18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
Kurde26 2020-05-07, 18:56
Einar lubisz sadola? Ja też.
Zgłoś
Avatar
Legion666 2020-05-07, 21:19
Wiewór napisał/a:

Nigdy nie poszedł bym do pracy w której mogę zginąć nawet nie przez strach tylko przez obawę, że zostawię rodzinę samą z resztą moja żona też by mnie nie puściła oo takiej pracy. Ponad to bezpieczne warunki pracy to są prawa wynikające z Konstytucji RP i karty praw człowieka. Niezbywalne. Jeśli idziesz do roboty gdzie się tego nie przestrzega to godzisz się na niewolnictwo.
Także wciąż jesteś idiotą i jeszcze robisz z siebie ofiarę.
Zajebiście zginąć w pracy i zostawić rodzinę samą. Bohaterstwo, że chuj.



To ty jesteś jeszcze większym idiotą bo byś pozwolił żonie umrzeć a do tego byś stracił dom i dzieci. Jesteś zwykła pizda i tyle. Gdybym miał inne wyjście to do takiej roboty bym poszedł? Używasz czasem mózgu? Czy nie? Skąd wiesz, że moja żona się zgodziła? I co byś zrobił na moim miejscu gdyby akurat w tym czasie nie było żadnej innej roboty? Byś tracił to co ja mogłem stracić. Więc przestań pierdolić i udawać wszechwiedzącego i najmądrzejszego bo w takiej sytuacji nie byłeś. Pierdolić głupoty każdy potrafi. I nie robię z siebie ofiary, bo dzięki temu uratowałem żonę, dom i dzieci, a ty pizduś plastuś byś to stracił. Znajdziesz się w takiej samej sytuacji co ja to wtedy możemy porozmawiać, bo z oszołomem co by pozwolił żonie umrzeć nie mam zamiaru rozmawiać.
Zgłoś
Avatar
EinarThorwaldsen 2020-05-07, 21:39
bachi1997 napisał/a:

Wiedzmin? Ty tutaj?



A tak zajrzałem

bachi1997 napisał/a:

Wiedzmin? Ty tutaj?



A tak zajrzałem

Dziękuję za browarki
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2020-05-07, 22:24
Wiewór napisał/a:

Nigdy nie poszedł bym do pracy w której mogę zginąć nawet nie przez strach tylko przez obawę, że zostawię rodzinę samą z resztą moja żona też by mnie nie puściła oo takiej pracy. Ponad to bezpieczne warunki pracy to są prawa wynikające z Konstytucji RP i karty praw człowieka. Niezbywalne. Jeśli idziesz do roboty gdzie się tego nie przestrzega to godzisz się na niewolnictwo.
Także wciąż jesteś idiotą i jeszcze robisz z siebie ofiarę.
Zajebiście zginąć w pracy i zostawić rodzinę samą. Bohaterstwo, że chuj.



Napisze jednak, zginąć możesz nawet popijając swoje sojowe latte jak się zadlawisz... legion ma rację, pajace z was i chuja wiecie o życiu, a czas o którym on pisze to ostatnia dekada ubiegłego wieku i pierwsze lata obecnego, wtedy w pracy nie można było przebierać jak teraz.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-05-07, 22:53 3
Strielok1 napisał/a:

Napisze jednak, zginąć możesz nawet popijając swoje sojowe latte jak się zadlawisz... legion ma rację, pajace z was i chuja wiecie o życiu, a czas o którym on pisze to ostatnia dekada ubiegłego wieku i pierwsze lata obecnego, wtedy w pracy nie można było przebierać jak teraz.



Następny debil. Jest cos takiego jak szacowanie ryzyka. Szansa na zadlaewienie się latte jest niemal zerowa. Szansa na śmierć w wyniku zaniedbań bhp bardzo duża. Rocznie na polskich budowach ginie kilkaset osób. Tysiące zostają kalekami.

Legion666 napisał/a:

To ty jesteś jeszcze większym idiotą bo byś pozwolił żonie umrzeć a do tego byś stracił dom i dzieci. Jesteś zwykła pizda i tyle. Gdybym miał inne wyjście to do takiej roboty bym poszedł? Używasz czasem mózgu? Czy nie? Skąd wiesz, że moja żona się zgodziła? I co byś zrobił na moim miejscu gdyby akurat w tym czasie nie było żadnej innej roboty? Byś tracił to co ja mogłem stracić. Więc przestań pierdolić i udawać wszechwiedzącego i najmądrzejszego bo w takiej sytuacji nie byłeś. Pierdolić głupoty każdy potrafi. I nie robię z siebie ofiary, bo dzięki temu uratowałem żonę, dom i dzieci, a ty pizduś plastuś byś to stracił. Znajdziesz się w takiej samej sytuacji co ja to wtedy możemy porozmawiać, bo z oszołomem co by pozwolił żonie umrzeć nie mam zamiaru rozmawiać.



Zacytuj mi zdanie w którym napisałem że pozwolił bym umrzeć komuś z rodziny. Imbecylu.
Jest wiele prac do których można iść i nie ryzykować. Niestety niektórzy urodzili się niewolnikami i całe życie musza żyć z batem nad karkiem.
Nie znajdę się w twojej sytuacji bo mam dobre wykształcenie i pochodzę z dobrze sytuowanej rodziny inteligenckiej. Nigdy u nas nie było biedaków i nieudaczników życiowych żeby musieli iść do niewolniczej roboty żeby nie umrzeć z głodu pod mostem.
Zgłoś
Avatar
Warchlak1920 2020-05-07, 22:58 2
Wiewór Po tym co teraz napisałeś, to mi ciebie po prostu, po ludzku żal
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-05-07, 23:47 1
Warchlak1920 napisał/a:

Po tym co teraz napisałeś, to mi ciebie po prostu, po ludzku żal



Zgłoś
Avatar
Warchlak1920 2020-05-08, 0:21
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2020-05-08, 1:07
~HAL9000/2 napisał/a:

Jak następni ukraińcy spadną to nie widzę problemu



Problem jest. Jeśli na budowie ludzie spadają na beton, to znaczy, że robota idzie po taniości.
Dziś spadnie Ukrainiec, jutro Polak z mniejszej miejscowości - jeden chuj. Ważne, że developer zarobi.
Zgłoś
Avatar
Tomix93 2020-05-08, 1:37
Warunki pracy jak w kraju trzeciego świata.
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2020-05-08, 2:07 1
Jebało się na czarno w takim syfie a nawet gorszym, pamiętam jak miałem z 22 lata, w jebaną zimę stałem na oblodzonej desce z 10 metrów nad ziemią trzymając i łącząc jakaś metalową belę bez żadnego zabezpieczenia. Jak się boisz to Zenek to zrobi, że ja sie boję? Ale człowiek był pojebany, teraz bym wyciągnął dobrą kanapkę na dole odpalił nagrywanie na fonie. A co do pl , bhp to jebana fikcja, na dużych budowach pół fikcji. Szeregowy zenek z polski w uk na budowie dostałby zawału że wyleciał z żółtą kartka za brak jednej rękawiczki bo drapał się po jajach, albo okulary na chwile ściągnął, albo zajarał kiepa w innym miejscu niż strefa dla palących.
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2020-05-10, 14:16
Wiewór napisał/a:

Następny debil. Jest cos takiego jak szacowanie ryzyka. Szansa na zadlaewienie się latte jest niemal zerowa. Szansa na śmierć w wyniku zaniedbań bhp bardzo duża. Rocznie na polskich budowach ginie kilkaset osób. Tysiące zostają kalekami.
Zacytuj mi zdanie w którym napisałem że pozwolił bym umrzeć komuś z rodziny. Imbecylu.
Jest wiele prac do których można iść i nie ryzykować. Niestety niektórzy urodzili się niewolnikami i całe życie musza żyć z batem nad karkiem.
Nie znajdę się w twojej sytuacji bo mam dobre wykształcenie i pochodzę z dobrze sytuowanej rodziny inteligenckiej. Nigdy u nas nie było biedaków i nieudaczników życiowych żeby musieli iść do niewolniczej roboty żeby nie umrzeć z głodu pod mostem.



Następny debil... latte to przejaskrawiony przykład, na chodniku może Cię jakiś pijus rozsmarować albo ameba która myśli że skoro dawał radę w need for speed to na ulicy zrobi to samo, możesz potknąć się o wystającą kostkę i skończyć z przerwanym rdzeniem. I co zamkniesz się w piwnicy? Całe życie wiąże się z ryzykiem, i przeważnie dopadają nas sytuacje których nawet byśmy nie brali pod uwagę. Nie nie pracuję już w takich warunkach, mam papiery i w robocie mogę przebierać... aha, kolega od ktorego zaczęła się dyskusja wyraźnie napisał że był pod ścianą i nie miał wyboru, a skoro Tobie życie oszczedzilo takich atrakcji to zanim zaczniesz kogoś wyzywać rozpedz się i zapierdol barana w ścianę na otrzezwienie. Nawet widać to inteligenckie pochodzenia, szczególnie w szacunku do adwersarzy w dyskusji i wypowiadaniu się w tematach o których nie ma się pojęcia. Niestety kolego ale Ty byś nie poznał inteligencji nawet gdyby z politowaniem splunela Ci pod nogi.
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2020-05-14, 3:29 1
Legion666 napisał/a:

Nie takie rzeczy się robiło na budowie,(...)


Majster cie ruchał w dupe na sucho i handluj z tym. Nikogo nie obchodzi historia twoja, twojej chorej żony i dzieci, bo jeśli zaczynasz zdanie od "nie takie rzeczy się robiło" to znaczy tylko tyle, że jesteś głęboko dumny ze swojego nieszanowania życia i typowo polsko-robolskiego podejścia "co to nie ja". Polski rynek pracy jest w czarnej dupie przez takich ludzi jak ty.
Zgłoś