18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
za gazeta.pl
Cytat:


Roman Łandik, syn prominentnego ukraińskiego polityka, brutalnie pobił w restauracji dziewczynę, po czym zbiegł do Rosji. Jego ojca, znanego działacza Partii Regionów, uważa się za nieformalnego "właściciela" Ługańska. Jego syn jest miejskim radnym

Pobita to 20-letnia modelka, która z urazami ciała, głowy i wstrząśnieniem mózgu trafiła do szpitala. Choć nagranie restauracyjnej kamery trafiło do stacji telewizyjnych, młody polityk oświadczył, że jest niewinny


Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2011-07-15, 7:05
bonq07 napisał/a:

Napisałbym coś w stylu "Za długi łańcuch z kuchni miała" ale... jak widzę bitą kobietę to włącza mi się niepohamowana agresja na tego kurwa cwaniaka który bije słabsze stworzenie... i chuj, może jestem miękki.



Raczej nie popieram takich czynów, ale może jej się należało ;p



Jakie tam słabsze stworzenie...
Zgłoś
Avatar
octopus007 2011-07-15, 9:27
on nie bil tylko jego ręka
Zgłoś
Avatar
admiralsuchy 2011-07-15, 13:33
jestem jaki jestem ale najpierw najebałbym tym blaszakom co przy stoliku siedzą a później temu palantowi. Nie jestem za biciem kobiet jak już musi to niech zajebie jej licha i basta a nie po ziemi ją tarzać jak szmatę. Pizda z niego i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
bagieta 2011-07-15, 14:22
do wszystkich których cieszy ten obrazek, rozumiem, że wychowała was dżungla, pustynia, szafa czy co tam innego, ale w cywilizowanym świecie na kobiete ręki się nie podnosi, są inne sposoby. ja osobiście wyprosiłbym gościa i poczęstował krawężnikiem za to co zrobił.
Zgłoś
Avatar
k................l 2011-07-15, 15:33 1
spiepszaj_dzbanie napisał/a:



Zamknij mordę cewlu! Mojej matki nie mają za co lać, zabiłbym mieczem jakby ktoś ją ruszył!!!



Mają, nie mają? Tego nie wiesz i pewnie się nie dowiesz. Choć ja bym jej sprzedał liścia za spłodzenie ciebie baranie.

Zabiłbyś mieczem? aaa ha ha ha ha! Oj dziecko, za dużo filmów oglądasz. Mogę się założyć o wszystko, że jesteś zakompleksioną, z opryszczałą mordą ciotą, którą pewnie leją nawet dziewczyny (pewnie stąd takie podejście do sprawy). Ale wiem, wiem zemścisz się i pozabijasz ich MIECZEM! Jak ninja albo conan

Dziecko idź spać, ssij kciuka i już nigdy nie wypisuj takich bzdur.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-07-15, 21:27
@up
nie znasz mnie więc nie oceniaj cioto
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-07-15, 21:33
@spiepszaj_dzbanie
@kkkanibal
swoje internetowe napinki prowadźcie na PW a nie tutaj
Zgłoś
Avatar
johnny boy 2011-08-11, 14:34
po cholerę się tak wkurwiać? jestem pewien ze 90% tutejszych "twardzieli" gdyby zobaczyło taką sytuację obróciłoby głowę w drugą stronę i udawało że nic nie widzi i nie słyszy....nie gadać tylko działać nieroby twrdziele za 3.50
Zgłoś