18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
BundyR 2024-03-02, 20:09 15
Pan Mijagi się zepsuł
Zgłoś
Avatar
Kali111 2024-03-02, 20:53 3
e e e eeee z podrzutem sie nie liczy
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-03-02, 21:26 5
Kara za zgięte nogi
Zgłoś
Avatar
makaron011 2024-03-02, 21:40 7
Kurwa, dlatego nie polecam drążków rozporowych - takich montowanych we framudze. To gówno nie powinno istnieć.
Miałem dokładnie taką akcję.
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2024-03-02, 21:47 7
makaron011 napisał/a:

Kurwa, dlatego nie polecam drążków rozporowych - takich montowanych we framudze. To gówno nie powinno istnieć.
Miałem dokładnie taką akcję.



A ja Ci powiem, że wziąłem rozporowy właśnie regulowany, bardzo mocno siedzi, nakładki gumowe są prostokątne i mają fajny punkt podparcia. Oczywiście stara framuga, postsowiecka, metalowa. W przypadku normalnych, drewnianych czy innych pracujących, efekt będzie taki jak mówisz. Pierdolnie.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-03-02, 22:01 1
Klasyka gatunku z rozporowym gównem. Dlatego zainwestowałem już kilka lat temu ok. 150 zł w sprzęt mocowany do ściany na 6 wkrętów z różnymi chwytami. Mój max to już 8 podciągnięć z obciążeniem 20kg na klacie i jedziemy po więcej. Essa skurwysyny!!

Tydzień przerwy i od poniedziałku lecimy z nowym planem, Jabłczan kreatyny od Treca za 100 ziko już kupiony, mam nadzieję, że dobrze będzie to gówno trzepać...
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-03-02, 22:07
KoniecZartow napisał/a:

A ja Ci powiem, że wziąłem rozporowy właśnie regulowany, bardzo mocno siedzi, nakładki gumowe są prostokątne i mają fajny punkt podparcia. Oczywiście stara framuga, postsowiecka, metalowa. W przypadku normalnych, drewnianych czy innych pracujących, efekt będzie taki jak mówisz. Pierdolnie.



To się podciąga w stronę gdzie jest dokręt a nie odkręt

Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-03-02, 22:16
KoniecZartow napisał/a:

A ja Ci powiem, że wziąłem rozporowy właśnie regulowany, bardzo mocno siedzi, nakładki gumowe są prostokątne i mają fajny punkt podparcia. Oczywiście stara framuga, postsowiecka, metalowa. W przypadku normalnych, drewnianych czy innych pracujących, efekt będzie taki jak mówisz. Pierdolnie.


Do czasu... przyjdzie taki dzień, że i twój pierdolnie, a ty razem z nim na łeb. Lepiej zainwestuj w mocowany do ściany na 6 wkrętów z różnymi chwytami, jak ja...
Obecnie mam w planach kupno hantli żeliwnych regulowanych 2x 50kg. 930zł kosztują na necie...
Zgłoś
Avatar
L................z 2024-03-02, 22:58 3
Baronessa napisał/a:

Do czasu... przyjdzie taki dzień, że i twój pierdolnie, a ty razem z nim na łeb. Lepiej zainwestuj w mocowany do ściany na 6 wkrętów z różnymi chwytami, jak ja...
Obecnie mam w planach kupno hantli żeliwnych regulowanych 2x 50kg. 930zł kosztują na necie...


Jak przyjebiesz formę, to te wszystkie tłuste sunie będą wyłudź zachwytu
Zgłoś
Avatar
StachuJoness 2024-03-02, 23:07
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-03, 0:32
Drążek, przysiady i pompki.

Tym zrobisz 100% formy nawet w więzieniu.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2024-03-03, 1:03
smc napisał/a:

Drążek, przysiady i pompki.
Tym zrobisz 100% formy nawet w więzieniu.



We więźniu się mówi. We więźniu.
Zgłoś