18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:18
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
Avatar
czyzak 2011-12-04, 8:17 1
Przypomina mi to trasę przy śnieżnych kotłach w Karkonoszach i jak dla mnie bomba.
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2011-12-04, 12:10
hardkorowa dróżka
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-12-04, 12:52 2
@up, @upup...

Tak... rzeczywiście iście hardkorowe. Karkonosze, Bieszczady i inne kurestwa o zaokrąglonych wierzchołkach i nachyleniu stoków w sam raz dla wycieczek szkolnych albo emerytów to nie góry.

Wpełzli na Śnieżkę, a radochy mają tyle, jakby Orlą Perć po ciemku zdobyli. Alpiniści pierdoleni.
Zgłoś
Avatar
(................) 2011-12-04, 13:18 64
@up

I na chuj tak hejtujesz;] Skoro jesteś tak wyjebanym w kosmos alpinistą z najwyższej półki to może podzielisz się z nami swoją wiedzą i przygodami? A nie sadzisz niczemu nie służące komentarze "wszystko to gówno, JA to jestem hardkorem".
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-12-04, 13:54 4
Cytat:

I na ch*j tak hejtujesz;] Skoro jesteś tak wyj***nym w kosmos alpinistą z najwyższej półki to może podzielisz się z nami swoją wiedzą i przygodami? A nie sadzisz niczemu nie służące komentarze "wszystko to gówno, JA to jestem hardkorem".


Marsz do kuchni i zaparz sobie kubeczek melisy. Za bardzo się unosisz chłopczyku, później będziesz miał problemy z serduszkiem. Nie muszę popierdalać w japonkach po Himalajach żeby stwierdzić, że jeśli dla kogoś wyjście na Śnieżkę jest 'hardkorową dróżką', to musi mieć solidnie najebane pod sufitem albo góry na Wikipedii oglądał. Sam natomiast nie reprezentujesz sobą na tyle dużo pozytywnych cech, abym opisywał ci tutaj moje przygody.
Zgłoś
Avatar
Haunuva 2011-12-04, 14:22
Ja pierdole, kolejny suchar o hameryce. Za tak chujowy podpis do filmu piwa nie ma.
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2011-12-04, 15:03
@NobliwyWojak
TY swoje kompleksy leczysz przez upławy agresji? Tylko pytam.
Zgłoś
Avatar
leszek1987 2011-12-04, 15:05
co za emo
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-12-04, 15:11
Phallucifer napisał/a:

@NobliwyWojak
Ty swoje kompleksy leczysz przez upławy agresji? Tylko pytam.


Zaprzeczam, ale jeśli tobie agresja wydobywa się z pochwy, to możesz liczyć na moje współczucie. Tylko odpowiadam.
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2011-12-04, 15:18
polacy jak mają wódke to nic nie jest im straszne ; )
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2011-12-04, 16:48 3
Haunuva napisał/a:

Ja pierdole, kolejny suchar o hameryce. Za tak chujowy podpis do filmu piwa nie ma.



Kolo chuja mi lata to czy dasz mi wirtualne piwo w internetowym serwisie czy tez moze i nie.
Zgłoś
Avatar
edge 2011-12-04, 17:27 2
jeremyirony napisał/a:



Kolo chuja mi lata to czy dasz mi wirtualne piwo w internetowym serwisie czy tez moze i nie.



Jak ci coś koło chuja lata to wypada go w końcu umyć.
Zgłoś
Avatar
kumos 2011-12-04, 18:04
NobliwyWojak napisał/a:


Marsz do kuchni i zaparz sobie kubeczek melisy. Za bardzo się unosisz chłopczyku, później będziesz miał problemy z serduszkiem. Nie muszę popierdalać w japonkach po Himalajach żeby stwierdzić, że jeśli dla kogoś wyjście na Śnieżkę jest 'hardkorową dróżką', to musi mieć solidnie najebane pod sufitem albo góry na Wikipedii oglądał. Sam natomiast nie reprezentujesz sobą na tyle dużo pozytywnych cech, abym opisywał ci tutaj moje przygody.



może samo wejście nie jest, ale gdy tak mocno wieje to na pewno jest to wyczyn.
Pamietaj też kozak w internecie= pizda w świecie więc
Zgłoś
Avatar
Wąski 2011-12-04, 18:54
@NobliwyWojak
Ktoś chyba miał dziś zły dzień. Tylko stwierdzam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie