18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
ferro 2010-01-30, 8:55
@up a wiecie w ogole gdzie są czujniki od PP? bo chyba nie i pierdolicie głupoty.
w tym Volvo moglby by sie boczne poduszki otworzyc lob ew. kurtyny, gdyby je miał. ale tez nie zawsze bo czujnik jest w słupku i progu, a to niekoniecznie sie wgięło.
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-01-30, 9:33
A na końcu powinien być tekst z innego filmiku.... AAAAAAAle pierdolnął !!!

Ps. Ja bym chyba zabiła kolesi który nie będęc kierowcą wsadza łapy do kierowania
Zgłoś
Avatar
mathias 2010-01-30, 11:04
Wilczex, ale urwal!!
Zgłoś
Avatar
marson 2010-01-30, 11:31
Łapanie kierownicy przez pasażera to jego odruch bezwarunkowy... już dwie takie sytuacje miałem gdy pasażer (wtedy pasażerka) złapał kierownice, i weź tu kręć... :/
Zgłoś
Avatar
K................k 2010-01-30, 12:21
Cytat:

Dla mnie fakeiem zalatuje.


Cytat:

nie jest to Feak.



Czy nikt w tym kraju nie umie napisać "fake" ?

Albo odmienić w miarę poprawnie...
Zgłoś
Avatar
niewinny 2010-01-30, 21:42
Jaki to fake!!

popatrzcie na słupek A który się wgiął, pęknięta szybę przednią. Za dużo filmików chyba naoglądał się ktoś, nie wszystko to fake - to jest ŻYCiE!
dobrze ze się chłopakom nic nie stało i na jakieś drzewo się nie władowali... był by HARD
Zgłoś
Avatar
W................o 2010-01-30, 23:13
trolzxcvbnm napisał/a:



Jechałem Sprinterem, było nas 3 w kabinie, mieliśmy czołówkę z łęczna-trans, gość walną w nas od strony kierowcy w dzwi/przednie światło i poduszki też sie nie włączyły o.O


Import?
Zgłoś
Avatar
Big Foot 2010-01-31, 11:06
Poduchy są tak zrobione, żeby wystrzeliły tylko przy czołówce, przy dachowaniu poducha mogła by złamać szczęke lub nawet kark.
Zgłoś
Avatar
cyrkielek 2010-01-31, 11:39
eh polscy kierowcy
Miałem podobnego crasha tylko troche bardziej hardcorowego.
Jadąc Audi A4 sprinter zajechał nam drogę ,odbiliśmy sie od niego i prosto pod tira,efekt brak silnika i złamanie otwarte obojczyka oO.
Zgłoś
Avatar
Zwieszony 2010-01-31, 22:02
po obejrzeniu filmiku wydaje mi się, że pasażer próbował kontrować.. Czego nie robił kierowca.
Zgłoś
Avatar
pasiaty 2010-01-31, 22:56
chyba nigdy samochodem w poślizg nie wpadliście. Kierowca wsadził kontrę tylko że kręcił aż samochód "złapał" przez co wyrzuciło go w drugą a potem to już ładny daszek.
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2010-02-02, 11:05 1
midasroox napisał/a:

Jadąc Audi A4 sprinter zajechał nam drogę


Jaki sprinter jechał Audi A4? Może Usain Bolt?
Zgłoś
Avatar
szefooo 2010-12-13, 23:15
Koleś wszytstko wyjaśniał na forum volvo. Babka mu ibizą wymusiła pierszeństwo. Ominął ją ale jak mu zaczeło rzucać autem to zapał piaszczyste pobocze i samochód się obrócił po czym dachował. Sytuacja juz nie do ogarnięcia.
A samochód naprawde dobrze trzyma sie drogi. Wiem bo takim popierdalam.
Zgłoś