jak baran i po prostu pojechał to by się nic nie stało. A tak .... wywołał wilka z lasu. Pieszy osioł nie wpadł na to, że z drugiej strony może coś jechać i już nigdy nie wpadnie na nic więcej.



Takich nadgorliwych zjebów to i u nas mnóstwo. Pieszy 20 metrów od przejścia albo dopiero wychodzi z klatki schodowej, a debil hamuje do 0 bez powodu jak pojebany.
Zgłoś
Avatar
b4mb0 2023-11-26, 12:36
xv89 napisał/a:

Najważniejsze, że racja jest po jego stronie - na pasach ma przecież pierwszeństwo



w rosji wszyscy mają pierwszenstwo
Zgłoś
Avatar
damian88719 2023-11-28, 1:08
psy i koty lepiej przechodzą przez drogę.
Zgłoś