18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Przegladajac internet, natknalem sie na fotke typa z femenu, po "interwencji" "nieznanych sprawcow".

Enjoy.





A tu troche info:

An activist considered one of the ideologues of FEMEN, Viktor Sviatski was severely beaten near the premises of the organization in Kiev, said Thursday, July 25 the feminist movement, alleging intimidation on the eve of a visit by Vladimir Putin.


25 lipca (sroda) niedaleko siedziby organizacji FEMENU w Kijowie pobito Viktora Sviatskiego, uwazanego za jednego z czlonkow w.w organizacji. Ruch feministyczny twierdzi ze to zastraszenie przed wizyta V. Putina nastepnego dnia.

Przepraszam za bledy jezeli jakies sa, tlumaczenie robione na szybko
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-07-25, 23:44 5
Kobiecy Ruch Femen- ukraiński KOBIECY niezarejestrowany ruch społeczny, a członkiem jest facet ?

To tak jak członkiem kółka różańcowego miałby być satanista
Zgłoś
Avatar
kamilek69 2013-07-25, 23:44 8
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-07-25, 23:46 5
Femen? To jakaś organizacja męskich feministek? To chuj mu w dupę...hmm albo nie, pewnie by mu się spodobało. Jeśli jakiś facet aktywnie wspiera organizację, która ma na celu destabilizowanie sytuacji w kraju, poprzez nierealne żądania owłosionych kobiet, to powinien liczyć się z tym, że okolicznościowo obskoczy po mordzie. Ja np. nie mam nic do kobiet i ich pracy, ale uważam, że jeśli ktoś założy sobie firmę, to powinien sam decydować o tym kogo zatrudnić i komu i ile płacić.
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2013-07-25, 23:48 1
@up FEMEN to baby, pokazują cycki w miejscach publicznych. I nie, nie są to stare mohery (przynajmniej nie widziałem takich na zdjęciach), więc pewnie nie jeden facet by się przyłączył tylko po to by cycki pooglądać.
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-07-25, 23:56 54
Hahahaha

Zgłoś
Avatar
Demawend 2013-07-26, 0:00 20
TheByQ napisał/a:

FEMEN to baby, pokazują cycki w miejscach publicznych. I nie, nie są to stare mohery (przynajmniej nie widziałem takich na zdjęciach)



Coz, sa wsrod nich takie "perelki"

Zgłoś
Avatar
CBRrider600 2013-07-26, 0:01 1
łeb jak sklep tylko półek brak
Zgłoś
Avatar
MrCollie 2013-07-26, 0:38 2
Jak facet może być członkiem ruchu feministycznego? Toż to kurwa nie ma sensu...

Zresztą nie rozumiem tego całego feminizmu.
Co jest złego w tym, że kobieta ugotuje, posprząta, zajmie się dzieckiem? Chwała jej za to.
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2013-07-26, 1:47 1
@Demawend Żyłem w błogiej nieświadomości, musiałeś to zepsuć?
Zgłoś
Avatar
Vertig 2013-07-26, 2:40 4
Za spuszczenie wpierdolu pedałowi zawsze należy się zimne piwko.
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2013-07-26, 9:27 14
Zgłoś
Avatar
Bozzarr 2013-07-26, 9:32 27
wielka mi afera, moze mial uczulenie na orzechy czy cos.. hehe
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-07-26, 9:42 6
Mam nadzieje że to pedał bo skopali go konkretnie
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2013-07-26, 9:47 4
bravo bravo! teraz bedzie zylo sie nam lepiej!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie