18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dzg 2013-09-27, 1:04 73
jebać grubasa
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-09-27, 1:51 5
@up, a może on tylko na to czeka?
Zgłoś
Avatar
blazejudo 2013-09-27, 1:52 22
W chuju mam tą grubą skwarę co myśli, że jak powie, "kurwa, ja pierdole" i będzie hejtował wszystko co napotka na drodze, to jest fajny.

Pamiętam "Piątek" w podstawówce to mnie to śmieszyło, w sumie nadal mam do tego sentyment, ale jak koleś robi coś kurwa dzień w dzień i nadal myśli, że to fajne i liczy na popularność to czarny, gejowski chuj mu w dupe.
Zgłoś
Avatar
n................2 2013-09-27, 2:23 3
Dzięki takim zjebom wolność słowa jest gorsząca.
Zgłoś
Avatar
MocnyFull 2013-09-27, 4:17 15
blazejudo napisał/a:

W chuju mam tą grubą skwarę co myśli, że jak powie, "kurwa, ja pierdole" i będzie hejtował wszystko co napotka na drodze, to jest fajny.

Pamiętam "Piątek" w podstawówce to mnie to śmieszyło, w sumie nadal mam do tego sentyment, ale jak koleś robi coś kurwa dzień w dzień i nadal myśli, że to fajne i liczy na popularność to czarny, gejowski chuj mu w dupe.



najstarszy odcinek został wrzucony 2 lata temu. Mówisz, że śmieszyło cię to w podstawówce?

Kurwa mać no i jak się dziwić że spada poziom sadola skoro tu gimb na gimbie siedzi.
Zgłoś
Avatar
Bezem 2013-09-27, 4:49 6
@up
Myślę, że chodzi mu o pierwszy piątek.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2013-09-27, 8:51 5
MocnyFull napisał/a:



najstarszy odcinek został wrzucony 2 lata temu. Mówisz, że śmieszyło cię to w podstawówce?

Kurwa mać no i jak się dziwić że spada poziom sadola skoro tu gimb na gimbie siedzi.



Chodziło mu o "Piątek" mądralo
Zgłoś
Avatar
stefan szufla 2013-09-27, 9:08
A ja zapytam wprost. Po chuj ?
Zgłoś
Avatar
qubus93 2013-09-27, 9:49
ależ to po prostu... żenujące
Zgłoś
Avatar
kondziovsky 2013-09-27, 10:10 4
Piątek był, i był w porządku. Dakann(czy jakichuj to się pisze) się skończył i jego ciągła postawa "to mnie wkurwia" jest już nudna i się nie sprawdza. Po tak długim czasie od zakończenia Piątku (części pierwszej) ten grubas notorycznie kręci to samo, starając się ciągle utrzymać na fali "humorystycznego" hejtu, która to fala dawno się skończyła i przez to, przynajmniej ja, widząc tego grubasa widzę przerośnięte niemowlę, które tylko narzeka i truje dupę jakie wszystko wokół jego paskudnej twarzy jest chujowe.
kurwa, ile można. też lubię sobie ponarzekać, mam to we krwi jako polak i wy też, ale kurwa ja pierdolę.. nie róbmy z siebie sierot.

To właśnie jest jeden z powodów dla, których sporo krajów na kuli ziemskiej ma nas za idiotów i śmieją się z "polaczków" patrząc na nas jak ja się patrzę gdy kupując piwo jakiś szczyl pyta się mnie czy mu nie kupię bo nie ma jeszcze dowodu.(i kupuję mu te piwo!)

tak więc puentując tę wypowiedź, Dakaan(czy jakichuj się zowiesz), weź się pierdol, zabij się i będzie święty spokój.

Pewnie nawet jakby popełniał samobójstwo to zdążyłby nagrać filmik o tym jak wkurwiający jest to proces. Jebany gruby debil.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-09-27, 12:14
czemu nie ma już tej zakładki "ignoruj to gówno" ?
Zgłoś
Avatar
c................N 2013-09-27, 12:50 1
co to za pajac?
Zgłoś
Avatar
Plast80 2013-09-28, 13:35
Jebany ale w filmiku zaznacza że ma siodełko w rowerze a nie samą sztycę, każdy jednak wie jak wygląda prawda
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-09-28, 13:47 1
To może ja pierwszy wpiszę komentarz na temat treści zawartej w filmiku Uważam, że kierowcy samochodów powinni być wdzięczni rowerzystom, za to, że wybrali taki środek transportu, zamiast samochodu, który zwiększałby korki na mieście. Koniec
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie