18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
CZYSTA prawda
C................a • 2013-10-09, 20:28
Rząd platformy po raz kolejny pokazuje jak chcą "obniżać podatki" - teraz oberwie się wódce - będzie drożej o prawie 2 zł!



HEJT MODE <ON>
Zgłoś
Avatar
squ87 2013-10-09, 20:44
flaszka na pierwszym rysunku poglądowym, kształtem przypomina flaszkę od żubróweczki białej.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-10-09, 21:04
Ale przynajmniej ta wódka po podwyżce jest jakaś większa
Zgłoś
Avatar
konrad_n 2013-10-09, 21:10
@up
nie boj nic, w sklepie nie bedzie wieksza
Zgłoś
Avatar
mementomori 2013-10-09, 21:15 7
Chleb, mleko albo fistaszki to ja rozumiem , ale kurwa wódę?!
Zgłoś
Avatar
Yanuha 2013-10-09, 22:02 30
Gdy państwo jebie obywatela w najczulszy punkt powinnien wyjść na barykady.Zakupić,poskładać trochę sprzętu i niech kapie.Przypomnę że cukier,paczuszka drożdży i woda po 5 dniach współżycia (które kończy się śmiercią drożdży) tworzy się zacier.Zacier,który dnia 6-ego zamieniamy na 3,5 litra czystego(w zależności od inwestycji często i bezwonnego) spirytku 96%.
3.5 litra to jakieś8 litra zdrowego trunku nie takiego jak wszawa wóda.
Wady wódki sklepowej- cena,często smak,ból qrwa łba.
Zalety wódki sklepowej- dostęp(często na dowóz)

Wady spirytu-jednorazowa kasa na sprzecik -przedział od 400pln do 7000pln,czas,miejsce(w bloku też spokojnie można to oczywiście zaleta)
zalety spirytu- brak smrodu,dużo taniej niż wódka,zdrowsze niż wódka,wstajesz rano i witasz poranek.
-
-
-
-
o muszę zmienić butelkę bo się przelewa

żaden z moich znajomych nawet ojciec nie planował zostać alkoholikiem... a jednak
Zgłoś
Avatar
Siwy5 2013-10-09, 22:06
up
jak ktoś planuje bycie alkoholikiem to nawet dobry pomysł

a jak się ma jakość kupnego spirytusu do produkcji własnej ?
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-10-09, 23:37 2
@Yanuha
Dałeś idealny przykład tego co zamierzałem napisać. Po podwyżce akcyzy jedyne co wzrośnie to szara strefa, a nie wpływy do budżetu. Ale nie ma tego złego co by na dobre (dla rządu) nie wyszło. Ludzi w szarej strefie, pędzących lub szmuglujących alkohol można karać i zasilać tak budżet. Tylko, że to jakaś pierdolona incepcja i kreatywna księgowość Rostowskiego. Cieć chce mieć dobrze tylko w papierach, a realny stan gospodarki chuj go obchodzi i tak ludzie nie rozumieją więc można ich robić w konia.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-10-09, 23:59
No i co wam ludzie daje takie pierdolenie, że rząd to rząd tamto ? Od dawna wiadomo, że rząd leci w chuja i to jeszcze zza czasów moich starych. Obietnice zawsze są takie same, że będzie git i ok...

Ja to się zastanawiam kiedy Polakom skończy się ta naprawdę zajebista cierpliwość...
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2013-10-10, 0:13 7
Ryży chuj zadziera z najliczniejszą grupą społeczną w Polsce.

Alkoholikami.
Zgłoś
Avatar
M................f 2013-10-10, 0:21
Lata mnie koło pędzla ta podwyżka. Nie stać cię, przestań chlać. Mnie nie stać na podróże to siedzę na dupie przed kompem.
Zgłoś
Avatar
Sniper6 2013-10-10, 0:21
9 litrów rocznie
Kurwa ostatnio liczyłem,że wypijam 6 litrów miesięcznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .
Ale Tuskowi oddaje kasy .
Pierdolę chyba przestaję pić
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-10-10, 0:22 1
No proszę, cena wódy w górę, za 8 lat koniec papierosów mentolowych, ale w telewizji puścimy więcej materiału o księżach-pedofilach, to wtedy lemingi nie zauważą, że będą mieć mniej kasy w portfelu i że co raz mniej mają wolności.

Będziemy wam po trochu zabierać, aż wam nic nie zostanie oprócz małego pokoiku z telewizorem, a wyjście na zewnątrz bez zezwolenia będzie surowo karane.

Ostatnio nawet była propozycja UE że policja będzie szacować przychód PKB z szarej strefy i będzie dodawany do normalnego PKB i na tej podstawie będzie określany nasz poziom podatkowy w UE.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-10-10, 0:33
ej, niech ktoś najdzie i wstawi obrazek z Homerem "Cukier niech drożeje, od wódy precz"
Zgłoś
Avatar
Freakky 2013-10-10, 0:49 5


Wódka dobrem narodu!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie