18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
Prosty 2024-10-07, 17:11 3
Henda ho czy jakoś tak kurwo
Zgłoś
Avatar
romek134 2024-10-07, 17:15 6
tak, on chce pokoju
Zgłoś
Avatar
krz30ychu 2024-10-07, 17:18 48
romek134 napisał/a:

tak, on chce pokoju



Najlepiej trzech pokojów, salonu, kuchni i łazienki. No i żeby było za darmo. Za darmo to uczciwa cena.
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2024-10-07, 17:35 6
I puuuuuuuł w takich warunkach powstaje nowy Hitler.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-10-07, 18:58 20
Przecież tego nie da się już zatrzymać tam.

Przekroczyli masę krytyczną i płodzą się na potęge jak króliki żerując na podatnikach.
Rodowici niemcy mają wskaźnik urodzeń na poziomie ok 1.5 teraz podczas gdy ahmedy mają po 5-8-10 dzieci żerując na społeczeńśtwie.
Już nie pamiętam gdzie ale widziałem jakąś rozpiskę żymską, że jak wskaźnik urodzeń spada poniżej 1.85 to jest poziom wystarczający do zastąpienia rdzennej ludności.

Szkoda mi nawet palców...

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-10-07, 19:15 12
Byłem w weekend w Berlinie, nałaziłem się tyle, że mi krokomierz w zegarku się zawiesił , a tego zamieszania nie widziałem.

Za to widziałem pomnik upamiętniający zwycięstwo niemców nad nazistami

PS

Pierdolnęli se taki nieduży kamieniołom w centrum. Drapałem sie w głowę o chuj tu chodzi, mało mi się strupy nie porobiły

W końcu znalazłem:
Pomnik pomordowanych żydów Europy.
A już się bałem, że tą zasługę niewinnym niemczurom przypiszą
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-07, 19:39 3
Dociera do was wreszcie sadole, kto demonstruje za Palestyną?
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2024-10-07, 19:45 1
Że się nie brzydzili takiego obsmarowanego sraczka dotykać. Współczuję tym policjantom
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-07, 19:57 3
turor napisał/a:


Pierdolnęli se taki nieduży kamieniołom w centrum. Drapałem sie w głowę o chuj tu chodzi, mało mi się strupy nie porobiły
W końcu znalazłem:
Pomnik pomordowanych żydów Europy.
A już się bałem, że tą zasługę niewinnym niemczurom przypiszą


Z ciekawostek mniej znanych, tam zaraz obok, gdzie postawili bloki, stał budynek Kancelarii Rzeszy ze słynnym bunkrem, w którym Hitler pierdolnął sobie w łeb. Ponoć pod ziemią zostały jego resztki (bunkra, nie Hitlera), bo ruscy po wojnie nie dali rady rozjebać tego betonu, więc zasypali. Stoi tam tablica informacyjna.

Więc jak chcecie sadole jechać na pielgrzymkę żeby ucałować ziemię uświęconą krwią waszego Kanclerza, to już wiedzie dokąd. Możecie całować osiedlowy parking, bunkier jest podobno zaraz pod nim.
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-10-07, 19:58 5

Powinni mu dać żymski pager.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-07, 20:53 10
Dziwne, że to Izrael urządza ludobójstwo ciapatym, ale to Palestyńczykom/Hamasowi kibicować nie wolno

W przeciwieństwie do Izraela nie wysuwają wobec nas żadnych roszczeń finansowych ani nie urządzają w sejmie swoich jasełek. Nie kojarzę też żadnych zamachów w Europie, których autorstwo można przypisać Hamasowi albo Hezbollahowi więc z naszego punktu widzenia to nic do nas nie mają. Te organizacje walczą z Izraelem/USA i przyczyną ich powstania było powstanie Izraela i jego polityka na okupowanych terenach więc są raczej skutkiem niż przyczyną takiego stanu rzeczy.
Zgłoś
Avatar
Damien91 2024-10-07, 21:04
Chyba trzeba osobny dział zrobić
Zgłoś
Avatar
Riikko 2024-10-07, 21:11 1
Velture napisał/a:

Przecież tego nie da się już zatrzymać tam.
Przekroczyli masę krytyczną i płodzą się na potęge jak króliki żerując na podatnikach.
Rodowici niemcy mają wskaźnik urodzeń na poziomie ok 1.5 teraz podczas gdy ahmedy mają po 5-8-10 dzieci żerując na społeczeńśtwie.
Już nie pamiętam gdzie ale widziałem jakąś rozpiskę żymską, że jak wskaźnik urodzeń spada poniżej 1.85 to jest poziom wystarczający do zastąpienia rdzennej ludności.
Szkoda mi nawet palców...



potwierdzam. pozdro z monachium. kazdy niemiec, ktory zna swoja wartosc i ma specjalizacje spierdala, bo wie, ze za niedlugo bedzie dzichad. ja zreszta tez, tylko ja patrze na wlochy lub islandie, gdzies na wsi. jebac lewactwo.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-07, 21:47
Riikko napisał/a:

potwierdzam. pozdro z monachium. kazdy niemiec, ktory zna swoja wartosc i ma specjalizacje spierdala, bo wie, ze za niedlugo bedzie dzichad. ja zreszta tez, tylko ja patrze na wlochy lub islandie, gdzies na wsi. jebac lewactwo.


To powiedz mi, czemu najwięcej Niemców spierdala do USA, gdzie można dostać kulkę od czarnucha za byle gówno? Bo nie o bezpieczeństwo tu chodzi, ale o zarobki i zawodowe możliwości. W Niemczech ogólnie chujowo się zarabia w porównaniu do innych krajów zachodniej Europy, o USA nawet nie wspominając, a o awansach decydują układy. Dlatego, kto ma łeb na karku i nie tęskni za kiełbasą, piwem, rodzinką, przerośniętą biurokracją i zjebaną mentalnością, wypierdala do Stanów. Albo chociaż do Szwajcarii albo Holandii, gdzie specjalista zarobi 2x więcej.
Jeszcze trochę, a zarobki w Polsce przeskoczą niemieckie. Niemcy są w stagnacji od 20 lat, ale długo tego nie zauważyli. Dopiero jak ceny urosły to przyszedł szok.

[ Dodano: 2024-10-07, 21:50 ]
Bul_od_bytu napisał/a:

Dziwne, że to Izrael urządza ludobójstwo ciapatym, ale to Palestyńczykom/Hamasowi kibicować nie wolno


Wolno, ale to nie nasza wojna. Obok toczy się ważniejsza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie