18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

demokracja
nowynick • 2021-06-28, 16:13
Co ma wspólnego demokracja z gwałtem zbiorowym?




W obu przypadkach decyduje większość

2021-06-28, 16:14
tak zwane mieszane uczucia

2021-06-28, 16:17
Halman napisał/a:

tak zwane mieszane uczucia



Nie

2021-06-28, 16:20
Tagor napisał/a:

Nie


a co zgwałcili cię zbiorowo?

2021-06-28, 16:25
Halman napisał/a:

a co zgwałcili cię zbiorowo?



gorzej, wybrali mi obecny rząd... ;)

2021-06-28, 16:28
nowynick napisał/a:

gorzej, wybrali mi obecny rząd...



jak się dajecie sprzedać za pińcet grajcarów...

2021-06-28, 16:42
Halman napisał/a:

jak się dajecie sprzedać za pińcet grajcarów...



Ty się nie dałeś, ja nie i pewnie z 95% użytkowników tego portalu. Dała jednak większość. A większość w Polsce to nie wykształciuchy (do czego to doszło żeby władza obrażała osoby wykształcone BTW?), większość to nie klasa średnia, przedsiębiorcy czy ludzie jakkolwiek zaradni i samodzielni. Większość od 6 lat to wyborcy, którzy są totalnym przeciwieństwem do cech wspomnianych powyżej.. Sprytni politycy tylko to wykorzystują do bogacenia siebie i swoich rodzin a w motłoch rzucają złotymi groszami. Dlatego tak bezwstydnie porównuję demokrację i gwałt zbiorowy, bo czuję się dymany przez większość Polaków od wielu lat...

2021-06-28, 16:53
nowynick napisał/a:

Ty się nie dałeś, ja nie i pewnie z 95% użytkowników tego portalu. Dała jednak większość. A większość w Polsce to nie wykształciuchy (do czego to doszło żeby władza obrażała osoby wykształcone BTW?), większość to nie klasa średnia, przedsiębiorcy czy ludzie jakkolwiek zaradni i samodzielni. Większość od 6 lat to wyborcy, którzy są totalnym przeciwieństwem do cech wspomnianych powyżej.. Sprytni politycy tylko to wykorzystują do bogacenia siebie i swoich rodzin a w motłoch rzucają złotymi groszami. Dlatego tak bezwstydnie porównuję demokrację i gwałt zbiorowy, bo czuję się dymany przez większość Polaków od wielu lat...



Spoko spoko, jeszcze parę lat i albo stąd sp***isz być dymany gdzie indziej na inne sposoby, albo dupa Ci się zahartuje ;)

2021-06-28, 18:18
nowynick napisał/a:

Ty się nie dałeś, ja nie i pewnie z 95% użytkowników tego portalu. Dała jednak większość. A większość w Polsce to nie wykształciuchy (do czego to doszło żeby władza obrażała osoby wykształcone BTW?), większość to nie klasa średnia, przedsiębiorcy czy ludzie jakkolwiek zaradni i samodzielni. Większość od 6 lat to wyborcy, którzy są totalnym przeciwieństwem do cech wspomnianych powyżej.. Sprytni politycy tylko to wykorzystują do bogacenia siebie i swoich rodzin a w motłoch rzucają złotymi groszami. Dlatego tak bezwstydnie porównuję demokrację i gwałt zbiorowy, bo czuję się dymany przez większość Polaków od wielu lat...



Ogólnie jak spojrzysz w okół to wszędzie mamy socjalny cyrk, oczywiście można powiedzieć, że oni mają kraj bogatszy, ale to nie zmieni faktu, że wszędzie panuje taki populistyczny szajs i czarowanie debili mówieniem o wyrównywaniu szans i inne takie, zresztą obecna lewica u nas która wkrótce będzie conajmniej w koalicji rządzącej ma o wiele więcej jeszcze bardziej poj***nych pomysłów, zobaczcie na ich poprzedniego kandydata na RPO, facet który zaciekle broni ludzi, którzy nielegalnie zajmują lokale prywatnych osób, typowa komuna, jesteśmy na równi pochyłej i coraz bliżej powtórki z komunizmu.

Demokracja zawsze będzie ch*jowa jeżeli nie zmieni się nabywania prawa wyborczego poprzez egzaminy a nie z automatu po 18nastce.

2021-06-28, 19:45
jeżeli w waszych pustych głowach roi sie nawet cień przekonania, że w demokracji decyduje jakaś większość to żal mi was naiwni użytkownicy sadola. Gówno ma dodecydowania większość. Decydują politycy a w zasadzie różnego rodzaju służby i pieniądz. A jesli potrzeba waszych głosów to robi się z waszych mózgów papkę w mediach i wy tę papkę wpie**alacie krzycząc na ulicach i pisząc w sieci. Poniewważ połowa krzyczących nie ma pojęcia za czym krzyczy wystarczy przekonać tylko drugą połowę że trzeba krzyczeć. Demokracja jest ogólnie ch*jowa bo mimo, że możesz sobie teraz pisdać bzdury jak ja na sadolu ciesząc się wolnoscią słowa to w zasadzie zachowujemy sie tak jak chce to ktoś inny zdecydowanie mądrzejszy od nas. A ponieważ jako ogół rasy jesteśmy głupi to manipulować nami można bez problemu. Podziękujmy za to Guttenbergowi.

2021-06-29, 01:50
Rozkmina głęboka jak przecwe*one dupsko
(nie moje, od mojego wara)

2021-06-29, 02:17
Demokracja jest dobra do pewnego momentu. Bo późna demokracja ta rozwinenta jest nieefektywna i sama się pożera. I wracamy do punktu wyjścia czyli autorytaryzmu lub j***nego corporacjonizmu.

2021-06-29, 10:14
nowynick napisał/a:

Co ma wspólnego demokracja z gwałtem zbiorowym?

Demokracja to właśnie jest gwałt zbiorowy.

2021-06-29, 11:42
9 na 10 osób lubi gwałt zbiorowy :P