18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Damskie zapasy
Anal_Intruder_69 • 2024-08-12, 13:02
Nie wszystkie dyscypliny sportowe w wykonaniu kobiet muszą być nudne.


Rumunka raczej nieprędko weźmie udział w następnych zawodach
Zgłoś
Avatar
alususs 2024-08-12, 19:07
Zarejestruj napisał/a:

Nie myl zapasy w kiślu razem z tatusiem ze sportem. Te cwiczenia karku to robienie gałeczki?



Noo nawet tutaj nie zabłysnąłeś haha
Zgłoś
Avatar
marcin93. 2024-08-12, 19:44 1
alususs napisał/a:

Trenowałem zapasy 8 lat, w tygodniu poświęcaliśmy jedna godzinę na trenowanie samego karku na takie okoliczności. Dziwię się że ona ucierpiała. Sam byłem wielokrotnie tak rzucany jak i rzucałem innymi. Jeden wniosek, tak już wcześniej musiała być ukryta kontuzja.



jak się przygotowuje kark na takie uderzenia?
Zgłoś
Avatar
alususs 2024-08-12, 20:10 2
marcin93. napisał/a:

jak się przygotowuje kark na takie uderzenia?



Na you yube znajdziesz ćwiczenia, może wyglądają komicznie, ale są bardzo skuteczne.
Ogółem kładziesz czoło do maty, opierasz się tylko na kolanach, lub bardziej zaawansowane na samych stopach i kręcisz, głową do okola z ciężarem swojego. Ciała.
Zgłoś
Avatar
killua 2024-08-12, 20:31
kiedyś byłą taka gierka Street fighter i tam był taki gostek w masce z pazurami długimi Vega albo Balrog chyba w zaleznosci od wersji i miał dokładie taki rzut ehhh 20 lat minęłó
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-12, 20:32
Nie skakała po głowie. Dostanie nagrodę fair play.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-12, 20:53
alususs napisał/a:

Na you yube znajdziesz ćwiczenia, może wyglądają komicznie, ale są bardzo skuteczne.
Ogółem kładziesz czoło do maty, opierasz się tylko na kolanach, lub bardziej zaawansowane na samych stopach i kręcisz, głową do okola z ciężarem swojego. Ciała.



ale to są ćwiczenia, żebyś nie wymeldował się po pierwszym lepszym rzucie, a nie dające ci +100 do nieśmiertelności! ilu bokserów się odmeldowało w ringu, bo dostał za mocno w japę, a przecież oni mają mocne szczęki, tutaj lądowanie na karku i myślisz, że jak dużo ćwiczysz to nigdy nic ci się nie stanie?
nawet kilka dni temu był filmik jak triatlonista utonął, powiadasz, że pływać nie umiał?
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-12, 20:55 1
alususs napisał/a:

Trenowałem zapasy 8 lat, w tygodniu poświęcaliśmy jedna godzinę na trenowanie samego karku na takie okoliczności. Dziwię się że ona ucierpiała. Sam byłem wielokrotnie tak rzucany jak i rzucałem innymi. Jeden wniosek, tak już wcześniej musiała być ukryta kontuzja.



Zajebała potylicą i nie ważny jak mocny masz kark reset centrali przy konkretnym jebnieciu pewny
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-08-12, 21:10
pomyliło jej się z WWF
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-08-12, 21:45
killua napisał/a:

kiedyś byłą taka gierka Street fighter i tam był taki gostek w masce z pazurami długimi Vega albo Balrog chyba w zaleznosci od wersji i miał dokładie taki rzut ehhh 20 lat minęłó



Zangief mial taki rzut. To był jakiś ruski zapachol.
Zgłoś
Avatar
alususs 2024-08-12, 21:50
metyoo napisał/a:

ale to są ćwiczenia, żebyś nie wymeldował się po pierwszym lepszym rzucie, a nie dające ci +100 do nieśmiertelności! ilu bokserów się odmeldowało w ringu, bo dostał za mocno w japę, a przecież oni mają mocne szczęki, tutaj lądowanie na karku i myślisz, że jak dużo ćwiczysz to nigdy nic ci się nie stanie?
nawet kilka dni temu był filmik jak triatlonista utonął, powiadasz, że pływać nie umiał?



Żadne ćwiczenie nie da ci nieśmiertelność, ale zmniejszają ryzyko urazu. Pomijam tu kulturystów, którzy mają mięśnie na pokaz.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-08-12, 21:58
Pierre_Dolec napisał/a:

Czarnuch jebany



U czarnych body slam jest bardzo popularny, widać geny robią swoje.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-12, 22:02
alususs napisał/a:

Żadne ćwiczenie nie da ci nieśmiertelność, ale zmniejszają ryzyko urazu. Pomijam tu kulturystów, którzy mają mięśnie na pokaz.



no więc sam sobie teraz zaprzeczasz, wcześniej się dziwiłeś, że ją odcięło, po przecież zapaśnicy ćwiczą mięśnie szyi, a teraz piszesz, że tylko zmniejszają ryzyko... to po co to w ogóle pisać? jebła o glebę i nie ma co drążyć!
Zgłoś
Avatar
lesku73 2024-08-12, 22:22 1
Mzimu napisał/a:

Ten cyrk we Francji zwany igrzyskami sie już zakończył czy jeszcze trwa?



Igrzyska się skończyły ale cyrk w Paryżu będzie trwał jeszcze wiele wiele lat
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-12, 23:05 1
"W niedzielę Rumuńska Federacja Zapaśnicza ogłosiła, że Catalina Axente pomyślnie przeszła badania lekarskie. Serwis news.ro poinformował, że nie ma żadnych złamań, urazów ani problemów neurologicznych."

taki upadek wbrew pozorom nie jest taki groźny, tu jest wiele takich filmików z podobnymi upadkami, wyglądają groźnie, ale nie są, taki upadek mógł by być śmiertelny gdyby był, jak ktoś tu pisał wcześniejszy uraz, no ale to rzadko... tak przy okazji to niewielu z was chyba coś trenowało, bo byście wiedzieli

Zgłoś
Avatar
alususs 2024-08-12, 23:21 1
metyoo napisał/a:

no więc sam sobie teraz zaprzeczasz, wcześniej się dziwiłeś, że ją odcięło, po przecież zapaśnicy ćwiczą mięśnie szyi, a teraz piszesz, że tylko zmniejszają ryzyko... to po co to w ogóle pisać? jebła o glebę i nie ma co drążyć!



Masz racje sportowcy to frajerzy którzy trenują całe życie, a to nic nie daje. Wystarczy na sadisticka wchodzić i efekty fizyczne te same

[ Dodano: 2024-08-12, 23:29 ]
Nome napisał/a:

"W niedzielę Rumuńska Federacja Zapaśnicza ogłosiła, że Catalina Axente pomyślnie przeszła badania lekarskie. Serwis news.ro poinformował, że nie ma żadnych złamań, urazów ani problemów neurologicznych."
taki upadek wbrew pozorom nie jest taki groźny, tu jest wiele takich filmików z podobnymi upadkami, wyglądają groźnie, ale nie są, taki upadek mógł by być śmiertelny gdyby był, jak ktoś tu pisał wcześniejszy uraz, no ale to rzadko... tak przy okazji to niewielu z was chyba coś trenowało, bo byście wiedzieli



Spoko że w tyłu matołów na tym portalu znajdują się też ogarnięci ludzie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie