18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
zwierzak30 2024-08-08, 12:41 50
Jedzie se chłop po ścieżce rowerowej zgodnie z przepisami.
Cymbał wymusza pierwszeństwo,nie tylko na rowerzyście.
A ty go od debili?
Ciekawe jak na ciebie w towarzystwie mówią?
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-08, 13:20 17
rowerzysta ma rację, jechał prawidłowo, spokojnie swoim pasem, to ten pojebany knur w ciężarówce wpierdolił się na środek i stoi nie wiadomo po co

ja też jeżdżę rowerem (tak możecie się wyżyć, bo nie stać mnie na samochód a komunikacji zbiorowej nie znoszę) i bardzo często są takie wredne zachowania kierowców, blokowanie przejazdu albo pasa dla rowerów zupełnie bez sensu, a najlepszy numer to jest jak ktoś się zatrzyma przy jezdni, że ja go muszę ominąć , to rusza i spycha mnie na drugi pas pod inne samochody... chuje są wśród wszystkich kierowców i rowerzystów, tylko kierowca może więcej... a najwięcej może kierowca ciężarówki
Zgłoś
Avatar
bardak 2024-08-08, 13:26 15
Przecież dobrze powiedział, więc czemu debil?? Nic tak nie wkur*ia jak pajac, który tak się ustawia autem, że blokuje manewr innym. Bo albo jemu się śpieszy albo jeśli on ma czekać to Ty czekasz razem z nim.
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-08-08, 13:59 8
Przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym nakładają na kierujących pojazdem obowiązek, aby zbliżając się do przejazdu dla rowerów zachowali szczególną ostrożność i ustąpili pierwszeństwa kierującemu rowerem, który już znajduje się na tym przejeździe, a nie, gdy na ten przejazd wjeżdża!

tutaj więcej:

ksp.policja.gov.pl/wrd/aktualnosci/122218,PIERWSZENSTWO-NA-PRZEJEZDZIE...
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-08, 16:39 15
Eksperci ruchu drogowego, bez pojęcia o życiu dorosłych chłopców w dużych ciężarówkach. Najpierw traktory przeszkadzały, teraz to, a jutro pewnie tramwaje i trolejbusy. Ludzie zapierdaIać muszą na gospodarkę, ale pan na rowerze wielce oburzony, mimo że finalnie i tak znalazł proste rozwiązanie problemu. Japierdole, jaki ten nasz naród jest dla siebie wyrozumiały...

Dobra, nie ma się co rozwodzić na ten temat. Długie komentarze są chujossące
Zgłoś
Avatar
AndrzejMen7 2024-08-08, 17:03 5
Nie rozumiem dlaczego debil na rowerku,a może to ty pisałeś o sobie kocu. Takich debili jak ty którzy nie rozumieją ruchu drogowego jest w chuj,a może to ty siedziałeś za kierownicą tej betoniarki,tylko jeden debil wie,jak Ty. Pało.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-08, 18:47 3
CriSStopher napisał/a:

Przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym nakładają na kierujących pojazdem obowiązek, aby zbliżając się do przejazdu dla rowerów zachowali szczególną ostrożność i ustąpili pierwszeństwa kierującemu rowerem, który już znajduje się na tym przejeździe, a nie, gdy na ten przejazd wjeżdża!
tutaj więcej:



a gdzie ty tam widzisz jakiś przejazd?
Zgłoś
Avatar
elim 2024-08-08, 19:23 7
Szkoda że nie przejechał przed tą ciężarówką, wtedy mogła być akcja jak z Azji z rozjechaniem pedalarza, niedawno byłem świadkiem czegoś w ten deseń, na przejazd wjechał autobus przegubowy i staną czekają aż będzie miał wolne żeby wyjechać na główną drogę, no to w takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak poczekać aż sobie pojedzie, ale pewne pani była bardzo niecierpliwa i postanowiła ominąć ten autobus od jego przodu, kiedy przedniego wjechała to autobus akurat ruszył, miała szczęście że kierowca miał dobry refleks bo tylko ją postraszyło. Po wszystkim dogoniłem tę tępą dzidę i próbowałem jej wytłumaczyć żeby nigdy nie wjeżdżała/wchodziła w ten sposób przed duży pojazd bo ten po prostu może ją rozjechać, nie wiem czy coś do nie dotarło.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-08-08, 23:54 11
Szkoda że nikt z kabiny nie wysiadł i nie zajebał pedałowi w ryj. Film nabrałby "rumieńców"
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-08-09, 3:27 12
debil na rowerku. oni nigdy nie mogą poczekać. zawsze ma bydlę pierwszeństwo.
ciężarówka musiała tam stanąć, bo inaczej nigdy nie skręci.
Zgłoś
Avatar
symptomCOVID19 2024-08-09, 11:09 3
zwierzak30 napisał/a:

Jedzie se chłop po ścieżce rowerowej zgodnie z przepisami.
Cymbał wymusza pierwszeństwo,nie tylko na rowerzyście.
A ty go od debili?
Ciekawe jak na ciebie w towarzystwie mówią?


Widać zasady kultury sa ci i tobie podobnym obce , nic dziwnego że w tym kraju tak sie jeździ widac uwielbiacie korki bo przepuścić kogos na deodze to zbyt duża potwarz .
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2024-08-09, 18:05 1
symptomCOVID19 napisał/a:

...widac uwielbiacie korki bo przepuścić kogos na deodze to zbyt duża potwarz .



Widziałeś, żeby ktoś kogoś przepuścił na tym filmie?
Zgłoś
Avatar
tars 2024-08-09, 19:16 3
zwierzak30 napisał/a:

Jedzie se chłop po ścieżce rowerowej zgodnie z przepisami.
Cymbał wymusza pierwszeństwo,nie tylko na rowerzyście.
A ty go od debili?
Ciekawe jak na ciebie w towarzystwie mówią?



Ja tu wymuszenia pierwszeństwa nie widzę, ciężarowy wjechał na ddr długo przed rowerzystą. Inna sprawa, że kierowca cielę.
Zgłoś
Avatar
HariPota 2024-08-09, 22:46 2
zwierzak30 napisał/a:


Ciekawe jak na ciebie w towarzystwie mówią?



Spierdolina
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie