18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Dentysta sadysta
R................L • 2013-04-07, 21:03
Dentystka z Wrocławia Anna M (34 l.) zemściła się na facecie, który ją zostawił dla innej. Gdy Marek O (45 l.) wił się z bólu z powodu bolącego zęba, w desperacji poprosił swą byłą o jak najszybsze przyjęcie go do jej gabinetu. Dostał końską dawkę znieczulenia i... to go zgubiło. Zamroczony nie czuł, gdy sadystyczna stomatolog wyrywała mu ząb po zębie. historia zrobiła karierę m.in. brytyjskim "Daily Mail", "Huffington Post" i nowojorskim „Daily News”.
Jako bonus dorzucam historie gościa z Indianapolis który poszedł wyrwać 3 zęby a stracił 32 (artykuł+video). indianasnewscenter.com/news/local/Man-Claims-Dentist-Pulled-All-of-His...
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-04-07, 21:33 31
jaki z tego morał? Twoja była = twój wróg! chyba że chce się ruchać.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2013-04-08, 0:28 2
chuja jej zrobią
Zgłoś
Avatar
karfi 2013-04-08, 19:05
A podobno dentyści więcej jak trzech zębów na raz nie chcą wyrywać bo z szoku jakiego doznaje ciało można umrzeć więc jak to w końcu jest ????
Zgłoś
Avatar
icek Berg 2013-04-08, 19:07
Dobrze, że moja była jest tylko kelnerką.
Co najwyżej piwo mętne dostanę
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-04-08, 19:09 8
Miał farta że jego była nie jest urologiem.
Zgłoś
Avatar
KJP678 2013-04-08, 19:10 14
Dobrze że nie mam byłej .
Zgłoś
Avatar
lubiepoziomki 2013-04-08, 19:15 6
czemu reportaz po angielsku skoro akcja miala miejsce w Polsce? nasze media nie sa zainteresowane takim ciekawym tematem zastepczym?
Zgłoś
Avatar
meier 2013-04-08, 19:20
ona dostala 3 lata a on przejebane do konca zycia:D
Zgłoś
Avatar
YoogiGoogi 2013-04-08, 19:22
lubiepoziomki napisał/a:

czemu reportaz po angielsku skoro akcja miala miejsce w Polsce? nasze media nie sa zainteresowane takim ciekawym tematem zastepczym?



wykopane sprzed kilku lat, albo sadystka naśladowczyni
Zgłoś
Avatar
drArchaniol 2013-04-08, 19:25 1
Może po prostu chciała zrobić sobie naszyjnik
w końcu to kobieta...
Zgłoś
Avatar
lubiepoziomki 2013-04-08, 19:26 1
opis nie pasuje do filmiku
opisuje inna sytuacje, ta sie wydarzyla niedawno wiec taak, nasladowczyni
jestem dumny ze swojego kraju
pierwsza pomyslala o tym polka a nie jakas amerykanka
Zgłoś
Avatar
b................n 2013-04-08, 19:32
Ponieważ imię i inicjał nazwiska pasują do mojej denstyski, a z buzi też jej tak patrzy, że nie zdziwiłbym się gdyby coś takiego zrobiła, to zacząłem szukać dalszych informacji. Zagraniczne media podają nazwisko Maćkowiak. Inne media piszą, że dentystki o takim imieniu i nazwisku we Wrocławiu nie ma.

W końcu na Huffington Post napisali:
"RETRACTION: MSNBC reported today, May 9, that the dentist accused of drugging up her boyfriend and pulling his teeth out doesn't exist. Cops in Wroclaw, Poland told the station that they hadn't received word of such a crime, and a legal adviser for Poland's Chamber of Physicians and Dentists said there is no dental practitioner named Anna Mackowiak."

Także wicie, rozumiecie. Sranie w banie, ale pomysł sam w sobie ciekawy.
Zgłoś
Avatar
grzesiek19933 2013-04-08, 19:35
Ja się pytam jak to jest, że o tej historii mówią w Wielkiej Brytani, a w Polsce ni chuja słychać? Lepiej mówić jak to Kalisza wyjebali z SLD.
Zgłoś
Avatar
m................s 2013-04-08, 19:37 2
plotek.pl/plotek/1,78649,11657364,Historia_z_dentystka_SADYSTKA_to_nie...

ta historia to fejk ! wyjebcie to gówno z sadola, a a autor powinien dostać zasyfionego kutasa w dupe za szerzenie fałszywego gówna, które tutaj wstawia!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie