18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:24
🔥 Kamera 1:0 Aktywiści - teraz popularne
Daj przejechać karetce!
Mizantrop • 2012-05-21, 22:59
Wrzucam żeby rozpowszechnić tą formę zatrzymywania się przed światłami, skrzyżowaniami czy chuj wie gdzie tak, aby ułatwić przejazd karetkom.

Zgłoś
Avatar
DyndaS 2012-05-22, 5:52
Tak bo każdy jest wróżką i wszędzie będzie przycierać opony o krawężniki...
Owszem jeśli faktycznie będzie nadjeżdżać i będzie ją słychać/widać to jak najbardziej zjechać ustąpić.
Filmik jak dla mnie bez sensu... chyba ze ten film miał być przeznaczony dla pojedynczych niedorozwiniętych intelektualnie którzy się jeszcze nie zczaili że karetce trzeba ustąpić...
Zgłoś
Avatar
valit 2012-05-22, 6:30
Pomysł dobry, tylko znając czystość dróg przy krawężnikach bardzo często leży jakiś syf i lada moment może być flak i koło do zmiany.
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2012-05-22, 7:14
Polskie prawo zezwala na wjazd na skrzyżowanie na czerwonym świetle jeśli zjeżdżamy pojazdowi uprzywilejowanemu. Także jeśli coś jedzie to się wjeżdża na pasy i po kłopocie .
Zgłoś
Avatar
SuperRyszard 2012-05-22, 7:26
A i motocykliści skorzystają
Zgłoś
Avatar
Unihoc 2012-05-22, 8:15
Tak tak a jak ja mam przejechać rowerem np z dzieckiem ;'(
Zgłoś
Avatar
MoHardcore 2012-05-22, 8:32 1
Unihoc napisał/a:

Tak tak a jak ja mam przejechać rowerem np z dzieckiem ;'(



hyc o kraweznik
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2012-05-22, 8:44 1
@NieWeszles

Zostałeś oficjalnie strollowany. 0/10
Zgłoś
Avatar
wrc206 2012-05-22, 9:49 1
Bardzo słuszna inicjatywa, zgadzam się a przy okazji będzie miejsce dla motocyklistów :]
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2012-05-22, 9:51
Leouch napisał/a:

@Dzimi widze jeszcze ze straza miejska nie miales doczynienia>.>



Uwierz mi że jak się uprzesz i dowiedziesz swojej racji to straż miejska może tylko chcieć i nic więcej

wrc206 napisał/a:

Bardzo słuszna inicjatywa, zgadzam się a przy okazji będzie miejsce dla motocyklistów :]



Motocykliści niech też normalnie jeżdżą bo to co tu się robi to nie dla motocykli tylko dla pojazdów uprzywilejowanych
Zgłoś
Avatar
deniZ 2012-05-22, 10:09
A nie lepiej zatrzymac sie 2 metry dalej - NA PRZEJSCIU, blokujac tym samym wejscie pod nadjezdzajaca karetke jakiemus inteligentnemu inaczej przechodniowi??
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-05-22, 10:38
NieWeszles napisał/a:



Chuj mnie obchodzi czym jeździsz i ile to ma koni. Równie dobrze możesz jeździć maluchem. A życzę Ci żebyś właśnie zdechł gdy będzie jechała po Ciebie karetka i jakiś palant zastawi drogę..



A mnie chuj obchodzi, że Ciebie chuj obchodzi:D Jak nie wyczuwasz żartu czy ironii to wiesz co możesz zrobić??( nie będę się rozpisywał co, bo tutejsi moderatorzy maja wyjątkowo zajebiste poczucie humoru:D) No więc zrób to kurwa!
Zgłoś
Avatar
werther 2012-05-22, 10:52 3
vass napisał/a:

Tak stanę przy krawężniku i zaraz jakiś pajac się wpierdoli obok mnie zadowolony, że zdobył pull position




pole position
Zgłoś
Avatar
Bannan 2012-05-22, 10:56
Jeśli stoimy na światłach i jest czerwone i karetka nie ma jak przejechać to mamy bezwzględny obowiązek ją przepuścić jak!? wystarczy przejechać na czerwonym świetle. Prawo nie zabrania takiego manewru jeśli chodzi i przepuszczanie pojazdów uprzywilejowanych
Zgłoś
Avatar
p................7 2012-05-22, 11:01
Paranoja. Pewnie że można tak robić. I pić piwo bezalkoholowe. I szczać na siedząco. I w sumie każdą rzecz w życiu można zrobić jakoś inaczej tak żeby było lepiej. Tylko nie wiem jak to się dzieje że w rezultacie żyć się odechciewa.
Zgłoś
Avatar
stworek 2012-05-22, 11:59
Jebać karetki, ważne że w taki sposób ułatwiacie przejazd motocyklistą !!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie