18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Czyściutka lodóweczka
Angorek • 2017-09-14, 11:03
Czasami zdarza mi się fucha na jeden dzień przy rozbiórce sklepów do remontu, i tym razem udało mi się zrobić parę zdjęć jak to wszystko wygląda od środka.
Robota lekka, 5 godzinek i stówka wpada, ale syf i smród jest kurwa taki że trzeba uważać żeby się nie porzygać. Sklepy które rozbieramy należą do pewnej polskiej sieci której nazwa zaczyna się na "S" a kończy na "ołem". Zwykle wygląda to tak że sklep z dnia na dzień jest zamknięty, pracownice wywożą towar który został na magazyn i na następny dzień wpada ekipa do rozbiórki, także maks 2-3 dni przed wykonaniem zdjęć sklep normalnie działał a w lodówce na zdjęciu znajdowało się żarcie.

Fot mało i dość lajtowe, bo nie chciałem przypału ale radzę podczas kupowania jedzenia,(szczególnie mięska) uważniej przyjrzeć się sprzętowi, bo szafki przegnite tak że rozpadają się w rękach, i lodówki z taką ilością szlamu że odpływy i chłodnice przestają działać to norma

Sprzęt jest wywożony do magazynu w starej rzeźni, i prawdopodobnie po zgrubnym czyszczeniu wraca do sklepów gnić przez kolejne 20 lat do kolejnego remontu.









Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2017-09-14, 11:05 9
Jakie to mało zaskakujące ale piwo na zachęte za własny temat
Zgłoś
Avatar
Zabójca 2017-09-14, 11:23 2
Nigdy nie kupuje mięsa w marketach.
Zgłoś
Avatar
Kaczorowy 2017-09-14, 12:06 4
@up S.ołem to relikt przeszłości, nawet nie market.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-09-14, 13:31 8
Wspaniała polska marka z tradycjami.
Także drodzy rodacy bojkotujcie sklepy z zachodnim kapitałem i ruszajcie co rusz gęsiego kupować u polskiego biznesmana. Wspomagajcie i zasilajcie lokalny rynek.
W imię patriotyzmu gospodarczego nie wymagajcie jakości, czystości i uprzejmej obsługi. Olejcie to, że możecie zejść na salmonellę czy inny tryper.

To jest koronny przykład biznesu po polskiemu. Oszukiwanie klienta, syf, brud, kiła i smród.
Jeszcze dodatkowy dochód z dymania pracowników - 1000zł miesięcznie na śmieciówce za 12h dziennie.
Podejrzewam, że facet by tak ciągnął jeszcze ze 20 lat na tych lodówkach bez remontu tylko go ktoś podjebał do sanepidu.
Zgłoś
Avatar
Angorek 2017-09-14, 13:38 1
@Abraxus Nikogo nie podjebali. Sklep idzie do remontu, jak większość sklepów z tej sieci w mieście, pracownicy poszli na urlop, w między czasie zrobią nową podłogę, odświeżą ściany, wstawią nowe regały i od października biznes wraca.
A że miałem okazję poznać ekipę, to zmian w czystości nie przewiduję.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2017-09-14, 14:29 2
Stara zasada - ciekawość jest cenna ale nie chcesz widzieć jak wyglądają dwie rzeczy: twoja kobieta rano bez makijażu i sposób w jaki przyrządza się twoje jedzenie w restauracjach
Zgłoś
Avatar
czarnykun 2017-09-14, 14:31 7
Kurwa ale co to za sieć może być...?
Eee tam, jesteście przewrazliwieni. Jabłuszko wygląda na całkiem świeże.
Zgłoś
Avatar
biala20 2017-09-14, 14:34 3
Człowiek nie świnia, wszystko zje!
Zgłoś
Avatar
POPEJE 2017-09-14, 16:08 7
Akurat serwisuję chłodziarki w różnych sieciach i praktycznie wszędzie jest podobnie.
Ten syf jest w miejscach trudno dostępnych ale popatrzcie czasem na klimatyzatory w sklepach,pajęczyny wiszą.
Pytajcie jeste experte .
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-09-14, 16:54 6
S(chuj)ołem to taki sklep w którym pracownice za ladą postawiła komuna i tylko komuna zdejmie Czasami sie zastanawiam czy sklep S(chuj)ołem jest starszy czy pracownica w nim.
Tam każda to szefowa
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-09-14, 16:58 2
Nacja syfiarzy, meneli i brudasów, to i w sklepach syf. Jak mawia porzekadło "jaki pan, taki kram".
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-09-14, 17:06 6
"To jest koronny przykład biznesu po polskiemu. Oszukiwanie klienta, syf, brud, kiła i smród."

Kolejny naiwniak co mysli ze zagraniczne firmy nie wala po rogach, walą cie aż miło tylko smaruja wazeliną i nie czujesz bo odbyt już roz%^&any od tego walenia. I jak widzisz tradycyjną słowiańska pałę to się bulwersujesz, jak tak można w biały dzieć przy gościach, to skandal!
Zgłoś
Avatar
castagir 2017-09-14, 18:09 12
Nie od dziś wiadomo, że Srołem to relikt i żywy dowód dawnego systemu i tamtejszych obyczajów:
- przeważnie pracują tam starem, wąsate, chamskie baby
- personel ubierający się w fartuchy przypominające te co noszą babcie klozetowe
- najczęściej pracują i zatrudniają się tam nawzajem osiedlowe przyjaciółeczki od plotkowania, szwagierki itd
- sprzęt i wystrój z tradycjami - czyli niezmiennie tak samo od 40 lat
- gówniane produkty i niekonkurencyjne ceny
- brak jakiegokolwiek progresu, jeśli chodzi o podejście do klienta

Idealny przykład socjalistycznego tworu - czyli syf, kiła i dziadostwo.
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2017-09-14, 18:09 3
Jak byłem mały, to często wpadał mi pieniążek pod taką lodówkę, nie było sposobności, żeby go wyciągnąć. Oddawaj moje dwa złote, dziadu!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie