18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:24
🔥 Kamera 1:0 Aktywiści - teraz popularne
Daj przejechać karetce!
Mizantrop • 2012-05-21, 22:59
Wrzucam żeby rozpowszechnić tą formę zatrzymywania się przed światłami, skrzyżowaniami czy chuj wie gdzie tak, aby ułatwić przejazd karetkom.

Zgłoś
Avatar
k................k 2012-05-22, 12:19
nie no zajebisty jesteś. Rozumiem że karetka i w ogóle, ale nie powinno to stwarzać ogólnie problemów to rowerzyste pierdolnij lusterkiem czy tam bokiem obedrzyj tylko żeby ewentualnie karetka przejechała.
A po chuj w ogóle parkować na skrzyżowaniu? - mnie uczyli że nie można ! Co za problem wjechać na chodnik albo na jakieś skrzyżowanie jak słyszę/widzę karetke ?
Zgłoś
Avatar
Michalexis 2012-05-22, 14:09 1
Kurwa co za kretyn może od razu na trawnik mam wjechać ? maksymalnie 2 razy do roku zdarza mi się że karetka jedzie i jak już to spierdalam choćby na chodnik problemem jest to że nie każdy się rozgląda jak słyszy syrenę bo wielu idiotów woli słuchać pierdolonego dubstepu na full zamaist dźwięku silnika. Stawajcie tak a zaraz zaczniemy kampanię rowerzysto gdzie twój kilof ? Przepisy pozwalają na omijanie pojazdów rowerzystom z prawej strony i wkurwia mnei jak na 10 samochodów jeden jedyny kretyn stanie przy krawezniku i nie moge podjechac. Rowerem szybciej pokonuję skrzyżowanie niż pierwszy samochód a gdy stoje gdzieś dalej to tylko spowalniam tych co są za mną bo na skrzyżowaniu nie mogą mnie wyprzedzić.
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-05-22, 14:22
Karola_Strausburger napisał/a:

Co on kurwa mi będzie pierdolić?! Mam audi A8 1.6 w LPG, 320 koni i nikt mi nie ma prawa mówić jak mam prowadzić samochód. Nie po to zdawałem prawo jazdy, żeby teraz stosować się do jakichś racjonalnych idiotów! OMG przecież każdy wie, że należy jechać lewym pasem, żeby w razie co, karetki mogły przejechać prawym!!!



Łrzesz niczym ryży kaczor.
1,6 320KM z fabrycznym LPG montowane bylo w S8!!
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-05-22, 16:10
a ja wam powiem że to jest ułatwianie przejazdu motocyklom, dlatego jestem ZA!
Zgłoś
Avatar
sergio909 2012-05-22, 16:26
może lepiej jeździjmy rowerami...
Zgłoś
Avatar
fajnylarry 2012-05-22, 16:48
to można PARKOWAĆ przed światłami na skrzyzowaniu ????
Zgłoś
Avatar
b3mol 2012-05-22, 16:53
Ale w Polsce się nie da bo przy krawężnikach to są kurwa nie dziury, ale przepaści wręcz.
Zgłoś
Avatar
matys123123 2012-05-22, 17:52
Karola_Strausburger napisał/a:

Co on kurwa mi będzie pierdolić?! Mam audi A8 1.6 w LPG, 320 koni i nikt mi nie ma prawa mówić jak mam prowadzić samochód. Nie po to zdawałem prawo jazdy, żeby teraz stosować się do jakichś racjonalnych idiotów! OMG przecież każdy wie, że należy jechać lewym pasem, żeby w razie co, karetki mogły przejechać prawym!!!



1,6 lpg 320 koni? haha a nie przypadkiem 4.2? w a8 1.6 lpg nawet tego auta z miejsca nie ruszy.
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-05-22, 19:03
ok, od juta tak się zatrzymuję.....

...taki chuj
Zgłoś
Avatar
quarenas 2012-05-22, 19:03
w ogóle o czym on kurwa gada, jakie parkowanie ? ja tam na parkingu parkuje, a nie na krzyżówce. Ja się nie dziwię że karetka nie może przejechać jak jacyś idioci zostawiają auta na krzyżówkach
Zgłoś
Avatar
danielbudyn 2012-05-22, 19:05 2
Sory ziomek ale jeżdżę zawodowo rowerem do pracy od 5 lat i jak tak staniesz to ja nie mam jak przejechać i właśnie w ten sposób nie pozwalacie rowerzystom swobodnie się poruszać.
Zgłoś
Avatar
kagiebe 2012-05-22, 19:29 1
Nie wiem czy panowie z filmiku są świadomi, iż niedawno zmieniło się ciutkę w przepisach ruchu drogowego. Między innymi to, że zatrzymując swój pojazd musimy umożliwić rowerzystom przejazd po naszej PRAWEJ stronie. Tak samo gdy my skręcamy w prawo, a rowerzysta jedzie prosto, MA BEZWZGLĘDNE PIERWSZEŃSTWO.

Swoją drogą, jak mówimy o filmiku publikowanym, który niby ma instruować ... posługujmy się terminologią fachową. Parkować na czerwonym ... cool story.
Zgłoś
Avatar
three_jr 2012-05-22, 19:51 3
nie będzie mnie pouczał kierowca felicji i chuj!
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-05-22, 20:32
Ten człowiek może stwarzać zagrożenie na drodze trąc przy każdym skrzyżowaniu oponą o krawężnik jak to zrobił na filmiku. Jak mu pójdzie przy większej prędkości to narobi bałaganu.
Zgłoś
Avatar
marna 2012-05-22, 21:44
Carol napisał/a:

Ten człowiek może stwarzać zagrożenie na drodze trąc przy każdym skrzyżowaniu oponą o krawężnik jak to zrobił na filmiku. Jak mu pójdzie przy większej prędkości to narobi bałaganu.



poza tym stając tak w deszczu istnieje ogromne prawdopodobieństwo ochlapania przechodniów. moim zdaniem zawsze należy utrzymywać bezpieczną odległość od samochodu z naprzeciwka i w tym momencie dawać sobie szansę na zjechanie. karetka też nie zawsze przecie się pojawia, a zachowanie ostrożnej odległości przed autem sprzyja innym sytuacjom również.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie