18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
mianas 2024-10-07, 22:32
TwójCzarnyPan napisał/a:

Dociera do was wreszcie sadole, kto demonstruje za Palestyną?



Lewacy , nieroby POwce Śmiszek i Szczerba ... Gońić Szmatogłowych zarazę ..
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-07, 22:46 2
TwójCzarnyPan napisał/a:


Wolno, ale to nie nasza wojna. Obok toczy się ważniejsza.



Przestań pić, sprzedaj butelki, kup bilet do PL i spróbuj w Warszawie zrobić demonstrację poparcia dla Palestyny. Ostatnio to sąd musiał interweniować bo Szambelan bał się, że rabin z ambasady judejczyków zdenerwuje się krzykami protestantów za oknem i będzie wielkie aj waj antysemityzm.

Gdybyś tylko miał pojęcie jaka izraelska agentura działa w Warszawie to byś nie uwierzył. Oni w PL mają monitoring "swoich miejscówek" ulokowany w pewnym znanym hotelu, który ostatnio zmienił nazwę. Miałem okazję wiele razy być w apartamencie prezydenckim i wiem, że prezydent USA nie nocuje tam dla prestiżu ani wystroju tylko dlatego, że to siedziba ich razwiedki na PL.

Studentów co na UW zorganizowali protest władze uczelni ścigają za niszczenie mienia i naruszenie miru(!)
Tak, można protestować, ale nie do końca
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-08, 0:47 1
Bul_od_bytu napisał/a:

Przestań pić, sprzedaj butelki, kup bilet do PL i spróbuj w Warszawie zrobić demonstrację poparcia dla Palestyny. Ostatnio to sąd musiał interweniować bo Szambelan bał się, że rabin z ambasady judejczyków zdenerwuje się krzykami protestantów za oknem i będzie wielkie aj waj antysemityzm.
Gdybyś tylko miał pojęcie jaka izraelska agentura działa w Warszawie to byś nie uwierzył. Oni w PL mają monitoring "swoich miejscówek" ulokowany w pewnym znanym hotelu, który ostatnio zmienił nazwę. Miałem okazję wiele razy być w apartamencie prezydenckim i wiem, że prezydent USA nie nocuje tam dla prestiżu ani wystroju tylko dlatego, że to siedziba ich razwiedki na PL.
Studentów co na UW zorganizowali protest władze uczelni ścigają za niszczenie mienia i naruszenie miru(!)
Tak, można protestować, ale nie do końca


Szczerze mówiąc, chuj mnie to obchodzi.
Na świecie w tym momencie jest pełno konfliktów, cywile giną w Jemenie, Etiopii, Birmie, Sudanie i kto urządza demonstracje? Ale jak Żydzi mordują, to już wielki problem. Naprawdę? A niby czemu? Matkę ci zabili, siostrę, sąsiada? Nie, ale to Żydzi, przecież trzeba ich jebać dla zasady.

Hipokryzja i podwójne standardy, kurwa mać.
Świat byłby lepszy, gdyby ludzie przejmowali się problemami, które są bliżej, a nie tysiące kilometrów stąd.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-08, 1:05 1
@TwójCzarnyPan: Czasami tak dobrze udajesz idiotę, że aż człowiek się zaczyna zastanawiać czy to możliwe
Zgłoś
Avatar
Morfi717 2024-10-08, 1:16 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Szczerze mówiąc, chuj mnie to obchodzi.
Na świecie w tym momencie jest pełno konfliktów, cywile giną w Jemenie, Etiopii, Birmie, Sudanie i kto urządza demonstracje? Ale jak Żydzi mordują, to już wielki problem. Naprawdę? A niby czemu? Matkę ci zabili, siostrę, sąsiada? Nie, ale to Żydzi, przecież trzeba ich jebać dla zasady.
Hipokryzja i podwójne standardy, kurwa mać.
Świat byłby lepszy, gdyby ludzie przejmowali się problemami, które są bliżej, a nie tysiące kilometrów stąd.



tak, żydłakow nalezy jebac dla zasady tak jak beduinów.

te wojny mi ciążą nie dlatego, że obchodzą mnie te homo erectusy z półwyspu, tylko dlatego, że cały świat się przez nie gotuje.

jedni i drudzy są siebie warci
Zgłoś
Avatar
Don_cziczi 2024-10-08, 2:08 2
Największą zarazą na świecie to są icki, w cichy sposób próbują sobie podporządkować świat , ale jak jesteś przeciwko nim to jesteś antysemita
Zgłoś
Avatar
kakalos 2024-10-08, 5:06
no ale nudy nima
Zgłoś
Avatar
Lassard 2024-10-08, 9:04
Czy zauważyliście ten placek butaprenu na którym trzymał się turban ? CZy to może placek krowi ?
Zgłoś
Avatar
StickerBomb 2024-10-08, 15:33
Ta i wywieźli go do nas...
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-10-08, 18:40
Zostawcie mnie ! Zostawcie! Tam sie mięso na kebaba spali.
Zgłoś
Avatar
JohnyByrd 2024-10-12, 15:25
Niezdrowa fascynacja ludami semickimi w Niemczech trwa od pokoleń. Pozbyli się jednych, to musieli sprowadzić innych. Oni się kurwa nigdy nie nauczą. Ale czemu przy okazji muszą ubogacać resztę Europy?
Zgłoś