18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Heliar 2023-04-26, 19:05 1
(Nie)godna śmierć, wyje jak małpa w rui.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-04-26, 22:39
Naoglądał się filmów z Ukrainy i naśladuje kacapSSkich dziadów?
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2023-04-26, 23:07 11
Oglądałem kiedyś film dokumentalny o ludziach żyjących w Manili ma obrzeżach monstrualnego wysypiska śmieci (chyba specjalnie się tam znajduje, żeby Ci ludzie mieli szansę na przeżycie, bo przecież większość swoich śmieci Filipinczycy wypierdalają do morza). Zapewne nie zdziwi Was fakt, iż istnieje w tym środowisku stosunkowo duża przestępczość, morderstw nie wyłączając. Dziennikarz zapytał innych śmieciarzy (tych jeszcze żywych znaczy się) co jest głównym powodem tych zabójstw. Usłyszałem, iż dominującym powodem jest Zazdrość. Pomyślałem: Zabójstwo z zazdrości to przecież zabójstwo z wyższych pobudek. Szacun. Nawet w tym skrajnie niekorzystnym habitacie istnieje Miłość tak silna, iż ostatecznie nie wybacza. Trwałem w swej naiwności do momentu, aż okazało się, że jeden koleś zajebał drugiego z zazdrości, gdyż ten znalazł 11 puszek po piwie i uzwojenie miedziowe na wyrzuconym kineskopie starego telewizora. Dlatego teraz nic mnie już nie zdziwi, nawet śmierć z powodu arcyobsranego kibla.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-04-26, 23:47 5
Manolito666 napisał/a:

Oglądałem kiedyś film dokumentalny o ludziach żyjących w Manili ma obrzeżach monstrualnego wysypiska śmieci (chyba specjalnie się tam znajduje, żeby Ci ludzie mieli szansę na przeżycie, bo przecież większość swoich śmieci Filipinczycy wypierdalają do morza). Zapewne nie zdziwi Was fakt, iż istnieje w tym środowisku stosunkowo duża przestępczość, morderstw nie wyłączając. Dziennikarz zapytał innych śmieciarzy (tych jeszcze żywych znaczy się) co jest głównym powodem tych zabójstw. Usłyszałem, iż dominującym powodem jest Zazdrość. Pomyślałem: Zabójstwo z zazdrości to przecież zabójstwo z wyższych pobudek. Szacun. Nawet w tym skrajnie niekorzystnym habitacie istnieje Miłość tak silna, iż ostatecznie nie wybacza. Trwałem w swej naiwności do momentu, aż okazało się, że jeden koleś zajebał drugiego z zazdrości, gdyż ten znalazł 11 puszek po piwie i uzwojenie miedziowe na wyrzuconym kineskopie starego telewizora. Dlatego teraz nic mnie już nie zdziwi, nawet śmierć z powodu arcyobsranego kibla.



Przecież to tylko ludzka natura gdy zabraknie wody, gazu i prądu. Zazdrość to akurat jeden z grzechów, który nie daje człowiekowi żadnej przyjemności w przeciwieństwie do pijaństwa, obżarstwa, rozwiązłości itp. Niestety najpopularniejszy wśród choroby zwanej ludzkością.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-04-27, 16:57 3
W indiach to by go zajebali za sam fakt posiadania kibla. Przecież to obraza dla ich wielowiekowej tradycji.
Zgłoś