18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Dekalog Jarosława
S................z • 2010-09-02, 14:28
W związku z wykluczeniem Migdalskiego...

Jam jest Jarosław - Prezes twój, którym cię w 89-tym roku, wraz z niewielką pomocą Brata mojego Lecha, wywiódł z mocy sowieckiej, z domu niewoli.
1. Nie będziesz miał Prezesów cudzych przede mną.
2. Nie będziesz brał imienia Prezesa twego nadaremno, jeśli to nie będą peany pochwalne lub kwiczenie z zachwytu na sam widok, tak jak było ostatnio na zjeździe w Poznaniu.
3. Pamiętaj, abyś dzień urodzin Braci oraz dzień śmierci Brata Mniej Ważnego jako święty święcił.
4. Czcij Prezesa swego bardziej niż ojca swego i matkę swoją.
5. Nie zabijaj pomysłów Prezesa swojego przedstawiając jakieś własne głupoty, bo wylecisz z PiS-u na zbitą mordę, tak jak Dorn.
6. Nie cudzołóż rozmawiając publicznie z politykami innych partii jeśli nie potrafisz im dokopać, lub co gorsze, okażą się bardziej inteligentni od ciebie. Szczególnie nie wdawaj się w dyskusje z Palikotem, bo ten nawet Prezesowi jest w stanie dokopać.
7. Nie kradnij wypowiedzi Prezesa twojego, przedstawiając jako własne. Zawsze zaznaczaj: "Cytuję Prezesa", lub "Tak powiedział Jarosław Kaczyński".
8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu, chyba że jest z innej niż PiS partii.
9. Nie pożądaj żony Prezesa swego, bo biedne kocisko tego nie wytrzyma.
10. Ani żadnej rzeczy (szczególnie WŁADZY!!!), która jego (Prezesa) jest.
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2010-09-03, 11:35
Z ostatniej chwili: krzyż dalej stoi.
Zgłoś
Avatar
Talisker 2010-09-03, 15:55
A kto to ten Migdalski???
Zgłoś
Avatar
shaqqy 2010-09-03, 17:32 2
Z ostatniej chwili: rząd podnosi podatki, deficyt budżetowy największy od kilkunastu lat, za rządów PO dług publiczny wzrósł o 200mld zł. Ale ważniejszy jest krzyż, pani Krzywonos i jej najnowsza książka, ogólne pierdoły w Solidarności i jakieś bzdurne spory w partii PiS.
Zgłoś
Avatar
lysux 2010-09-03, 17:34
@up

Słuszna uwaga, a mnie wkur*ia już takie smętne pie*dolenie o Jarku! Do roboty się wziąć żeby na droższy chlebek zarobić!
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-09-03, 17:36
ze śmiechu aż wszystkie zęby pogryzłem
Zgłoś
Avatar
lysux 2010-09-03, 17:51
paix napisał/a:

ze śmiechu aż wszystkie zęby pogryzłem



No to sobie nie pojesz!
Zgłoś
Avatar
Shady_7 2010-09-03, 17:52 4
o kurwa !! jak czyta się to od tyłu to nie ma żadnego sensu !!
Zgłoś