18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Dekret o wyzwoleniu kobiet
Seiljakoko • 2011-05-06, 16:07
Niektóre punkty radzieckiego "Dekretu o wyzwoleniu kobiet". Jest to historyczny akt prawny:

1. Od 1 stycznia 1918 roku znosi się prawo do stałego związku z kobietami które osiągnęły wiek od 17 do 32 lat.

4. Wszystkie kobiety których dotyczy dekret przestaja być własnością prywatną a stają się własnoscią klasy pracowniczej

5. Zarządzanie dystrybucją kobiet powierza się Radom Robotniczym , Żołnierskim i Chłopskim.

6. Obywatele mężczyźni mają prawo do korzystania z kobiet nie częściej niż cztery razy w tygodniu nie dłużej niż trzy
godziny

11. Kobiety zachodzące w ciążę zwolnione są ze swych obowiązków wobec państwa na 4 miesiące ( 3 miesiące do i 1 przed porodem )

12. Niemowlęta po upływie miesiąca oddają się pod opiekę "Ludowym Żłobkom", gdzie wychowują się i otrzymują wykształcenie do 17-letniego roku życia

16. Winni rozprzestrzeniania chorób wenerycznych będa stawać przed sądami rewolucyjnymi .

Radzie poleca się wnosić poprawki i udoskonalać dekret.


Niestety, Józef Wissarionowicz Dżugaszwili, czyli Stalin uchronił mieszkańców ZSRR przed tym dekretem .
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-05-06, 17:36
Tylko, że to nie jest akt radziecki (sowiecki), ale ustawy rad anarchistycznych
Zgłoś
Avatar
Pinkol89 2011-05-06, 17:44
"(3 miesiące do i 1 przed porodem)" hmmmmmm ...
Zgłoś
Avatar
n................t 2011-05-06, 20:03
"Niestety, Józef Wissarionowicz Dżugaszwili, czyli Stalin uchronił mieszkańców ZSRR przed tym dekretem . "
eee, w sumie. ale wolałbym (jeśliby coś takiego teraz powstało), żeby kurestwo wśród kobiet nie rozprzestrzeniało się tak, jak dresiarstwo i głupota na ulicach
Zgłoś
Avatar
eles 2011-05-07, 11:01
źródło?
Zgłoś
Avatar
mildyner 2011-05-07, 13:58
Właśnie Pinkol, czy to czasem nie o 3 mies. po poczęciu i jeden przed porodem chodziło?
Zgłoś
Avatar
IIWW 2011-05-09, 23:48
wydali to bolszewicy trockiści. ljplus.ru/img3/h/a/hasid/_seksrevolyuciya.jpg tu macie źródło, jeśli znacie rosyjski rzecz jasna. generalnie to mało znana część historii... duże piwo dla autora.
Zgłoś
Avatar
edge 2011-05-11, 18:19
mildyner napisał/a:

Właśnie Pinkol, czy to czasem nie o 3 mies. po poczęciu i jeden przed porodem chodziło?



A co przez te 3 miechy po poczęciu trędowata jest? Chodziło o 3 miechy przed porodem i 1 po, ale jak zwykle musi się gdzieś chochlik zagnieździć.

Stalin nasz Pan.
Zgłoś
Avatar
Wilku94 2011-05-11, 18:26
Dwojak napisał/a:


Niestety, Józef Wissarionowicz Dżugaszwili, czyli Stalin uchronił mieszkańców ZSRR przed tym dekretem .


Chyba na szczęście
Zgłoś
Avatar
Vindigo 2011-05-11, 19:09 2
Faceci jakoś muszą leczyć swoje chore kompleksy, pozostaje chyba tylko ich olewanie (facetów rzecz jasna)
Zgłoś
Avatar
typczan 2011-05-11, 22:49
Masz piwo za Radom .
Zgłoś
Avatar
s................y 2011-05-14, 10:39
Thelema a jak myslisz skad sie biora u mezczyzn te chore kompleksy chyba nie znieba co ?? to wasza wina kobiet ze same nie wiecie czego chcecie czy duzego chuja ktory was pprzeora jak zwykla lale do dmuchania czy moze faceta z malym ale takiego co oprocz dziury zauwazy w was jeszcze czlowieka i bedzie mial do was szacunek ??
Zgłoś
Avatar
B................g 2011-05-15, 12:25 1
stary napisał/a:

to wasza wina kobiet ze same nie wiecie czego chcecie czy duzego chuja ktory was pprzeora jak zwykla lale do dmuchania czy moze faceta z malym ale takiego co oprocz dziury zauwazy w was jeszcze czlowieka i bedzie mial do was szacunek ??



Ja pierdolę.
Jakie wy kobiety poznajecie, w Twoim poście wyczuwam frustracje z powodu małego członka.
Są tępi faceci, są głupie kobiety, proporcja 1:1.

A co do wymagań kobiet, nie możesz tego połączyć?
Dobrze ją zerżnąć, a jednocześnie być wyjątkowym mężczyzną?

P.S udane życie seksualne jest konieczne w związku, pogódź się z tym.
Zgłoś
Avatar
s................y 2011-05-15, 15:07 1
Bóg

To co napisales masz racje tylko kto powiedzial ze nie jestem dobrym mezczyzna ktory jednoczesnie moze dobrze zerznac kobiete napisalem ogolnikowo a ty odrazu wylapales to co cie najbardziej boli i sie dojebales jak gimbus ja mam zajebiscie udane zycie seksualne z moja kobieta o ktyrym ty pewnie mozesz pomarzyc i tak wogole czemu cytowales fragment wypowiedzi a nie calos robisz jak pierdoleni jechowcy ktorzy przypierdalaja sie do religi katolickiej wylapujac fragmenty bibli jestes takim samym gnojem jak oni za robote byscie sie wzieli i rowy posprzatli

Co do wymagan kobiet to sie jebles bo ja dobrze i rzne swoja kobiet i jestem dla niej dobry wpierdalasz sie miedzy mlot a kowadlo nie wiedzac ze Thelema to moja ..... no wlasnie my razem mamy wieksze darcie niz ty sobie mozesz wyobrazic ale pewnie nitk cie nie lubi to postanowiles sie wysilic i zablysnac w sadolowym swiecie milego spinania sie

P.S. Nie mam nic do kociej wiary ale to wpierdalanie sie do domow i nauczanie jest wkurwiajace i bez znaczenia czy robia to katole, brudasy, jechowcy itp po prostu nie lubie jak ktos na sile mnie do czegos namawia
Zgłoś
Avatar
B................g 2011-05-16, 7:57 1
Koniec dyskusji, wygrałeś.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie