18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
G................D 2016-04-11, 21:28 6
borys kafarov ?
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-04-11, 21:29 29
Iwan, skończyło nam się paliwo, musisz ciągnąć z Petera do Moskwy Dawaj Dawaj Dawaj!!
Zgłoś
Avatar
kubex10091 2016-04-11, 21:40 1
Proste, że jadą po wódkę. Do lokomotywy więcej wejdzie.
Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2016-04-11, 21:55 2
taśma (vel lina)luźna a ten cięgnie hehe
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-04-11, 22:07
Ruskie sterydy.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2016-04-11, 22:22 61
Wierzcie już nie, ale ruszenie czegoś co ma tak minimalne opory ruchu wcale nie jest takie szalenie trudne... Odhamowaną lokomotywę przetoczy dwóch przeciętnie zbudowanych facetów podpierając się o podkłady, albo jeden taki byk.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2016-04-11, 22:30 4
Insaner napisał/a:

Wierzcie już nie, ale ruszenie czegoś co ma tak minimalne opory ruchu wcale nie jest takie szalenie trudne... Odhamowaną lokomotywę przetoczy dwóch przeciętnie zbudowanych facetów podpierając się o podkłady, albo jeden taki byk.



Nie spodziewaj się, że wiele osób to pojmie, ja się o tym przekonałem na zajezdni tramwajowej, że ruszyć taki tramwaj "na wolnym" biegu, jest dość łatwo, wcześniej sam bym nie uwierzył.
Zgłoś
Avatar
saves 2016-04-11, 23:51
A jakby się pośliznął i lokomotywa by po nim przejechała?
Zgłoś
Avatar
Szaman839 2016-04-12, 0:06 5
@up
Cieszył byś się bardziej
Zgłoś
Avatar
assire 2016-04-12, 1:18 2
Najtrudniej jest pokonać tarcie statyczne, dlatego tak ostro walczył na początku, ale jak już ją ruszył to tarcie kinetyczne jest kilkukrotnie mniejsze, stąd luźna lina.
Zgłoś
Avatar
Cienió 2016-04-12, 1:24 3
Jak czegoś nie widziałeś to wejdź na ruskie strony internetowe... tam zobaczysz jak człowiek holuje pociąg, jak babka idzie nago środkiem ulicy, jak ludzie skaczą z okien, jak jeżdżą pod prąd mając pretensję do kierowców z naprzeciwka, zobaczysz jak wali się wódę ze słoików po ogórkach, a następnie tymi słoikami stawia się bańki na plecy i tak można wymieniać cały dzień...

Myślę, że ruskie to nawet już nie stan umysłu, to moim zdaniem inna rasa.
Zgłoś
Avatar
muszken 2016-04-12, 2:59
Insaner napisał/a:

Wierzcie już nie, ale ruszenie czegoś co ma tak minimalne opory ruchu wcale nie jest takie szalenie trudne... Odhamowaną lokomotywę przetoczy dwóch przeciętnie zbudowanych facetów podpierając się o podkłady, albo jeden taki byk.



Ale głupoty gadasz. Taka lokomotywa 4 osiowa ma ok 84 tony wagi i na każdą oś przypada silnik trakcyjny który poprzez przekładnie zębatą nieodpalony zamiast napędzać stawia opór nia ma mowy żeby dwóch przeciętnie zbudowanych facetów przepchało taka lokomotywkę, no chyba, że łomami odpychając koła od szyn
Zgłoś
Avatar
Bartolomeo92 2016-04-12, 3:09
Powinien mu pod koniec powiedzieć "dobra, puściłem hamulec, teraz możesz serio ciągnąć"

I myślę, że ze względu na masę, znacznie łatwiej taki pociąg ruszyć, niż zatrzymać
Zgłoś
Avatar
urwisk44 2016-04-12, 3:43 5
kurwa jakby pas pękł to by poleciał w kosmos
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie