18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Degradacja termiczna podłogi, jako czynnik motywacyjny
_................_ • 2013-12-26, 11:58
Czy wam udzielił się świąteczny nastrój, choinka, życzenia i inne duperele?

Chuj z tym, są ważniejsze rzeczy na świecie. Np nauka pisania bez użycia dłoni, plus ciekawe komentarze.



W tłumaczeniu na polski:
Naucz się kurwa angielskiego.

Jeśli kogoś to razi, macie słodkiego pieska:
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2013-12-26, 12:06
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
a................m 2013-12-26, 12:16 13
piwo za pieska. tylko za pieska ...
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2013-12-26, 12:33
Kolo na zdjęciu się wkurwił bo nie ma ciasteczek
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-12-26, 12:55 2
@up
To może na Hardzie zróbmy dział "MATERIAŁY PO ANGIELSKU" skoro ten jeżyk może kogoś razić .
No to może ja zaskarżę moje nauczycielki od niemieckiego (jakoś nigdy nie szło mi z drutem kolczastym), które też w niezbyt delikatny sposób zmuszały mnie bym się go uczył.
Czym innym jest wytykanie braków, a czym składanie bezpośrednich propozycji seksualnych obcej osoby. Nie oceniam cię, mamy 21 wiek, ale jakoś nie skorzystam.
Więc albo:

Albo:
Zgłoś
Avatar
Pącki 2013-12-26, 13:07 13
Jak można nie umieć angielskiego w XXI wieku??!! No jak???!! Trzeba być albo tumanem, albo kiblować w podstawówce n-ty rok
Nie mówię, żeby od razu zdawać LCCI, wiedza z gier komputerowych + trochę ćwiczeń w gimnazjum wystarczy, żeby dogadać się z każdym dokształconym człowiekiem na naszym globie.
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2013-12-26, 13:14 3
@up nie o to chodzi, chodzi o to, że powszechnie się uważa, że angielski to podstawa do przeglądania sadistic'a,

znam niemiecki, rosyjski i podstawy włoskiego i nie rozumiem jak można się jarać znajomością angielskiego, uczę się języków, które chcę znać a nie które mogą się przydać do porozumiewania się na całym świecie bo idąc tym tokiem myślenia położył bym nacisk raczej na chiński bądź któryś z dialektów arabskich
Zgłoś
Avatar
Pącki 2013-12-26, 13:15 1
@up
W dzisiejszych czasach angielski to podstawa wszystkiego, nawet w kfc musisz umieć dogadać się z obcokrajowcem, żeby nie sprzedać mu frytek zamiast kawy... Powiem więcej, jeden język nie wystarczy, żeby dostać dobrze płatną pracę, żeby wogóle być kimś minimum dwa języki obce - więc jeżeli nie umiecie angielskiego to lepiej się kurwa uczcie
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2013-12-26, 13:24 2
no tak i napisałem że znam dwa języki w stopni bdb i pracuję z wykorzystaniem tej wiedzy a anglika znam tylko podstawy i uważam, że nie jest mi do szczęścia potrzebny a zauważcie dodatkowo, że spory procent imigrantów do Wielkiej Brytanii nie zna ich rodzimego języka a z socjala korzystają, chcę położyć nacisk w moich wypocinach na fakt, że znajomość j.a. nie jest czymś bezwzględnym i o ile wstawianie postów w tym języku nie jest czymś złym o tyle pisanie, że jak ktoś nie zna języka angielskiego to debil, a tak to odbieram, jest nie na miejscu
Zgłoś
Avatar
Pącki 2013-12-26, 13:31
Jak znasz to spoko Mi biegły angielski i łamane szprechanie niemieckim wystarcza, żeby rozumieć internety
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-12-26, 13:51
Piwo za obrazek.
Piwo za tłumaczenie
Piwo za pieskę niebieskę.
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2013-12-26, 22:28
tak tak, 2 jezyki zeby dostac prace, ja pierdole. skad wy bierzecie takie informacje? wystarczy znac angielski w stopniu komunikatywnym i tyle. na chuj komu wiecej jezykow? jak niemiec chce ze mna pogadac, to niech napierdala w angielskim, nie widze problemu.
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2013-12-26, 23:18 3
RottenFetus napisał/a:


W tłumaczeniu na polski:
Naucz się kurwa angielskiego.


Ale mnie wkurwia takie coś. Mnie to akurat nie dotyczy ale może ktoś jest z czasów kiedy uczono się rosyjskiego. To nie kwejk, że wiek uzytkownikow nie przekracza 16 lat.
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2013-12-26, 23:30
faktycznie, słodki ten piesek
Zgłoś
Avatar
KociBolec 2013-12-26, 23:55 1
@Pącki a Twoi rodzice, dziadkowie też napierdalają tak ładnie po angielsku jak ty? Jeśli nie to wychowali Cię tumani albo spadochroniarze.
Zgłoś