18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~żułw 2015-11-01, 21:08 1
fajny krawat
Zgłoś
Avatar
tomity 2015-11-01, 21:32
w pewnym mieście w Polsce jest nawet zakład naprawy szkód lawetowych znanej 3 literowej marki co do zapakowane w blister to się nie zgodzę audi jeździ w pokrowcach a np. lambo w skrzyniach na lawetach wiec jednak są pakowane auta
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2015-11-01, 21:58 9
po co dawać na taki portal taki film jak tu conajwyżej na deskorolkach wszyscy jeżdżą
Zgłoś
Avatar
Nietzsche 2015-11-01, 22:04 11
Nie oglądać. Koleś siedzi w oczekiwaniu na lawetę w bagażniku Renault Megane i pierdoląc 3 po 3 daje między wierszami do zrozumienia że chciałby mieć lepsze auto niż królowa lawet z pizdą w logo, ale go nie stać.
Zgłoś
Avatar
rojson95 2015-11-01, 22:56 31
Nietzsche napisał/a:

Nie oglądać. Koleś siedzi w oczekiwaniu na lawetę w bagażniku Renault Megane i pierdoląc 3 po 3 daje między wierszami do zrozumienia że chciałby mieć lepsze auto niż królowa lawet z pizdą w logo, ale go nie stać.


Ale ty pierdolisz, czy chociaż obejrzałeś inny jego film, czy dajesz tą opinię tylko po tym filmie. Facet dobrze gada i wiele jego rad może przydać się w życiu w sprawie samochodów i innych spraw z nim związanych.
Zgłoś
Avatar
tomity 2015-11-01, 23:14 5
hehe o czym ty mówisz jemu się nie przyda Nietzsche ma 11lat narazie zbiera na rower
Zgłoś
Avatar
Campino7 2015-11-02, 0:30 2
CZEŚĆ! jak mnie to drażni....
Zgłoś
Avatar
a................d 2015-11-02, 0:33 1
Naprawdę ten film pasuje do portalu?
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2015-11-02, 0:36 2
rojson95 napisał/a:


Ale ty pierdolisz, czy chociaż obejrzałeś inny jego film, czy dajesz tą opinię tylko po tym filmie. Facet dobrze gada i wiele jego rad może przydać się w życiu w sprawie samochodów i innych spraw z nim związanych.



a komentujemy tu ten film czy cala jego jebaną wątłą twórczość?
Zgłoś
Avatar
James.B 2015-11-02, 1:08 1
pierdoli i pierdoli !!!! Kurwa
Zgłoś
Avatar
valdziu 2015-11-02, 9:16 5
Nietzsche napisał/a:

Nie oglądać. Koleś siedzi w oczekiwaniu na lawetę w bagażniku Renault Megane i pierdoląc 3 po 3 daje między wierszami do zrozumienia że chciałby mieć lepsze auto niż królowa lawet z pizdą w logo, ale go nie stać.



Nie czekam na lawetę, ale masz rację wymieniam samochód, bo mi się właśnie leasing kończy
Zgłoś
Avatar
1qazxcvb 2015-11-02, 9:16
Hitman
Zgłoś
Avatar
Bazoooka 2015-11-02, 9:45
co do mierników wiem że najtańsze gówno za 30zł z magnesikiem już potrafi zrobić ładny przesiew w komisach bo szpachlę wykryje bez problemu a można też go lepiej "wyskalować" stawiając kropkę markerem na tej ich skali dokąd trzyma na oryginalnym lakierze i wtedy można później poznać malowane auto ( ta ich skala nie nadaje się bo jest bardzo drobna i zlewa się przez co nie możliwe jest odczytanie ile pokazało a tak ciągniemy aż wyskoczy nasz znak jeśli się pokaże jest ok jak nie to można mieć podejrzenia bo niektóre marki mają trochę grubszy albo cieńszy lakier)
Zgłoś
Avatar
Nietzsche 2015-11-02, 11:11
tomity napisał/a:

hehe o czym ty mówisz jemu się nie przyda Nietzsche ma 11lat narazie zbiera na rower





valdziu napisał/a:



Nie czekam na lawetę, ale masz rację wymieniam samochód, bo mi się właśnie leasing kończy



Czyli jak sądziłem - nie stać Cię na własne auto i robisz za stróża auta wypożyczonego z banku.

Puste pierdolenie jak obietnice polityków.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie