18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
defcon1 2013-05-05, 12:17 1
Mam taki sam mikrofon
Przez wieleset lat nie mieliśmy demokracji. Cała cywilizacja powstała w niedemokratycznych ustrojach. Najpotężniejsze imperia były rządzone przez ludzi którzy urodzili się by rządzić. Twardych, konsekwentnych ludzi z wizją, przeogromną wiedzą i niebywałym sprytem i inteligencją. Starożytny Rzym, Wielkie Cesarstwo Narodu Niemieckiego, Cesarstwo Francuskie za Napoleona, starożytna Grecja, nigdzie nie było demokracji.

Demokracja to zaprzeczenie, polarne przeciwieństwo wszystkiego, co osiągnęliśmy do tej pory. To maszynka do mięsa dla tępych mas. Kiedy wyobrażam sobie Gajusza Juliusza Cezara, króla Leonidasa, Jagiełłę czy kogokolwiek, a obok niego wąsacza który zaprasza na marsza w bulu i nadzieji, to śmiać mi się chce.
Zgłoś
Avatar
D................0 2013-05-05, 12:20 1
Kurwa, jebane lemingi - nauczcie się, jak nie wiecie na kogo głosować i głosujecie na uśmiechnięte ryje i pierdolenie, propagandę w TVNie to lepiej nic nie róbcie. Tak jak kolega wyżej powiedział, siłą idiotów jest liczebność. W tym kraju nie są do wyboru tylko partie zasiadające w parlamencie. Niech każdy głosuje na tą partię która zgadza się z waszymi poglądami. Wkurwia mnie np jak ktoś nawet nie wie czy głosuje na lewicę, czy prawicę, ale potem ma pretensje, że czegoś państwo dla nich nie robi.
Zgłoś
Avatar
Roszpunl 2013-05-05, 12:24 1
Widzę, że niektórzy nie zrozumieli przesłania filmiku. Otóż przekaz był następujący: pokazanie problemu bezmyślnego głosowania na to, co się zobaczy. Człowiek nie interesujący się polityką, idzie na wybory i decyduje o swoim losie, choć nie wie co wybiera, na kogo głosuje, jakie dokładnie ma ten człowiek intencje, program. Głupota ludzka nie zna granic. I widać to dogłębnie. Nie wiem, co się dzieje ale zagłosuje na niego, bo obiecuje mi lepsze życie... Tylko jest lekki problem. Tępymi masami łatwiej kierować i to jest fakt. Bo można się pomylić i zagłosować, źle. Błędy są dopuszczalne, tylko jest taka różnica, iż człowiek inteligentny zobaczy, że zrobił źle i więcej tak nie zagłosuje. Ba, jeśli będzie wystarczająca ilość tych inteligentnych to i z powodzeniem można wystosować weto.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-05, 12:25 1
Halibut napisał/a:



PO ma swój oddział na sadolu?



Ja jestem z oddziału Reptlian NWO i jutro masz wsadzonego "cipa" w dupę, złamasie.
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-05-05, 12:35
RockyWood napisał/a:

krótko o demokracji:

W demokracji inteligentny profesor ma mniej do gadania niż dwóch tępych pijaczków z pod budki.


No właśnie pokazałeś swoją ortografią ty pierdolony debilu ja jebe
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2013-05-05, 12:37
a chuj mi po tych wyborach jak głosuje na ludzi z mojego regionu, którzy coś konkretnego robią, a wyżej i tak wejdą te zakłamane chuje wybrane przez kierownictwo partii? To jest żart, a nie wybory. Gdyby wybory były większościowe (już mniejsza o konkretna realizację), już byśmy nie mieli w sejmie tych zakłamanych mord, a przynajmniej sami bylibyśmy odpowiedzialni za to kto nami rządzi.
Zgłoś
Avatar
adresikpuma 2013-05-05, 12:38
nawet nie ma na kogo głosować wszystkie chu*je takie same w tym sejmie....
Potrzeba jakiejś nowości która by to kure*stwo porozwieszała przy głownych drogach ku przestrodze.
Po pierwsze musimy wystąpić z uni,po drugie reanimacja polskiego przemysłu
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-05-05, 12:48
Czekamy aż ktoś wyskoczy żeby głosować na Korwina. (Ozjasza Goldberga)
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2013-05-05, 12:56 4
Głosować na Korwina !!! Ostatni głos prawicy !
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-05-05, 13:02
Skąd wy bierzecie tę informację, że Korwin się nazywał Ozjasz Goldberg tyle razy o tym słyszałem i jakoś szczególnie wiarygodnych informacji nie widziałem. Tępe trolle
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-05-05, 13:11 1
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Tępe światowe ryje, które nie wiedzą w jakim województwie leży Szczecin, nie interesują się polityką, tylko głosują tak jak napomkną na TVNie w przerwie między gołą dupą a rynsztokowymi żartami. Zaraz jakiś przedstawiciel tej młodej wykształconej inteligencji ze slumsów wielkich miast na mnie naskoczy pierdoląc to co zobaczył w swojej nowoczesnej telewizji. Na chuj ja to piszę, z debilami się nie wygra, ich siła to liczebność i głupota, a wybory już za rok...



Panie ekspert, na złość Tobie zagłosuję na Palikota lub Kaczyńskiego.



I weź mi zabroń.
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-05-05, 13:16
!Timon napisał/a:

@tds1974

Znać się na polityce na poziomie inteligentnego wyborcy to znać cały program wyborczy partii na która chce się głosować i wiedzieć jak chcę swoje postulaty zrealizować. Kim są twarze partii i jak wyglądała ich działalność wcześniej. Tyle wystarczy. Nawet nie musi być specem od innych ugrupowań.
Jeśli nie wie na kogo głosować to inteligentny wyborca bierze i zapoznaje się z programem wyborczym WSZYSTKICH partii startujących w okręgu [chyba, że nazwa do bólu przemawia za poglądami - np. KPP]. Wcześniej oczywiście sprawdza jakie partie są do wyboru.

Jak już ktoś ma bezmyślnie wybierać między PiS/PO/SLD/PSL/RP to niech już odda głos na 'Ruch Jana bez ziemi' czy cokolwiek innego. Później takie chuje z jednej czy drugiej partii mówią, że są głosem narodu bo mieli ~40% poparcia przy frekwencji 40%. I tylko dlatego mogą się pochwalić poparciem AŻ 16% bo jakiemuś idiocie nie chciało się zobaczyć kto jeszcze startuje w wyborach.



Pytanie zostało zadane w taki sposób, że większość ludzi odpowie że się nie zna. Pytanie nie jest precyzyjne, dlatego większość ludzi słysząc: ,,czy znasz się na polityce?'',myśli sobie że muszą znać definicje ustrojów, znać z imienia i nazwiska każdą osobę z danej partii oraz znać na wyrywki i od tyłu cały plan wyborczy danej partii... odpowiadając, że się nie znają, po prostu się asekurują przed kamerą.... tak żeby za chwilę nie dostać jakiegoś pytania ,,z dupy'' np. w wypadku gdyby ktoś powiedział że się zna na polityce, koleś prowadzący mógłby zapytać o działalność Kwaśniewskiego w latach 92 -93... Niby znany koleś, ale mało kto podałby z pamięci konkretne dane.

Co do bezmyślnego oddawania głosów to mam trochę lepszą alternatywę. Jeśli nikt nie zasługuje na twój głos, to po prostu oddaj głos nieważny w ramach obywatelskiego protestu... lub dopisz swojego ojca, dziadka itp. Obywatelski obowiązek spełniony i głos nie wspomoże ,,najmniejszego zła'' ze wszystkich na liście.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-05-05, 13:18
NSZowiec napisał/a:

Skąd wy bierzecie tę informację, że Korwin się nazywał Ozjasz Goldberg tyle razy o tym słyszałem i jakoś szczególnie wiarygodnych informacji nie widziałem. Tępe trolle

\

To jest akcja dezinformacyjna żydokomuny. Mało to razy złyszałes hasła "wszyscy to żydzi szpiedzy itp". Taką ironią próbują się wykpić prawdziwi żydzi tacy jak Jerzy Urbach czy Adam (Aron) Szechter, którzy pozmieniali swoje nazwiska i trzymają dziś w łapach media czy politykę
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-05-05, 13:23 2
mihaueeek napisał/a:

Głosować na Korwina !!! Ostatni głos prawicy !



Raczej na KNP. Korwin jest coraz starszy i niedługo odejdzie. Może zostanie patronem partii może nie- kij z nim.

KNP to nie tylko Korwin- to po pierwsze.

Po drugie- KNP ma IMO najpożyteczniejszy dla ludzi program i jeśli spełnionoby go choć w małej części to wyszłoby ze sporą korzyścią dla Polski, a przynajmniej większą niż działania wcześniej wybieranych partii. Zresztą, co się będę produkował... Sami poczytajcie program KNP to się przekonacie.

Po trzecie- na bogów, jak się człowiek nie zna na polityce, nie zna programów wyborczych partii na które głosuje to niech sobie te zafajdane wybory odpuści albo doedukuje.

Mnie w demokracji też wkurwia niemiłosiernie, że tępa większość rządzi mądrzejszą mniejszością. Ustrój w którym -w założeniu- dwóch głupich, zapijaczonych meneli może przegłosować jednego, wykształconego, inteligentnego człowieka z dobrą pracą jest zwyczajnie idiotyczny i to jest kuźwa fakt niezależnie od tego co jakiś lewak będzie skomlał.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-05-05, 13:30 1
orbiu napisał/a:



"Oso­by używające więcej niż 3 wyk­rzyk­ników lub py­taj­ników to oso­by z za­burze­niami włas­nej oso­bowości. " T. Pratchett.


W przypadku tekstu pisanego możliwe, jako że wiąże się to z 'wysiłkiem' stawiania kolejnych znaków, nieadekwatnym do oczekiwanych rezultatów. Natomiast, na pewno nie w przypadku pisania na komputerze, ponieważ to jest tylko i wyłącznie dłuższeeeeeeeeeeeeeee przytrzymanie klawisza, beż żadnych kryjących się za tym manii.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie