18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:07
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:19
🔥 Zacinająca się gnieciarka - teraz popularne
🔥 Poskromienie hotelowej Karyny - teraz popularne
Avatar
mesiash 2012-03-16, 16:53
Autorze, proponuję kursy czytania/słuchania ze zrozumieniem. Nawet ciężko mi wytłumaczyć jak bardzo źle to zinterpretowałeś.
Zgłoś
Avatar
Tumislav 2012-03-16, 17:07 12
"Śmierć dla Polaków była to kwestia biologiczna, naturalna - śmierć jak śmierć a dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, metafizyka". Popatrz, przepisałem to, co wypowiedziała a dalej nie rozumiem, że źle zinterpretowalem jej wypowiedź. W takim razie jak Ty to zrozumiałeś?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-03-16, 17:21 74
Pewnie ,że śmierć dla żydów to była tragedia. Wiedzieli ,że pojdą do piekła za te wszystkie kurestwa ,które zrobili za życia (tak wiem kurwa ,że żydzi nie wierzą w piekło...)

Poza tym wracajac do filmu to wiekszych bzdur dawno nie słyszałem... Żydzi tacy już są i tyle. Karalucha nie zmienisz w motyla. Taka ich natura ,że mają się za lepszych od wszystkich. Szkoda ,że na ulicy to to chodzi ci z łbem spuszczonym w dół i patrzy sie na koncowki swoich butów ze strachu. Strachliwi są. Czują się tylko mocni jeśli jest na jakimś wysokim stanowisku i ma pod sobą goja i go jebie i czuje sie mocny wtedy (ale do czasu bo w koncu goj nie wytrzyma i jak jebnie takiego parcha w pysk to sie robi potulny jak baranek) albo przy policji.

Też mnie wkurwia ciągle pierdolenie o 2giej wojnie światowej przez zydow w kontekscie obozów koncentracyjnych i wciskanie bzdur ,że wlasciwie tylko żydów tam umieszczano i zabijano. Wcale nie. Najwięcej było rumunów, poźniej polaków a dopiero żydzi.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2012-03-16, 17:25 3
Polak umiera tak zwyczajnie, umiera i tyle .
Parch to co innego, on odchodzi do boga w pełnej chwale i w blasku .
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2012-03-16, 17:33
Teoretycznie każda interpretacja jest dobra. Ale nienawidzę tego chujowego uczucia gdy nie wiem czy dobrze zrozumiałem o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
Gruby84 2012-03-16, 17:52
Jak mawiają żydzi "Ja araba pif paf" A ciebie? "A mnie za co?".
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2012-03-16, 17:57 13
Według Youtuba to Barbara Engelking Boni- żona ministra Boniego (PO)

rp.pl/artykul/552823.html

Cytat:

Jeden z czołowych izraelskich duchownych porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych

Rabin Owadia Josef to nie tylko powszechnie szanowany kapłan, ale także polityk. Jest duchowym przywódcą religijnej partii Szas wchodzącej w skład obecnej koalicji rządzącej. Rabin znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, jednak tym razem – zdaniem większości Żydów – grubo przesadził.

Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.

Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.

Jego słowa zostały nagrane ukrytym mikrofonem i wyemitowane przez izraelską telewizję Channel 10. Wywołały zdumienie i oburzenie w Izraelu.


I na dole jeszcze znalezione w paru miejscach (nie wiem czy autentyczne ale póki co na żadnej stronie nikt nie powiedział że są to fake'i) cytaty z Talmudu

Cytat:

Talmud jest uporządkowanym zbiorem praw religijnych, opartych na rozważaniach rabinów żyjących między III w. p.n.e. a VI w. n.e. Ścisłe przestrzeganie wielu nakazów mojżeszowych zapisanych w Torze nie było technicznie wykonalne po zburzeniu Świątyni Jerozolimskiej i dlatego rabini musieli ustalić wiążące dla wszystkich żydów religijne zasady życia w warunkach wygnania.

Talmud szczególnie definiuje wszystkich, którzy nie są Żydzami, jako nie-ludzkie zwierzęta.

Erubin 21b.

Ktokolwiek nie słucha rabinów zasługuje na śmierć i będzie ukarany przez poddanie gotowaniu w gorących benach w piekle.

Moed Kattan 17a.

Jeżeli Żyd jest skuszony by czynić źle, powinien pojechać do miasta tam, gdzie nie jest znany i tam robić źle.

Żydzi są boscy:

Sanhedrynu 58b.

Jeżeli poganin (nie-Żyd) uderza Żyda, goj musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga.

Jest w porządku oszukać Gojów:

Sanhedrynu 57a.

Baba Kamma 37b.

„Jeżeli wół Izraelity ubodzie woła Kananeńczyka nie ma żadnej odpowiedzialności; ale jeżeli wół Kananeńczyka ubodzie woła Izraelity, zapłata ma być w pełni.”

Żydzi mogą kraść od Gojów:

Baba Mezia 24a.

Jeżeli Żyd znajduje przedmiot zgubiony przez goja („pogański”), to nie musi on być zwrócony. (Potwierdzony też w Baba Kamma 113b).

Sanhedrynu 76a.

Bóg nie będzie oszczędzać Żyda, który „poślubia jego córkę starcowi albo bierze żonę dla jego syna niemowlęcia albo zwraca zgubiony artykuł gojowi (Cuthean) … ”

Żydzi mają okradać i zabijać Gojów:

Sanhedrynu 57a.

Kiedy Żyd zamorduje goja („Cuthean”), nie będzie żadnej kary śmierci. Jak Żyd okradnie od goja, może sobie zatrzymać.

Baba Kamma 37b.

Goje są poza ochroną prawa i Bóg „wystawił ich pieniądze Izraelowi”.

Żydzi mogą okłamywać gojów:

Baba Kamma 113a.

Żydzi mogą użyć kłamstw („wybiegów”) by oszukać goja.

Nie-żydowskie Dzieci PODLUDZKIE:

Yebamoth 98a.

Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami.

Abodah Zarah 36b. Nieżydowskie dziewczyny są w stanie nieczystości (niddah) od urodzenia.

Abodah Zarah 22a 22b.

Goje wolą seks z krowami.

Sanhedrynu 106a. mówi:

Matka Jezusów była prostytutką: „Ona, która była potomkinią książąt i gubernatorów, uprawiała nierząd ze stolarzami”.

Też w odnośniku #2 do Shabbath 104b jest stwierdzone, że w „nie cenzurowanym” tekście Talmudu jest napisane, żę matka Jezusa, „Miriam fryzjerka,” miała stosunek seksualny z wieloma ludźmi.

Sanhedrynu 43a. mówi:

Jezus („Yeshu”, „Nazareńczyk”) był skazany ponieważ stosował w praktyce czary.

Gittin 57a. mówi:

Jezus gotuje się w „gorącym ekskremencie”.

Sanhedrin 57a

Zyd nie powinien placic gojowi za prace

Kiedy zyd zabije goja nie podlega karze smierci. To co zyd ukradnie gojowi moze zatrzymac dla siebie

Zgłoś
Avatar
silverrose 2012-03-16, 18:17 1
No co, dobrze gada, tylko zle to ujela, powinno byc tak:
"Smierc dla polaka to poprostu smierc, a dla zyda to sublimacja"
Zgłoś
Avatar
ala963 2012-03-16, 18:44 6
końcówka wypowidzi ,,czy, nie wiem w jaki sposób oni przeżywali tą.. (śmierć)" nosz kurwa mać, skoro nie wie to po huj jape otwiera? skąd, kurwa może wiedzieć czym była dla nich śmierć? albo dla Polaków? opowiedział jej jakiś umrzyk? wsłuchała się w wiatr?
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2012-03-16, 18:59
silverrose napisał/a:

No co, dobrze gada, tylko zle to ujela, powinno byc tak:
"Smierc dla polaka to poprostu smierc, a dla zyda to sublimacja"



Jedyny pożytek z tego komenta to taki że dzieci z gimnazjum raz na zawsze zapamioętają co to sublimacja dzięki tobie:)

Ale jeśli chodzi o merytorykę to lepiej tak nie pisz. Pamiętaj że za to można beknąć.. Niestety prawda jest taka że w Polsce bardzo łatwo być posądzonym o antysemityzm
Zgłoś
Avatar
j................x 2012-03-16, 19:06
@up artur to naprawde fascynujące: powiedz mi jak myślisz jak długo zajęło by mi szukanie rasistowskich motywów, w polskich partiach (LPR była również w rządzie) takie kwiatki zdarzają się wszędzie, co talmudu to bardzo stara książeczka i jej ton jest odzwierciedlaniem sytuacji w jakiej był naród żydowski te teksy miały zapobiec mieszaniu się żydów z gojami i wynarodowienia ich kiedy byli w diasporze co do jezusa, był on z punktu widzenia żyda odstępcą i kłamcą gdyż mesjasz czy prorok może jedynie rozszerzać prawo a nie unieważniać stare, wiąże się to z wiarą w nieomylność boga, podawanie się za jego syna i również boga to dla nich jak nasikanie na obraz matki boskiej częstochowskiej

a gdybyś wpadł na pomysł oskarżania mnie o nie czystość rasową to dla twojej informacji jestem przedstawicielem typu nordyckiego a mój pradziadek był pod Stalingradem i napierdalał komunistów

a przyokazj ta cipa z filmiku pierdoli że aż się flaki przewracją
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2012-03-16, 19:26
Ej ale bez takich. Czy ja tu jakieś skrajne poglądy reprezentuje? Czemu jest atak na mnie od razu żeby zdyskredytować to co napisałem? Fakt faktem tak jest i tyle. I to pozostało u nich i nikt tego nei prostuje a wręcz przeciwnie potwierdzają. Ja jestem cały czas pod wrażeniem filmu gdzie na Wielkanoc w tamtym roku w jednym programów (chyba takim ortodoksyjnym) krzyżowali małpę o imieniu Jeszu i się z tego śmieli
Zgłoś
Avatar
j................x 2012-03-16, 19:56
sory na sadisticu jest stanowczo za dużo ludzi skłonnych do obrażania wolałem się zabezpieczyć to nie było skierowane bezpośrednio do ciebie a raczej do ogólu oglądających. co do małpiki to skomentuje to cytatem z fraszki kraszewskiego "do króla" "prawdziwa cnota satyry się nie boi"
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-03-16, 20:25
Ehhh... Tego aż nie warto komentować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie