18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:24
🔥 Kamera 1:0 Aktywiści - teraz popularne
Avatar
abcmamchuja 2014-10-26, 21:20
Tylko jedno... ten co daje jedzenie ma logo na koszulce. Ten co podbija także. Więc chyba nikt nie jest tak głupi żeby myśleć ze to nie fake?
Zgłoś
Avatar
Kiciok 2014-10-26, 21:40 3
Dlaczego taki kurewsko skurwiały komentarz pana Nutzz, ma tyle piw? Jakim trzeba być śmieciem, żeby w jednym poście napisać, że się tym nie chwali i chwalić się, że się coś komuś dało. Giń kurwa.

A, zapomniałbym. Chuj w dupę tym, co wierzą w tego typu komentarze. Pod każdym takim tematem są komentarze "a ja to miałem taką sytuację i dałem, bo ja bogaty jestem i to nic dla mnie a dla kogoś wiele" i debile stawiają piwa.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Chauwa 2014-10-26, 22:01 3
Słabo mi się robi jak czytam wypowiedzi pokroju @Nutzz. Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie. Pomogłeś w formie 25zł i się jawnie do tego przyznajesz czym potwierdzasz tylko fakt, że Ci co maja dużo -dają mało. Rozdaj połowę swojej pensji a później napisz, że nie możesz się z tym zgodzić. Porażka.... Jednak rasa ludzka to w 98% debile które w ogóle nie myślą.
Zgłoś
Avatar
Parzo 2014-10-26, 22:20
Ej ja też chce zarabiac chociaż te jebane 3tyś na ręke... a nie kurwa... o sic nawet nie napisze bo wstyd... potem musze żebrać o pieniadze, nie po to rodzice wpompowali we mnie tyle hajsu na studia na kursy bym teraz gnił jak pizdeczka za chujową pensyjke tutaj, rozumiem "brak doswiadczenia podstawą do niższego wynagrodzenia" ale bez przesady... umiem wiecej niz nie jeden pawian po zawodowym, a on zarabia 2 razy tyle co ja, bo ma "staż" bo orał... echhh... tez kiedyś prosiłem o jebane 10 groszy bo mi brakowało do jebanego napoju... ni chuj... bo co? Bo rozpierdole na dziwki? 10 JEBANYCH groszy, bo kurwa w sklepie nie odpusciła mi na jebanego soczka najtanszego za 90 gr! A chuj tam, potem sie dziwią ze mlodzi wyjezdzają a zostają korpokurwy które nikomu nie pomagają... SIC
Zgłoś
Avatar
valareg 2014-10-26, 22:29
A może tak niech jakiś bezdomny się wypowie. W końcu mają swój Portal.
Zgłoś
Avatar
Nutzz 2014-10-26, 22:39 2
Kiciok, Chauwa

Po pierwsze, gdyby nie to wideo i nie chęć uzasadnienia jakoś swojego zdania to w życiu temat owej pomocy by nie wypłynął. To moje, zrobiłem to dla siebie, nie dla nich, nie dla was i nie dla publiki, bo to fajne uczucie i nikomu nic do tego.

Po drugie, nie naprawiam świata bo nie jest to moim celem i jestem na to za mały. Pomagam tyle, na ile i kiedy mam ochotę, w małej skali i doraźnie, tak jak to nadmieniłem wyżej, głównie po to by poprawić sobie samopoczucie, bo filantropem nie jestem. Jeśli zaś chodzi o oddawanie swoich pieniędzy i działanie w dużej skali to oddaję swój 1% podatku właśnie na ten cel - na ciepłe posiłki. I tyle. Nie mam obowiązku ani ochoty robić niczego więcej i szeroką rzeszę ubogich i bezdomnych zapraszam do zapracowania na swój własny kawałek chleba. A Ciebie moja droga zachęcam do rozdania swojego majątku zgodnie ze swoim postulatem.

Różnica między mną a autorami nagrania jest natomiast taka, że ja nie zrobiłem tego pod publiczkę i przede wszystkim, nie zrobiłem tego po to by nabić sobie kabzę wyświetleniami i subskrypcjami na youtube. Teraz idźcie, sprawdźcie sobie jaka jest rzeczywista - podkreślam raz jeszcze, rzeczywista skala pomocy kolesi z nagrania. W zasadzie, to wyręczę Was w tym i od razu może odpowiem: żadna. Pranki-sranki, wyświetlenia, oglądalność, i wreszcie, w jednym filmiku, w ostatniej odsłonie tej błazenady żerowanie na ludzkiej naiwności i tanie granie na uczuciach z sraczkowato-rzewną pretensjonalnie tandetną muzyczką w tle.

Dziękuję.

I tak, jestem korpokurwą.
Zgłoś
Avatar
Mathek 2014-10-26, 22:57
@Nutzz: nawet jeśli to wałek z tym ile zarabiasz, to i tak jest pełen podziwu że są jeszcze ludzie którzy KURWA MAĆ potrafią tak powiedzieć, bo ja za swoją minimalną krajową to mógłbym takiemu kupić co najwyżej gumę kulkę niestety...
Zgłoś
Avatar
Nutzz 2014-10-26, 23:11
Nie, to nie wałek, po prostu miałem strasznego farta, sam w życiu bym się nie spodziewał że tak to się wszystko potoczy. Jestem obsrańcem świeżo po studiach i moim zdaniem nie zasługuję nawet na połowę tej pensji.

I tak, niestety jestem również hipokrytą.
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2014-10-26, 23:16
@piterrulez
Czy twierdzenie tych co mają najmniej że pomagają najwięcej, a w rzeczywistości jest inaczej to nie ta sama hipokryzja co przytoczony przez ciebie przykład hipokryzji ze strony kierowcy BMW że gdyby mówił że nie pomaga potrzebującym a by mi pomógł?
Zgłoś
Avatar
B................i 2014-10-27, 0:03
Tu nie chodzi o pokazywanie jacy to oni są dobrzy. To jest po prostu ich "praca" z wyświetleń z youtube zarabiają na życie.
To jest coś jak program telewizyjny i dobrze że właśnie pokazują innym jak pomagają komuś to wychowuje ludzi by też to robić
Zgłoś
Avatar
D.Vuu 2014-10-27, 1:30
W hameryce dają papierowe talerzyki do każdego kawalka FAKE W CHUJ.
Zgłoś
Avatar
Bir 2014-10-27, 2:56
Nie wiem jak tu się cytuje, ale nowobogacki Warszawiaku, to że oni pokazują to na yt i dostają z tego kasę co Cię to obchodzi? Dostaną kasę z youtube i część oddadzą potrzebującemu.
Zgłoś
Avatar
opson 2014-10-27, 9:22
@ Nutzz poczuj się zaszczycony. Po tylu latach tu to właśnie ty dostajesz pierwsze piwo.

Czytam te komentarze i zastanawiam się dlaczego ludzie są tak naiwni. Wy serio myślicie, że oni drugi raz przeznaczą choćby 10gr na potrzebujących poza kamerą? Takie akcje to brudny marketing w którym za kilka zainwestowanych zł zarabia się dużo więcej z potencjalnych subskrybentów . I wcale nie jest chwalebna ta pomoc , gdyż jeden czy drugi biedak by się obszedł bez kawałka pizzy. Większa pomocą byłoby zabranie do sklepu z obuwiem czy ciuchami, zaproszeniem na noc do domu lub zrobienie czegokolwiek w przypływie chwili bez obecności kamer. Taka pseudo pomoc dla poklasku przypomina bardzo te modne wśród bogaczy przyjęcia charytatywne. Klaszczą sobie jak to 100 ociekających kasą gburów zbira 200-300 tys na jakiś cel podczas przyjęcia w luksusie i przepychu, które kosztowało 500 tys.
Takie filmiki są super oceniane najczęściej przez tych, którzy nigdy nie pomogli. Oglądają i myślą fajnie by było pomóc jak oni, może ja też tak kiedyś zrobię. Fajnie, że ktoś pomaga jaki on dobry. A gówno nie dobry. Ci którzy pomagają najczęstszej się z tym nie obnoszą. Ja raczej nie pomagam z prostej przyczyny. Nie nawiedzę jak się na mnie coś wymusza, kiedy do domu wpada cie cyganka, były więzień , czy niby biedny żul. Wkurwia mnie, gdy baba na parkingu po sklepem pyta się o coś do żarcia, gdy wychodzisz z reklamówkami ze sklepu. Jak nie dasz czujesz się nieswojo , bo niby masz, ale jednak nie dasz. Bo tak naprawdę najczęściej Ci którzy faktycznie potrzebują nie proszą o pomoc . Widywałem to już nie raz, kiedy nie pijący bezdomny, rodzina w której nie ma co do gara włożyć zabierała się za zajęcia takie jak zbieranie złomu, roznoszenie ulotek czy inne proste zajęcie i jakoś funkcjonowali. Ostatnią rzeczą o której myśleli to żebranie. I takim ludziom właśnie pomogę i tam zdarzyło się kilka razy. Nie będę się tym chwalił, bo i po co, ale to właśnie od takich ludzi poczujesz prawdziwą wdzięczność. Menel któremu kupisz bułkę , albo ją wyjebie, albo sprzeda za 20gr innemu i pójdzie dalej zbierać na móżgojeba.
Zgłoś
Avatar
niemakurwanazw 2014-10-27, 17:01
@Netzz
Tu raczej chodziło o to, że normalny, przeciętny człowiek nie dał tego kawałka pizzy, a bezdomny, który pewnie chodzi głodny dzień w dzień podzielił się nią. A to, że dał mu na koniec jakąś tam sume pieniędzy, to był po prostu miły gest w nagrodę za bycie człowiekiem.
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-11-01, 11:24
Nutzz napisał/a:

Nie, to nie wałek, po prostu miałem strasznego farta, sam w życiu bym się nie spodziewał że tak to się wszystko potoczy. Jestem obsrańcem świeżo po studiach i moim zdaniem nie zasługuję nawet na połowę tej pensji.

I tak, niestety jestem również hipokrytą.


Nutzz to może powiedz jeszcze czym się zajmujesz, bo chętnie bym się przebranżowił za taką kasę.
Zgłoś