18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Czyżby początek końca wesołych filmików z Syrii?
o................n • 2013-08-27, 17:13


Dzisiaj świat obiegła informacja, że koalicja państw zachodnich planuje pomóc "rebeliantom".

Czyżby to był koniec powstania (i wielu dobrych filmików z LiveLeak)?

;____________;
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-08-29, 12:24
Zgłoś
Avatar
Kasparo 2013-08-29, 13:02
Zyragon napisał/a:


Cóż, przepowiednie mówiły o rozpoczęciu III wojny światowej między 2012r a 2014r więc nie wykluczone. Swoją drogą słyszałem że również Rosja i Chiny połączą siły i zaatakują USA czy coś w tym stylu.
Robi sie ciekawie



Również dołączam się do pytania o jakiej przepowiedni tutaj mowa? Jedyna jaka przychodzi mi na myśl to TA ale nie ma tam nic o połączeniu sił przez Chiny i Rosję, raczej jest zupełnie na odwrót. Poza tym jak dla mnie ta przepowiednia jest trochę za bardzo oparta na religii, a jako że moje uczestnictwo w niedzielnej mszy świętej pozostawia wiele do życzenia , to jakoś do mnie to nie przemawia.

PS: Będzie w końcu ta atomówka czy nie bo nie wiem czy mam czyste prześcieradło wyciągać i się czołgać na cmentarz?
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-08-29, 13:56 3
Kozioł. napisał/a:



Ruscy nie są naszymi braćmi słowiańskimi tylko jakąś mieszanką mongoła z osłem wystarczy spojrzeć na ich ryje i na to jak sie zachowują. Co do tematu mam nadzieje że Jankesi i żydki dostaną po piździe i przestaną sie mieszać tam gdzie ich nie potrzeba.



Fakt, nie są "czystymi" słowianami w tego słowa znaczeniu ponieważ ludy syberyjskie typu Mansowie czy Selpukowie mieszały u nich, ale również dużą część stanowią potomkowie Rusi Kijowskiej która była słowiańska do bólu. No ale w gruncie rzeczy jeśli popatrzymy na ichni dorobek kulturowy, język i zwyczaje to zauważymy, że są bardzo podobni do nas (nie wzoruj się na filmikach z YT bo na nich my też wychodzimy na bydło i dzicz )
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-08-29, 17:34
Ktoś wspomniał o poligonie. Przypomnę, że podobnym, była Hiszpania w latach 1936-1939. Jedną stronę (nacjonalistów) wspierali faszyści, drugą (republikanów) komuchy.
Zgłoś
Avatar
strzelec_ 2013-08-29, 18:43
Nie czaję... dlaczego USA i reszta ma pomagać szmatogłowcom? Przecież kurwa rząd jest świecki a ci "biedni rebelianci" to pokurwione islamskie ekstrema...
Jest jakiś znawca "kultur" Bliskiego Wschodu i polityki USA?
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-08-29, 19:11
Też zauważyłem że wojna w Syrii przypomina hiszpańską domową. Szczególnie skłócona wewnętrznie ta "dobra" strona. Pomoc faszystowska też niedługo się pojawi, tylko teraz dla "dobrych".
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2013-08-29, 20:32
strzelec_ napisał/a:

Nie czaję... dlaczego USA i reszta ma pomagać szmatogłowcom? Przecież kurwa rząd jest świecki a ci "biedni rebelianci" to pokurwione islamskie ekstrema...


A jak inaczej mają sprawdzić, czy ultranowoczesne bronie, które są projektowane i tworzone za grube miliardy, dają sobie radę na froncie? Swoich trochę głupio atakować, ale od czego są pastuchy na Bliskim Wschodzie? Należy stworzyć otoczkę dyktatury i terroru, poświęcić trochę ludności, rozpocząć dyskusję o groźnej broni, aż w końcu z pieśnią i demokracją na ustach spacyfikować "tych złych". Przypomina to trochę a) 11.09 b) Irak i broń atomową, której nie było, nieprawdaż?

Wojny od wieków prowadzi się dla kasy i nie ma znaczenia, czy sojusznikami są czystej rasy aryjscy żołnierze, czy szmatogłowi, bombowi chłopcy - liczy się bilans konta.
Zgłoś
Avatar
Listek 2013-08-29, 22:37
Za władzami rządowymi Syrii jest Rosja i Iran...
Zgłoś